Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetele!Acum am venit de la echograf de la dna Ionascu si ne-a zis ca o sa avem un baietel[:D], mi-a placut mult de dna doctor, f. atenta si eu am zis ca e vreo 2 mil ecografia( morfo-fetala), dar a fost 30Ron....acum avem poza cu bebe al nostru (Sotul meu a zis ca o punem la albumul lui, -4luni[:D]), bebe e sanatos, voinic, jucaus la fel si mamica[bis]. Pupici pt. toata lumea P.S.Arissa, tu ce faci? spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca bebe e bine! Ecografia pe care ai facut-o tu este 2D, cea tridimensionala costa intr-adevar mai mult, 2-3 milioane. Daca aveti si poza inseamna ca au imprumutat iar aparatul acela performant de la dr. Argentoianu. Il aveau cand am facut eu prima ecografie, celelalte au fost facute cu un aparat mai vechi, la care nu se putea face poza. Eu sunt bine, am mai scapat de problema cu mancarimile care m-a chinuit destul de mult, insa sunt plictisita, nerabdatoare, nu mai am stare si nici nu prea pot face, fizic, mare lucru. Laura si celelalte mamici stiu cum e. As mai avea 12 zile, teoretic. Abia astept! [gravi] 38 + [fetita] Maya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arissa asa este pe ultima suta toate mamicile abia asteapta marea intalnire.dar bucurate din plin de ultimele ore de somn fara grija si rasfatate cat poti.ca vine un stapan tare hapsan,care nu te va lasa o clipa sa respiri.e drept ca ii iubim de nu mai putem ,da e cam sufocant la inceput.hai ca te-am incurajat.si bb vine cand e pregatita,acuma sta la mami in burtica sa se faca rotunjoara si frumoasa.sa ne dai de veste cand vine bb.tinem pumnii sa nasti usor si repede si o bblina ff sanatoasa.

Mirela ma bucur ca sunteti bine si ca ti-a placut dra dr.sa fii sanatoasa in continuare sa ai grija de bb [flo]mic. pt baietel.eu am reusit sa fac poza abia pe la 7 luni si eram tare incantata.a 2-a zi m-am sculat de la 6 sa-l admir.ii "vedeam"ochii,gurita,nasucul,barbia.ma rog nu se intelegeau decat orbitele ca lumea,dar eu brodam de zor.

Aurora pe unde esti?

vicki cum te mai simti?

Bianca ce mai face Milan?

 

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ,multumesc pentru pm.Am sa merg sa vad si eu usile .Nu stiu daca au program si sambata ca incursul saptamanii nu am timp ca ajung acasa la 16.30 dupa care o verific la lectiipe Elena ,Nu cred ca vom reusi sa facem renovarea pana la pasti . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...