Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul optimistelor zãbãuce rrrãããu ! (34)


Recommended Posts

Haules Baules...[:D] As putea sti ce cautati pe pagina 2??? In alta ordine de idei, pupi pt minunea de Stef, pt plangacioasa de mami a ei si pt toate dragele mele!!! va iubesc mult, mult! No, o zi faina si numai ganduri bune, scumpele mele! Fug sa omor un nene...ca mi s-o lipit de masina![:D] The future belongs to those who believe in their dreams.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by fannna2003
[iartama] [iartama] [iartama] sunule.... am mult de lucru si nu am timp de scris...dar cafeaua am baut-o cu voi...pup fete dragi mie(si inimoase) Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Nici o indurare , nika ! Si nici cafea ! Apa , paie si bataie![:D] Pup ![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fete de felicitari...Bey...ce bine ma simt...Asta pana dupa amiaza cand merg sa o iau.Sper sa nu aud de boacane.[:D]Va [pup] si io. Va multumesc de cafelutza si de sucuri si de toate.Va [pup] ca sunt in graba.Trebuie sa merg sa cumpar lavabila.Cum vin eu cu galeata aia de 10 kg acasa ?[help].Ca al meu coleg e prin Valcea si nu poate sa ma serveasca...[bang] M-oi descurca io cumva...Iau un taxi, ceva. Hai pupi Aaaaa...sa va zic.Dimineatza se inghesuia fi-mea sa intre direct in sala.Nici nu o schimbasem.[:D].Nu a plans deloc, mi-a facut cu mana si s-a dus la masa. Gataaa..acum chiar plec.Ne auzim pe seara.[pup] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania [url="http://photos.yahoo.com/georgianaradut"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetilii....va scriu repede si fug la tigareeeeeeeeeeeeeeee!!!! Teodora..in poza aia unde sunt creatza sunt nevopsita cam de vreo 4-5 luni dar trebuia sa fiu suvitze cu pudra si auriu loncolor (nr. 46 parca) baza!!! Georgi...nasol ca nu ai gasit sacoul..asta e..bine macar ca a fost cu succes cu fata!!! Danutza..si eu vreau pantofii aia...toate 3 perechile..dar asta e..de unde atata bafta??? [url="http://community.webshots.com/user/ana_maria222"]Pozeeee[/url] [url="http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=552156140&security=lfYVqr"]Mancarica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria , nu mai fuma, ca nu face bine ! Zic eu , care de 2-3 zile tot zic ca ma las [bang]... Georgiana , te descurci tu cumva ! Hei rup ![greutati], hai ca ai muschi, ca te-ai antrenat [haibat] cu Anamaria !Pup ![:X] Si eu vreau sa schimb culoarea parului ! As vrea culoarea nisipului cu suvite albe ! Hai ca va pupacesc ! Revin! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...