Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Deci pe 23 decembrie la ora 18.00 o sa facem Cristmas Party.[cool] Cred ca avem capacitate de 40 de copii. De maine de la 12.00 o sa punem in vanzare si biletele de participare. Vreau sa fie ceva foarte special... Deci KARAOKE, MOSU' si pentru cine doreste COPIII SPUN LUCRURI TRASNITE....O sa aducem un grup de colindatori cu chitara si chiar si o videoproiectie despre Nasterea Domnului. O sa filmam mult. Si punem filmuletele pe site-ul nostru cu posibilitate de downladare. Printre baloane cu heliu speram ca fiecare parinte sa-si aminteasca momente placute. O sa ne punem paginuta la pct( www.nemo-plus.com). Despre pretul unui bilet vorbim pe PM. Nu stiu... sper sa iasa bine. Va pup.[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor!!Am lipsit ceva timp dar promit sa semnez condica mereu :)).Toni cred ca am fost anul trecut la club la ziua unui baietel.Am facut si ceva poze cu fiimea dar parca era altfel.E mai mare acum??La anu cind venim in tara poate va facem o vizita la club daca se poate. Viki ti-am vazut pozele de la nunta(foarte frumoase) si se pare ca sintem vecine (Pacii) :)).Le pup si pe restul fetelor si sper sa ne intilnim ,poate la vara cind vin in tara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Multumesc pentru urarile de primire in randul tulcencelor!Eu sunt din Calarasi, am facut facultatea de Ecologie si protectie a mediului(1999-2003), la Constanta si apoi m-am casatorit in Tulcea. Anul acesta am facut nunta la Lepsa, o statiune superba, f. restransa cu parintii si cativa prieteni-a fost superb (o sa incerc sa pun si ceva poze). Abia astept sa vin cu bebelul la clubul Nemo sa ne cunoastem, dar mai e ceva pana atunci...[:D] spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, bine ai venit si sarcina usoara! Cum te simti? Si eu as veni la club, dar mai am ceva pana o sa pot...abia astept. Ma simt foarte nerabdatoare uneori, mai ales ca ma simt si sunt tot mai grea in ultima vreme. Ma apropii de ultimul trimestru al sarcinii, cel mai greu dupa cum zice lumea. Moira, cand te vad asa de nostalgica in legatura cu Tulcea, ma simt ca o intrusa pe aici. Eu am facut facultatea la Constanta si acolo mi-a placut cel mai mult. Cu Tulcea am inceput sa ma impac mai bine doar de cand sunt cu sotul meu. Sper sa nu ma certati prea tare pentru marturisire. [gravi] 25+6 [baietel] deocamdata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ma bucur sa vad ca incet incet se face o gasca aici. Aurora56, parerea mea este sa mergi la supermarketuri, daca poti (metro, daca vrei sa iei cantitati mai mari sau carrefour daca vrei cate putin din fiecare). Mie imi place sa fac cumparaturi la carrefour datorita marfii foarte diversificate, pretului dar si penbtru faptul ca nu e foarte inghesuit (cel putin la cel la care merg eu). Un alt avantaj este ca poti gasi delicatese (daca esti obisnuit cu fructele de mare sau somonul sau branza frantuzeasca) care nu stau in galantar de nu stiu cand (cum e cazul magazinelor mici). In legatura cu nostalgia mea, ce sa zic, intotdeauna am fost legata de Tulcea prin faptul ca acolo e "acasa". Cred ca o sa fiu tot timpul legata de oras, datorita amintilor si anilor frumosi petrecuti acolo. Va pup, Moira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tulcencelor,la noi toate bune mai putin cu somnul.decand are baiautul canapea pupa ursuletii,sare si nu vrea sa doarma,crede ca e loc de joaca.cel putin la pranz avem razboi cu somnul.incerc sa fac curatenie pe cat posibil ,ci cu asistentul mititel e mai dificil .urmareste si apoi se apuca sa traga,stearga, etc.

