Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mirela ,imi pare bine ca mai scrii si tu ceva .Sper ca te descurci bine cu sarcina .Vezi ca se zice ca daca se intarzie cu nasterea iese fetita (asa zic babele ).In rest ce sa-ti mai spun decat ca mai avem o colega insarcinata in randul nostru la servici ( nu eu din pacate ). [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela,iti doresc o nastere super usoara si pana pe 25.cum te simti cu caldurile astea?pana la urma unde nasti in Tl sau Cta?daca e la noi in bagaj pune si o sticla goala de 2l pt spalat la baie.gata pregatirile pt bb?inca o data nastere usoara si bb sanatos,mancacios si somnoros. un pic de galerie pt tine[bis][bis][bis][bis][bis] Hai Mirela! si sa ne spui cum si cand a fost. LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, Laura de galerie, chiar am nevoie!![:D]Ieri am fost la dr. Maxim si mi-a zis ca in 2-3 zile o sa nasc, desi deocamdata am colul inchis, burtica nu mi s-a lasat si nu am eliminat nici dopul gelatinos...o stii ea mai bine, cred.Si dna. doctor a cam strambat din nas daca ma apuca durerile la 12 noaptea, ca sa vedem daca poate sa vina, vorbim cine e la spital...m-a lasat cam rece, dupa ce ca le dai plicul fac si mofturi. Oricum ieri am vb. si cu moasa de pe scara mea si a zis ca nu e pb., vine ea daca dr. isi face somnul de frumusete, acum sa vedem...deja regret ca nasc aici, asta e sper sa fie bine pana la urma.Eu ma simt bine, nu am dureri de spate sau burta, totul e ok. Va pup si sa-mi tineti pumnii sa nasc usor! spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor, Mirela, iti tin si eu pumnii! [flo] Eu zic sa nu mai regreti acum ca ai luat decizia de a naste la Tulcea. Acum important e sa te asiguri ca vor fi alaturi de tine la nastere cel putin moasa si macar un doctor. Iti doresc din suflet sa ai o nastere usoara! Fii curajoasa, inarmeaza-te cu rabdare pt ca din pacate te vei lovi de multe in spital dupa nastere. Sa nu dai prea multa atentie la tot ce ti se va spune. Dar ceea ce conteaza pana la urma este ca, atat tu cat si bebe sunteti bine. Multa sanatate si s-auzim de bine!! Luisa, mami de Dorothy (24 nov 2004)[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Luisa de incurajari, stiu ca ma voi confrunta cu multe chestii ciudate in spital, eu sunt o fire calma si cred ca o sa trec usor peste anumite nemultumiri, asta e! important e ca bebe si eu sa fim sanatosi! Abia astept sa fac cunostinta cu puiul meu![dual] [gravi]39+ Mihnea spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am cam absentat pe forum, am avut o perioada nu prea buna. M-a lovit o depresie timp de 2 saptamani si n-am avut chef de nimic. Toate au fost bune si frumoase cu sarcina, cu nasterea, dar perioada de refacere m-a afectat in multe feluri. O sa treaca si asta. Important e ca bebita creste frumos, e vioaie, gangureste si chiuie, face progrese motrice si in general e tare draguta si cuminte. Nu mi se pare greu sa am grija de ea. Mirela, poate ai nascut deja. Iti tin pumnii oricum sai ai nastere usoara si sa nu te lovesti de probleme in spital. Te asteptam cu vesti. Am cateva poze la semnatura cu gaza mea. arissa - mami de Maya(18.03.2007) [url="http://good-times.webshots.com/album/559598914MPpbdS?vhost=good-times"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Inca nu am nascut, tot acasa sunt, pe 25 iunie am avut DPN-ul dar se pare ca bebe nu vrea sa iasa ii place la mami in burtica! Ieri am fost la dna doctor la cabinet si mi-a zis ca vineri ma asteapta la spital sa ma internez, sa-mi induca nasterea, apoi ea o sa intre in concediu, raman pe mana moaselor, tot m-am gandit...asa ca vineri imi iau frumos bagajelul si la spital cu mine. Am asa niste emotii...abia astept sa se sfarseasca cu bine totul sa fiu in brate cu puiul meu. Multumesc frumos de incurajari si o sa va dau de veste cand o sa revin acasa si cand...o sa ma lase bebe![:D] [gravi]40+Mihnea spanu.mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Mirela ,iti urez nastere usoara ca eu ma pregatesc de concediu si nu stiu cand mai intru pe forum .Sper sa fie totul ok si sa ne vedem cu bine . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Mirela, nici nu stiu cum sa-mi exprim durerea si regretul pentru pierderea voastra, si mai ales as vrea sa te pot imbratisa acum si sa te tin de mana... Stiu cat va este de greu, tie si sotului tau, insa te rog din tot sufletul sa fii tare si sa nu te lasi prada disperarii. Ma rog pentru voi si pentru sufletelul mic pe care Dumnezeu a ales sa-l ia langa El. [ruga] Cand vei putea vorbi, te rog da-mi un telefon. Te pup! Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai intrasem sa caut vesti de la Mirela si ce-mi vad ochii? Nu stiu ce s-a intamplat, dar ma doare sufletul pentru tine si pentru Ionut. Nu gasesc cuvinte sa spun cat. Sper sa fiti puternici amandoi. arissa - mami de Maya(18.03.2007) [url="http://good-times.webshots.com/album/559598914MPpbdS?vhost=good-times"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...