Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

cu usile nu ne-am hotarar mai rau ne-am certat.ne placuse un model si cand am mers sa dam comanda ne-au spus ca acelea erau usi speciale si la pretul lor se mai adauga inca 25% plus geamurile si clante.ajungea la cam 5 mil ceea ce mi s=a parut f mult pt o usa de interior,in conditiile in care o usa metalica e de la 4,5 la 10 mil..asa ca ne mai gandim si sotul a plecat pt cateva zile la un examen.

am vazut o mobila tare faina la fostul Elvila langa Patria si de dormitor si pt George o canapea tare haioasa extensibila cu tapiteria cu ursuleti si iepurasi.la spate si pe o parte are un spatar si m-am gandit sa o intorc cu fata la perete sa nu cada din pat.in curand trebuie sa-i schimbam patutul ca nu o sa mai incapa.si nu erau scumpe si mai moderne.

de dr Dumitrache si eu stiu de bine initial am mers si eu la ea.e draguta,vorbeste frumos dar mi-a zis ca pe la 6 luni sa fac eco sa nu fie o sarcina oprita in evolutie ,si m-am speriat rau cand la cateva sapt dupa ce incepuse sa miste nu l-am simtit vreo 3 zile.si cu ce mia zis ea stateam pe ghimpi.pana la urma flacaul meu ziua dormea si noapte pedala.asa a facut cam toata sarcina.spre sf. avea program dim. la 7 si seara la 20.30 cam o ora.

Eu am avut greturi pana pe la 31/2 luni si varsam de obicei cand ma spalam pe dinti imediat dupa masa.

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele,nu am mai scris de mult aici .Vin si eu cu o intrebare .Sambata aniversam 11 ani de la nunta si poate im dati sugestii unde as putea merge (cu copil de 9 ani ). La ce local ?

Laura , as dori si eu sa cumpar niste usi de interior dar sotul meu vrea din lemn si nu din termopan iar cele din lemn mi se par prea butucanoase mai ales ca apartamentul este destul de micut si as dori, pentru luminozitate pe hol , ca usile sa aiba geamuri mate (bucatarie,camere).Poate poti sa-mi dai o sugestie din peregrinarile tale .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora,felicitari iti doresc inca multi ani fericiti impreuna.daca nu sunteti multe persoane si vrei sa fie select mergi la Delta.daca sunteti mai multi si vrei mancare buna si preturi ok la Central.acolo am facut botezul si am fost f. multumiti.gatesc bine,servire buna,rapida,nu vor taxa de local,te lasa sa aduci bautura,dulciurile si racoritoarele de acasa.o friptura era in iulie 70000+garnitura si salata cam 100000.sau incearca Select,Egreta,tridentul de sus langa Patria.poti merge sa vezi atmosfera si meniul si alegi.la Marinarul am fost in iulie la un mot si aveau o friptura groaznica,fara gust si taiata parca cu drujba.la Europolis a ramas doar numele ,servire proasta si pretiri piparate.cam asta stiu eu.la select si trident iam impresionat pe socri si cumnat,ca sunt mai cu fite. de usi cele de care spuneam sunt din MDF sau HDF un fel de carton presat arata bine si nu se stramba in timp.preturi intr 2.7 mil si 5,7 in care nu este inclus geamul si manerele si sildurile.am fost pe Isaccei in rand cu patiseria de la turcu au acolo si usi de interior si metalice si obiecte sanitare,putin mai jos unde era inainte ceva de inramat tablouri,langa Doo-Doo,si vis-a -vis de primul unde au usi metalice in usa urci pe scari .si pe mahmudiei la Lamar sunt 2 mag unde au usi chiar inainte de peco,la prima intersectie.aici au mai multe modele si mai frumoase. program pana la 18 si sambata pana la 14.cum ai masina in o ora le vezi pe toate.geamurile le alegi tu .usile de termopan mi se par cam impersonale ,potrivite mai ales in magazine sau institutii. sa aveti o aniversare frumoasa si sa ne povestesti unde ati fost si cum v-ati simtit.si noi am aniversat sambata 6 ani de casnicie.din pacate dimineata ne-am ciondanit rau cu usile.si n-am facut nimic special anul asta. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,chiar ma tenta ideea sa merg la central.Bine ca nu mi-am facut planuri.As manca la echinox la pranz ca fac o ciorba de burta grozava dar e cam la periferie ...

