Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna, fetele!Gata pregatirile pt. sarbatori? Totusi, parca nu vine Craciunul daca nu e si putina zapada...e ciudat. De Revelion mergem la o cabana la Malaia, langa Voineasa cu niste prietenii si sper macar acolo sa prindem putina zapada( mergem si noi la munte cat mai putem ca dupa ce o sa vina bebe...mai rarut[:D]).

In legatura cu sarcina ma simt bine sunt in luna a 3a,greturile m-au ocolit spre fericirea mea.

Arissa iti doresc o nastere usoara!-apropo cu cine nasti?-eu sunt in dubii cu medicii astia ginecologi din Tulcea, nici nu prea ii cunosc. Am fost la eco la Argintoianu dar era super aglomerat si in 2 minute gata, m-a rezolvat, vroiam sa il mai intreb cate ceva, dar...era f. ocupat. Chiar as vrea sa ma sfatuiti in legatura cu un medic bun. Pupici[dual]

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor,

Vad ca sunteti ocupate cu pregatirea petrecerilor de sarbatori. Foarte frumos.

Eu vin maine noapte in tara si deja nu mai am rabdare. Azi ma duc la serviciu si o sa muncesc ca o nebuna pentru ca sa treaca ziua repede.

Deja am intrat in atmosfera de Craciun, am cumparat toate cadourile pentru toata lumea de pe lista lui Mosu' si abia astept sa le asez frumos cu brad.

O sa fie cel mai frumos Craciun pentru ca voi fi alaturi de cei dragi. Mi-am dat seama ca nu am nevoie nici de restaurant de Revelion, nici de cabane sau alte chestii dupa care alergam anul trecut, pentru ca voi fi ACASA, in Ro, cu sotul si familia mea.

 

Va pup si astept sa mai vorbim.[pegeam]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,sunt fericita ca calculatorul nu aveanimic grav doar bagase George o discheta in cd-rom.am terminat curatenia si azi ma apuc de prajiturit fursrcuri,foi de praji,coji de eclere asta mi-am propus sa vad si ce o sa reusesc.mi-am luat si brad da nu stiu unde sa-l pun ca sa nu fie smotocit de baiat.am avut emotii mari cu niste caduuri pt George si finutul meu cumparate pe net.le-am comandat pe un site si dupa ceva vreme ma anunta ca nu mai au pe stoc.asta ieri dimineata si nu stiam acum ce sa le iau.am gasit ceva pe un alt site din brasov si nu mi-a venit sa cred cand azi pe la 12.30 le-am si primit.si le-am comandat ieri pe la 14.imi zisese tipa dar nu credeam ca ajung azi poate maine.asa toatelucrurile sunt aranjate.mai ramane impachetatul si gasitul unui mos.

vad ca Mirela.

si Vicki fac revelionul in aceeasi zona.petrecere frumoasa.

Moira din nou bine ei venit acasa si sa papi numai bunatati.

oare Lucia a nascut?da-ne vesti .

Bianca imi pare rau ca milan e bolnavior sper ca sa vindecat si va fi in forma pt Mos.

spor la treaba ca ma duc si eu in bucatarie.

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor!

 

Intru si eu, cam tarziu, pentru ca zilele trecute am fost prinsa cu vizite pe la rude, nasi etc.

 

Vreau sa va urez petrecere frumoasa de anul nou, si fie ca in 2007 sa va ocoleasca toate relele si sa realizati tot ce v-ati dorit.

 

Mirela, ai fost o mireasa foarte frumoasa. Sotul tau imi pare cunoscut, incerc sa-mi amintesc de unde-l stiu. Tulcea e mica. In privinta ginecologilor, daca vrei sa mergi in Tl, doctorita Dumitrache Denisa, cea tanara, e o varianta mai buna, dar si ea este destul de aglomerata. Eu merg la Cta la o doamna de acolo, am ales asa pentru ca am o verisoara asistenta la maternitate si ma simt eu mai in siguranta. In plus, mi-e foarte urat de spitalul din Tl. In fine, asta a fost optiunea mea.

 

[pup] toate tulcencele, sa ne auzim cu bine.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela ,m-ai bagat in ceata cu pozele .Unde le-ai facut ?

Sunt superbe !Si nu le-am mai vazut ,mi le-ai aratat numai pe cele din luna de miere .Rochia de mireasa a fost superba si deosebita .

Smecheruta mica ce esti ![:D]

Mai vorbim ca pe mess nu prea reusim .Distractie placuta la munte si sa aveti zapada ca aici...

Pupici [dual] si la multi ani[cheers]

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! si fie ca noul an sa fie plin de bucurii si realizari pt. toata lumea!!

Ieri am ajuns si noi de la munte unde a fost super fain, zapada era sus in munti (am facut trasee), o sa pun si ceva poze, dar mai pe maine[:D]

Aurora, mersi de complimente!

Arissa, sotul meu a facut la Spiru Haret liceul, poate te ajuta cu ceva, a terminat in 1999 sau poate il stii de la "Ovidius" din Constanta unde am facut facultatea amandoi. Cat despre doctori ginecologi, am auzit si eu de d-na Dumitrache Denisa, poate reusesc sa ma programez la ea, desi am auzit ca e cam panicoasa, acum nu stiu.....in ceea ce priveste Constanta si eu am o varianta la d-l Peteanu cu care a nascut si cumnata mea si a zis ca e ok. Mai am timp de gandire (acum am intrat in luna a IVa). oricum mersi de sfat si iti doresc nastere usoara!

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...