Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am fost sambata la Marinarul in club .E frumos acolo dar nu prea mi-a placut muzica sau mai exact nu era genul meu.Imi place muzica house dar cateodata prefer, cand merg la dans, muzica variata .Am stat 3 ore si jumatate si ma cam plictisisem de muzica house la un moment dat (poate nu e de mine ).Cand aveam 20-25 ani si mergeam la discoteca dansam toate stilurile de dans pe mai multe genuri de muzica .Clubul este dragut ca aranjament , sambata destul de aglomerat (au fost si doua mirese cu doamnele si domnisoarele de companie ),lume civilizata si bautura destul de scumpa .Rezervarea ne-am facut-o de luni altfel nu gasesti locuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura , merci de invitatie . Si eu sunt o viitoare mamica - acum am 31+ sapt si astept un baietel. M-am hotarat sa nasc la spitalul din Medgidia unde a mai nascut o verisoara de-a mea si a fost fff multumita. Maternitatea de acolo este f dotata ( facuta prin programul Phare ). Sper sa fie bine si sa nu am pb. Voi unde mai iesiti in Tulcea??? Pupici tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,buna ce mai faceti dragelor? Lucia bine ai venit si felicitari[flo] ptr. baietel.sa fie sanatos.dace cam peste 2 luni suntem matusi pe DC.[cool][cool].esti deja in prenatal?am auzit si eu de spitalul asta lucruri bune.am o prietena care merge si ea acolo,dar o sa nasca in ianuarie.acum o luna a facut apendicita si la noi au vrut sa-i faca chiuretaj(dupa ce a facut trat. pt. sarcina) asa ca s-a operat la Braila. sa stiti ca si la Macin e maternitate faina cu roooming inn.anu;l trecut era la moda sa nasti la dr.Groza.daca ai masina e super ok.te poti deplasa oriunde.si fiind spital mic nici nu e asa balamuc.acum nu va spun asta sa va intorc din drum ci sa fiti informate si de pe la noi. de distractii nu pot sa va spun prea multe ca nu prea ies cu asta micu decat prin parc si cateodata in magazine.sa mergi cu el la terasa un chin ca trebuie sa alergi non-stop . hai sa ma laud ca ieri a zis Geogi adica George,da azi nu mai vrea.am mai pus si ieri niste gogosari si azi am planificate vinete.ieri m-am enervat ca nu am avut curent de la 11 la 18 .au taiat un copac mare peste drum de un transformator. ce zi frumoasa ieri si azi ce trist. va doresc un WK placut,eu n-am nici un program inca,dar sper sa nu ploua cum se anunta. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot eu.dar chiar nu scrie nimeni nimic? vreau sa pun si muraturi de luni si sa scap odata de conserve,poate fac si niste dulceata de gutui,daca oi gasi.stiti vreo reteta la care nu se vantura muraturile?ca eu stiu ca vanturat dar nu prea are cine. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in prenatal si apropo de faza cu apendicita , mi s-a intamplat si mie. Adica aveam 8 sapt. de sarcina si niste dureri cumplite in partea dreapta jos, asa ca am mers de urgenta la spital unde mi-au spus ca sunt suspecta de apendicita si ca nu-i intereseaza sarcina , important era sa ma opereze. Numai ca eu am refuzat, am mers acasa si in 2 zile mi-a trecut cu nos-pa si comprese reci . Apoi m-au internat si mi-au facut ampicilina si perfuzii cu glucoza ... cred ca nu avea rost, dar in fine , poti sa spui ca nu te internezi daca ei te "conving" ca asa e mai bine?! Cand i-am povestit dr.din c-ta ca cei de aici au vrut sa ma opereze au zis ca nu sunt sanatosi . De atunci merg la doamna asta , care mi se pare ca stie meserie , dar am si aici o dr. in caz de ceva ( Doamnme fereste ). In rest nu am cu ce sa ma laud,poate doar cu faptul ca sotul meu e f intelegator si rabdator. La muraturi nu ma pricep si sunt de parere ca e mai multa munca , asa ca at cand vreau merg si iau de la mama sau cumpar de la mag. un borcan si-mi potolesc pofta . De ce sa-mi ingreunez munca si existenta ? Asta e parerea mea...sunt mai comoda la faza asta. In oras nu prea mai ies pt nu pot sa merg mult pe jos , asa ca seara facem scurte plimbari cu masina si apoi iar acasa . Pupici !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi astazi am fost sa cautam usi pt.apartament.ne-am plimbat prin tot orasul singurei ca pe George l-am lasat cu mama.nici nu stiti ce bine a fost.chiar daca am umblat mult m-am simtit odihnita ca nu eram cu carutul.am gasit niste usi dargute pe Mahmudiei,unde nici nu te asteptai.acolo ne-am dus de fapt pt a intreba de tapitatrea unei canapele si ce sa vezi vindeau si usi.si modele mai multe si mai frumoase ca in centru.inca nu le-am comandat ca mai aveau niste modele in alta locatie si nu stiam exact masurile.daca stiti vreum mag. cu asa ceva sa-mi spuneti.eu am fost si pe isaccei.tot pe Mahmudiei am vz si mobila draguta de bucatarie.of,tare greu cu amenajarile astea parca nici nu mai stiu ce vreau.si nici nu gasesti lucruri prea frumoase.la mobile de dormitor ne-am uitat saptamana trecuta si zau ca sunt urate rau.daca imi placea modelul sigur era urat materialul. si daca tot ne-am plimbarit singurei ,hai si la terasa la trident.si nu mi-a venit sa cred ca o cafea mare este 58000 lei.e drept ca n-am iesit in ultima vreme ,dar mi s-a parut exagerat. feciora-miu iar a avut o tentativa de evadare ieri la pranz.noroc ca l-am vz la timp.a sarit din carut legat fedeles si o luase la fuga prin curte.clar ca s-ar fi dus si la catel care e la poarta si ar fi vrut sa iasa pe strada.e tare nazdravan . va sarut si noapte buna. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

luciaid="orange">, la Tl am fost la dna Dumitrache, cea tanara, dar o singura data ptr diagnostic, altfel nu ma lua in evidenta doctorita de familie. A fost draguta, doar ca am iesit de la ea mai speriata decat eram, pentru ca i-am spus ca nu mai aveam greturi si s-a incruntat si mi-a zis ca greturile sunt semn de viabilitate. Am tras un bocet seara acasa...

Am si eu o prietena care a nascut la Medgidia si a fost foarte multumita, ai ales bine.

lauraid="orange">, ati rezolvat cu usa? Eu habar nu am de magazine cu usi.

De iesit, nu prea am mai iesit nici eu in oras, insa aproape in fiecare weekend se intampla sa plecam pe undeva. Saptamana viitoare avem o nunta la Cta.

Pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arissa,sa stii ca si eu sunt la Dumitrache, tot din aceeasi cauza : sa nu cumva sa vina bb mai devreme , dar vreau sa nasc la Medgidia. Si mie mi-a zis ca nu e de bine daca nu ai greturi - din cate am auzit e cam cea mai buna din tl si sa stii ca e si draguta cu tine. Eu iti doresc o sarcina usoara, fara probleme si sa nasti acolo unde ti-ai propus . Ai grija de tine, sa nu racesti, iti spun din experienta ca e groaznic ! Pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...