Adrianna id="red">,bine ai revenit,pe unde esti acum?

Auroraid="red">,sunt de parere ca merita,plusca te si plimbi cu ocazia asta.am vz o oferta la metro pulpa de porc degresata,fara os,proaspata 125000kg.super.inarmeazate cu bani si fugi.mai din timp sa nu prinzi aglomeratie f mare.revelion la Egreta 170 ron de pers,nu stiu amanunte.

Bianca id="red">,sper sa ne vedem,dar sa nu te sperii de neastamparatul de feciora-miu.

Moira,id="red">mai e putin si vii acasa si poate mos craciun iti aduce un bb.

Mirela,id="red"> deci tanara nevestica si viitoare mamica.cum e sarcina,ai scapat de greturi?

Arissaid="red">,nu te gandi la ces pun ceilalti,poate la tine va fi o perioada usoara,mie nu mi-a fost f. greu .doar ridicatul din pat era mai dificil.si ai grija cat mananci de sarbatori ca eu am luat atunci 3 kg.

Vickiid="red">,am facut si eu un revelion in zona,absolut superb.nu stiam ca e si o pestera,doar de pestera Polovraci.si manastirile bistrita,polovraci,horezu,manastirea dintr-un lemn,cozia.sunt destule de vizitat.

Voi cum stati cu treburile de craciun,v-ati apucat?ce bunatati faceti?traditional sau ceva mai special?

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura am rezervat (cu plata integrala ) 4 locuri deocamdata la restaurant Ciuperca unde canta formatiA Stil (de 1 decembrie cand am fost acolo, a cantat un tip la vioara superb ).Eram in cumpana pentru ca nu aveau locuri decat la etaj si formatia este la parter dar am sa trec si peste asta -pret 160 ron/persoana ,meniu destul de bogat .Sotul meu nu pre vrea sa mearga la restaurantele din centru .Am facut o vizita la Corso ,pe Babadag -superb aranjamentul interior ,au program cu formatia Baladele Deltei dar meniul cam subtirel pentru 190 ron/pers si in noaptea de revelion iti da vin la carafa[V] ,cateva aperitive ,o friptura si parca tort.

Am ales localul respectiv pentru formatie mai mult (mi s-a parut criteriul principal ,avand in vedere ca muzica mi-a cam stricat seara intr-o noapte de revelion la alt restaurant -poate nu vor da manele asa multe sau deloc daca se poate ,prefer muzica populara adevarata pe langa valsuri si tangouri )

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, M-am intors si eu din delegatie si repede repede v-am cautat. Mirela, sarcina usora. Am vazut pozele de la nunta. Ai fost o miresica tare frumusica. Fetelor, vad ca va pregatiti de revelion. Foarte bine ca o luati din timp. Si eu merg pe ideea ca o petrecere buna se face cu muzica diversificata, inclusiv populara de a noastra. Eu am fost anul trecut la un restaurant in Bucuresti, foarte elegant, de altfel, si am avut surpriza de a nimeri la o petrecere de revelion la are media de varsta era de 50 ani. Bine ca am fost un grup marisor de prieteni pentru ca altfel cred ca ne-am fi plictisit. Am un anunt de facut: saptamana viitoare pe vremea esta sunt la TULCEA. Deja am stabilit ce mancare sa imi faca mama, mancare din aia ca acasa, nu chestii fara gust ca aici. Va pup, Moira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,ce faceti? a-ti terminat dereticatul?eu aproape gata.revelionul il facem la niste prieteni,sit. financiara nu ne permite sa "aruncan"3=4 mil intr-o seara.dar scapam noi de datorii.va doresc sarbatori fericite si un mos bogat. nu stiu cand mai intru caci calc meu scoate un zgomot ciudat si o sa mearga la reparat.

Mirela id="red">am vz pozele .mi-au placutmult si mireasa si locatia.sa fiti mereu fericiti.

Moiraid="red"> bun venit acasa.

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...