Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

binenteles ca am incercat la dansuri moderne dar doamna dumitrescu parca ne-a intampinat rece si ostil: Voi astia de la scoala 8 sunteti neseriosi si fiica mea nu a placut-o din start si refuzat sa mearga la cusurile ei .Doamna Laura cu cere a facut balet la 5 ani nu mai este la clubul elevilor. Se poate face volei la 9 ani ? Eu auzisem ca se poate doar de la varste mai mari. http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Am fost ieri la Cta la control, toate sunt bune si frumoase, nu trebuie decat sa stau cumintica, sa ma odihnesc si sa incerc sa merg pe jos cat se poate. Mirela, cum a fost la ecografie? Tati s-a emotionat? Am studiat poza mai bine si mi-am amintit de unde il cunosc: acum ceva anisori cand el era in ultimul an de liceu iar eu in primul de invatamant, am facut meditatie cu el si un alt coleg de-al lui la engleza. Imi cer scuze ca nu mi-am amintit din prima clipa, dar s-a schimbat putintel de atunci (8 ani). Ma simt chiar putin batrana cand ma gandesc cat timp a trecut[:)]. aurora, am auzit numai lucruri urate despre doamna dumitrescu, inclusiv ca pocneste copiii. Am o prietena profesoara de sport, o sa o sun sa o intreb ce optiuni sunt pentru o fetita de 9 ani la noi in oras.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am fost saptamana trecuta la medic, bebe creste, e voinic, da din picioaruse, am putin lichid, am inteles ca o sa ia bebe in greutate,iar tati a fost foarte emotionat cand si-a vazut odorul[:D]

Arissa, si-a adus aminte cu placere sotul meu de tine, a zis ca ai fost o profesoara super.

Sanatate si pupici la toate!!

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...