Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

oLo id="red">bine ai venit la noi,eu te-am vz odata ca fiind tulceanca ,dar n-am indraznit sa te invit la discutii.eu sunt mai mare ca tine cu 2 ani si cum spui ca ai locuit pe Babadag,e posibil sa ne stim macar din vedere.generala am facut-o la sc 5,iar liceul la ind 5.eu stau pe Trandafirilor.

Bepiiid="red"> din pacate nu cunosc aceasta persoana.

pentru fetele de departe si care nu au vz de mult orasul. orasul nostru arata tot mai bine pe zi ce trece.din fericire ,de data acesta ,avem un primar care e preocupat de aspect si infrastuctura.a vopsit toate blocurile din centru si de pe faleza,a facut fantani arteziene la sensul giratoriu de la Delta si in fata la BCR,la catedrala un parc micut si o alta fantanita,a pavat trotuarele din centru cu dale colorate si a plantat flori si arbusti.mai este mult de munca sa arate orasul brici, dar macar e un inceput.ar trebui facut ceva urgent cu piata civica care s-a deteriorat destul de mult.a si sa-u tras si gaze naturale in oras.

 

restul tulcencelor ce fac? cuatenie de primavara?sau va plimbati ca e frumos?

 

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:Originally posted by mirelaionut

Elle Seb, buna! sa stii ca eu sunt f. interesata sa inchiriez un apartament in Tulcea, am innebunit cautand. Iti trimit un pm.spanu.mirela


id="quote">id="quote">Buna, ma bucur ca ne-am cunoscut, chiar si numai prin telefon. Cand vine bebele? [il]Elle_sebMay you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,ce mai faceti?

noi de luni ne prezentam la prima zi de cresa si am niste emooootiiiii,nu va spun.nu credeam ca o sa fiu asa,mai ales ca am lucrat in una.dar cand esti tu in cauza

se schimba situatia.si sapt asta mi-a fost tot mai clar ca George e probabil claustrofob.observasem ca plangea in lift,iar acum la un mag cu usi metalice a inceput sa planga si sa se traga inapoi. zilele astea cand am fost la Nemo si n-a vrut in castel cu nici un chip,il privea cu teama de cate ori era in apropiere .

Elle_sebid="red">, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi.toate bune?

Mirela,id="red"> ce face baietelul,joaca fotbal?

Aurora,id="red">esti bine?

Arissa id="red">asteptam poze si povesti despre printesa.

 

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by laura72

buna fetelor,ce mai faceti?noi de luni ne prezentam la prima zi de cresa si am niste emooootiiiii,nu va spun.nu credeam ca o sa fiu asa,mai ales ca am lucrat in una.dar cand esti tu in cauzase schimba situatia.si sapt asta mi-a fost tot mai clar ca George e probabil claustrofob.observasem ca plangea in lift,iar acum la un mag cu usi metalice a inceput sa planga si sa se traga inapoi. zilele astea cand am fost la Nemo si n-a vrut in castel cu nici un chip,il privea cu teama de cate ori era in apropiere .Elle_sebid="red">, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi.toate bune?Mirela,id="red"> ce face baietelul,joaca fotbal?Aurora,id="red">esti bine?Arissa id="red">asteptam poze si povesti despre printesa.Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura


id="quote">id="quote">Buna, Laura si mersi de intrebare. Sper ca toate SPRE bine [:D]Ti-am vazut pozele, ai doi copii superbi, sa-ti traiasca! [il]Elle_sebMay you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elle_seb,pai atunci sa fie cat mai curand totul ok.multumim ca ne-ai vazut pozele,dar celalalt baietel din poza"are mama 2 baieti"este finutul meu ,Danut,cu 2 luni mai mare decat George.stii ca se spune ca finii sunt ca si copiii tai,iar cum diferenta e asa de mica e chiar ca si al meu.cand s-a nascut aveam emotii mai mari decat cand am nascut eu.na,fiind si eu insarcinata mi-era o teama.si apoi am tot fost in vizita la ei cand era bb mititel.asa ca e chiar un fiu si pt noi.

 

[pup] dulci la toate tulcencele noastre si duminica placuta.

 

 

 

 

 

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor!

Noi suntem bine sanatosi, crestem, bebe e cumintel imi place de el ca inca "nu ma ia la suturi",sa vedem mai incolo[:D]

Laura, cum e la cresa, s-a adaptat baietelul tau, la ce cresa l-ai dat?

Arissa, abia astept sa ne povestesti despre fetita ta, despre nastere, spital, bla, bla...

Elle seb, noi ne vedem sambata...

[gravi]27+

 

spanu.mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Multumesc de urari; laura, mersi de PM! Am venit si noi acasa si ne acomodam inca. Incercam sa ne face program,dar suntem la inceput.

 

Am avut o nastere usoara, am nascut in 5 ore de la internare (nasterea a fost semi-provocata, avem deja dilatare iar doctorita a accelerat procesul) si nu am avut dureri mari decat in ultima jumatate de ora. Ce sa zic, a fost bine iar fetita este sanatoasa, maricica(3600 la nastere, 52 cm) si frumoasa. Doresc si altora nastere ca a mea. La spital a fost super, dar asta datorita veisoarei mele care lucreaza acolo si care m-a ajutat sa beneficiez de un salon separat unde am stat in travaliu si am nascut, iar apoi am avut o rezerva in care am avut fata cu mine. Am fost bine tratata, probabil nu doar datorita ei, dar cu tot circul din presa legat de maternitatea din Cta din ultima vreme, au fost multe controale si multa strictete pe acolo. Per tottal a fost cum nu se poate mai bine.

 

mirela, ma bucur sa aud ca esti bine, sper sa nu ai probleme nici de acum incolo.

 

laura, sa-ti traiasca finutul!

 

Am pus poze la semnatura.

 

 

 

O minune mica-Maya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...