Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani, Elena!(Aurora)scuze pt intarziere.sa cresti mare, cuminte,studioasa,sa ai noroc si sanatate. Mirela,ce clipe minunate traiesti acum.si mie mi-e dor de burtica si-mi amintesc ca si dupa ce am nascut inca o mai mangaiam instinctiv.odihna placuta in concediu.la nume v-ati hotarat? Arissa,[pup] cumintica lu' mama.nu ne arati poze de la botez?cum s-a comportat? Elle-seb salutari. de ieri au inceput si baietii sa mearga la job-uri.dimineata nu prea ne descurcam cu timpul,mereu plecam tarziu. vreau si eu sa merg la ceva miscare dar nu ma hotarasc daca la fitness sau aerobic,am de dat cam 6 kg sa fiu ca inainte de sarcina.ma supar cand vad ca nu ma mai incape nimic din hainele acelea.la fitness voi merge pe Traian la Club Jad,ca e la 5 min de mine.trebuie sa ma hotarasc si sa-mi ajustez programul.am inteles ca aerobicul este cel care te ajuta sa slabesti mai usor. saptamana trecuta George a intrat in cusca cainelui,cat a raspuns tati la un telefon si nu se lasa scos.ca sa vedeti ce nazdravanii le trec prin cap. LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

laura72, multumesc de detalii dar deja am aflat,pe ultima suta de metri incerc sa imi fac timp, poate reusesc sa merg.Slaba activitate pe forum in oraselul nostru, dar este identica cu atmosfera din oras, care pare a fi lesinata. Voi cu ce activitati va petreceti timpul liber in Tulcea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Laura pentru felicitari chiar daca cu intarziere dar cred ca e o saptamana de cand nu am mai intrat pe net din lipsa de timp.Acum putinul timp ce-mi mai ramane mi-l petrec la gradina,pescuit,padure. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gibb ,am inteles ca ai fost la curtea de arges .Da-mi o idee pentru cazare in acea zona (nr.tel,pret camera ,nume pensiune)pentru ca vreau sa trecem prin zona respectiva pe data de 30 iunie 2007. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca nu am putut intra pe internet la timp incat sa iti dau niste informatii. Noi nu am dormit peste noapte la Curtea de Arges, ci la Pitesti, la hotel.Din pacate serviciile au fost execrabile, dar am trecut peste acest inconvenient pentru ca locurile au fost frumoase. Ceea ce as putea sa iti recomand, este restaurantul Capra Neagra, parca , din Curtea de Arges, unde mancarea este excelenta si la un pret bun. La multi ani piticilor vostri si multa sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor?ce mai faceti,cum va descurcati cu caldura asta? noi suntem aproximativ bine,George a fost iar racit de data asta a facut si injectii cu gentamicina. aseara am fost la concertul lui Banica si sunt dezamagita.pe langa faptul ca a inceput cu 30 intarziere,la inceput au fost diversi de pe la "Dansez pt tine" au umlut timpul cam 30 min.concertul propriu zis a durat 1,5 ore .sonorul muuult prea tare astfel ca nu se intelegea mai nimic.avea o trupa cu 8 dansatori,4 fete si 4 baieti,vreo 6 instrumentisti.a cantat destule piese dar nu a reusit sa electrizeze sala .si este tare mic de inaltime cam 170 cred.n-are pic de burta si nici par pe piept(a cantat cu camasa descheuiata la un momentdat). acum poate ca sunt un pic rea ca am comparat cu Holograful care au fost superbi.si pretul biletului la jumatate ca cel de la Banica. va pupam dulce. LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa vad ce mai fac tulcencele. Vad ca aveti multe planuri si ma bucurati de bebeii vostri. Imi este asa de dor de Tulcea mea natala...Abia astept sa vin acasa la parinti si sa ma relaxez. Sunt un pic trista ca nu pot veni la reuniunea de 10 ani de la terminarea liceului, dar sunt asa de departe... O zi buna, Moira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Ce mai faceti, cum suportati caldurile astea? Cred ca nasol... Eu ieri am fost la medic si am aflat ca pe 1 iulie dna dr isi ia concediu, deci pana atunci trebuie sa nasc, desi eu am DPN-ul pe 25iunie, acum depinde de bebe daca mai vrea sa stea in burtica...o sa vedem. Cand ma gandesc ma ia un val...de emotii, dar o sa fie bine.[:D] In rest, ceva noutati, ce mai fac copilasii vostri? Va pup pe toate si sa auzim de bine! [gravi]37+ cu Mihnea spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...