Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Fetele, imi puteti spune si mie unde are cabinet, dna dr. Ionascu, trebuie sa fac eco morfo-fetala , am inteles ca pe str. Isaccei...si daca cumva stiti si in ce zile e dna Ionascu (am inteles ca lucreaza cu dna Cucu).

Simt ca nu mai incap in pielea mea, mananc f. mult, pana la 3luni nu am luat nici 1 kg, dar de atunci am luat 6-7kg, cam mult zic eu, desi am o talie atletica(1,75m) si nu am avut niciodata mai mult de 55kg, totusi mi se pare ca am luat cam mult in 2luni si jumatate...voi ce ziceti?plus ca in ultimile 2 luni am inteles ca o sa iau f. mult si in perioada in greutate, deja imi cam fac probleme...

[gravi]22

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Wow, vickyfilip, felicitari si sarcina usoara si fara probleme!

 

Mirela, te pot ajuta eu. Dna Ionascu lucreaza lunea si miercurea la cabinetul dnei Cucu Amalia. Este pe Isaccei, vizavi de parcul personalitatilor. Imediat dupa centrul acela medical in constructie, faci dreapta, printre cladiri. Este foarte, foarte aglomerata si trebuie sa faci programare cu cateva zile inainte. Suna la 516026 dupa ora 3. Doamna Ionascu este super draguta si foarte constiincioasa cand face ecografia.

 

[gravi] 36 + [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vickyfilip, felicitari si iti doresc o sarcina usoara ca a mea[:D] si ma bucur ca o sa avem noi colegi de joaca!!

Arissa, mersi mult, mult de informatie o sa sun sa-mi fac programare[dual].

Voi ce faceti, cum va mai simtiti, gravidutze si nu numai...

Noi incepem sa avem forte mari, sa dam picioruse mai puternice...hihi...e fain sentimentul!

Sanatate si pupici la toata lumea!

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

Vicki felicitari[flo] sa fie intr-un ceas bun,sarcina usoara.

Mirela si eu am facut eco la dumneaei,intradevar f constiincioasa.de meserie este radiolog deci "vede" mult mai bine ca oricine imaginile.mie mi-a facut eco abdominala completa si la tiroida.nu stiam unde s-a mutat.

 

george este bolnav a facut laringita urata cu ferbra 39,5 si nu prea scadea am crezut ca ajungem in spital.avea si senz.de sufocaree.acum se simte ceva mai bine.aurora o sa vb pe pm cand o sa se simta mai bine

multa sanatate si wk frumos.

 

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, imi pare rau ca George este bolnav. Sanatate multa, sa se faca bine cat mai repede! Eu plec in dimineata asta la Constanta, maine am control la doctorita. Sa-mi tineti pumnii. Cred ca se apropie momentul, pentru ca sunt tot mai greoiae si bebe preseaza tot mai mult, mi-a coborat si burta asa ca ma stept oricand. Duminica frumoasa va doresc! [gravi] 37 + [fetita] Maya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...