Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Auroraam vz pozele cu domnisoara ta.e inalta si mladioasa si seamana cu tine.sa fie sanatoasa si sa aveti note mari.ca incepe scoala acum.ca sa apara pozele te duci la profil personal si la semnatura treci si adresa albumului_aia lunga_ si semnatura ta.apoi selectezi sa apara la fiecare mesaj.asteptam si alte poze acum .weend placut voua,ca eu fac instalatie de incalzire.balamuc mare. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello! Unde sunteti tulcencelor? Haideti ca incepe scoala!Cu ce ganduri si vise incepeti noul an scolar ?Ce parere aveti despre scolile din oras ?Care credeti voi ca sunt mai bune si de ce ? Ce criterii aveti cand alegeti o scoala ? Conteaza mult distanta fata de casa mai ales cand copii sunt in primii ani de scoala ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora doar noi pe aici.de scoala ce sa zic mai avem pana atunci,deocamdata ne gandim la cresa.e aglomeratie mare si ma tot gandesc sa merg sa-l inscriu pt luna februarie-martie.dar nu ma hotarasc unde in centru sau in vest.de scoala stiu ca 10 e cea mai tare-acolo si lucrez dar nu sunt cadru didactic.apoi sc. 4,5 8 nu neaparat in aceasta ordine.sc. 3,1 cele mai slabe.si da e importanta distanta fata de casa,doar trebiue sa invete sa mearga singuri.dar si daca e cam in drumul nostru spre serviciu,sa nu ocolesti tot orasul.in pozele tale am vz ca ati fost si voi la Saon cu catamaranul.am fost si noi dar nu am stiut ca sunt pauni si struti.am aflat dupa cateva zile.mi-ar fi placut sa-i vada George.pacat ca timonierul nu spune turistilor ce se poate vedea. succes in noul an scolar,chiar daca se pare ca nu va incepe pe 15.chiar ce parere ai de grevele astea? Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toni! Felicitari pentru ca ai preluat clubul Nemo .Stiu ca ai initiative si ma bucur daca vei reusi sa diversifici activitatea la acest club.Intradevar ar fi indicat sa se faca niste cursuri de limbi straine .Pentru lectii de dans modern sau coregrafie ai putea sa vorbesti cu doamna Laura de la clubul elevilor .Nu reusesc sa-mi aduc aminte numele de familie .Pentru ca sa faci acolo cursuri de dans iti trebuie o sala amenajata cu oglinzi , parchetata,vestiar cu bancute de lemn si cuiere si toaleta .Ai putea sa faci un colt cu masute si scaune ,din sala aceea mare (daca nu ai modificat-o)amenajat pentru parintii care vor sa insoteasca copii.Pentru copii ,daca dispui de bani ai putea cumpara un fel de topogan gonflabil (nu asa mare ca cel de pe faleza de asta vara ).Am vazut ca lumea facea coada acolo .Deocamdata ma opresc cu sugestiile si sper sa-mi vina si altele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ! Noi nu am fost cu catamaranul la Saon .Am fost pe cont propriu cu masina dar pozele sunt de anul trecut.Anul asta am mai fost in primavara ,cam de Pasti . Intradevar paunii i-a descoperit Elena care nu prea avea chef sa stea in biserica , undeva pe partea stanga a acesteia la capatul unei alei .Nu prea pot sa-ti explic dar poate daca mai mergeti intrebati maicutele .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toni ,ma bucur ca ai raspuns invitatiei. felicitari ptr. intrarea in afaceri.sper sa fie profitabil.suntem vecine careva sa zica.eu stau putin mai sus.primiti si copii de 1,5 ani care nu stau locului o clipa? Aurora,nu cred ca mai mergem,atunci am fost cu socrii sa-i plimbam.ei sunt din pitesti. va urez un an scolar cu note mari azi am multa treaba ,punem gaze.mai intru. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc pentru invitatie. Ma prezint si eu la apel. Sunt nascuta in Macin, dar stau in Tl de la 7 ani. Acum astept un bebe, am 3 luni si ceva si sunt foarte multumita ca am fost ieri la eco si totul este bine. Asta dupa o perioada de framantari pentru ca de la 12 saptamani nu mai am greturi deloc si nu stiam ce sa mai cred. Vorbeati de Nemo Land, dar eu parca sunt picata din avion...unde este? Pare interesant, super util pentru copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...