Mai vad eu .Azi pe langa sarbatorit mai avem ceva de lucrat la camera copilului pentru ca abia acum am facut rost de un Bosh ...

Daca nu la pranz poate diseara iesim undeva[cina2]

Te pup Laura si [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mai,da chiar nu mai scrie nimeni aici?

Eu am calc. praf mi s-a stricat hardul si am pierdut o gramada de poze din august incoace.sunt tare suparata.si daca tot am luat imprumut la banca am luat si un sistem nou pt. calculator.si ce sa vezi are ceva defect si nu merge.l=am dus inapoi si ei zic ca la ei n-are nimic.cred ca ma duc la protectia consumatorului daca nu rezolva nici acum.acuml-am carpit pe asta vechi sa mai intru si eu pe net,ca de 2 saptamani am luat pauza.

Aurora cum a-ti serbat in cele din urma?

Arissa,Lucia voi ce mai faceti? dar burticile?

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut noroc .Dupa ce am haladuit vreo ora in cautarea unui restaurant fara nunta ne-am oprit la pizeria DA TINO unde am comandat o pizza xxl si bere .Dupa ce am ajuns acasa fetei i s-a facut rau si a vomat toata noaptea din ora in ora .Dimineata sotul a trebuit sa pleca la munca.Asa ca s-au dus toate planurile .[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora,imi pare rau ca nu ati avut noroc la restaurant si ca Elena a facut indigestie.nu cred ca a fost ceva in neregula cu pizza ca ar fi avut si alte simptome.se pare ca anul asta nu prea ies aniversarile casatoriilor.da stii ce m-am gandit?ca tot imi pare rau ca a fost o zi urata(modul de petrecere al ei,ca vremea a fost superba)sa serbez pe 14 nov. 6 ani si o luna.atunci cade si lasatul secului ii invit pe fini si o pereche de prieteni (el ne-a fost cavaler de onoare la nunta) si fac petrecere.ma rog, ne strangem cu totii ca toti avem bb mici intre toti e diferenta de 3 1/2 luni.daca ne propuneam sigur nu iesea.fac un pui cu mamaliga si mujdei,o placinta cu branza si un tort Krem a la Krem si serbam.ce zici, nu faci si tu asa?mai neconventional?ce zici de idee merge sau sunt cam aiurita?

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt tare fericita ca mi-am luat bilete la Holograf.nici nu=mi vine sa cred ca vin in turneu de lansare in Tl. mai sunt 2 sapt,dar merita asteptarea.sper sa nu=l apuce pe George vreo boala ,da fie ce-o fi eu tot ma duc. voi ce mai faceti? nimeni,nimic? a inceput sa dea caldura la bloc? ca eu n-am apucat sa ma racordez.daca nu poate ma leg si eu. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As merge si eu la Holograf ,sotul cica stia de mult dar nu mi-a spus ,a trebuit sa aflu de la tine .Nu mai fac planuri pentru ca nu stiu daca se vor realiza .Din pacate nici ideea cu invitatul nasilor la mine nu tine ca nasii oricum nu vin ca sunt din Bucuresti ,fini nu avem si prietenii au divortat si cand ne-am intalnit ultima oara se invinuiau unul pe altul[bang][bang].Asa ca nu are rost sa-mi mai fac planuri si incerc sa-mi duc viata monotona asa cum e ea (am cazut in butoiul cu melancolie asa ca plec...) PS : Caldura nu ne-a dat si tremuram de frig pe langa toate astea .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...