Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Aurora ,concertul e pe 28 intr-o marti.pai tu imi spui de viata monotona.macar mai faci drumuri de la servici te mai uiti printr-o vitrina,mai si intri daca vezi ceva.da eu ca de 1,6 ani copil-parc-spalt,calcat,baita .stii tu cum e cu bb mici.in mag. nu pot sa intru cu el dupa mine si nici nu prea am cu cine il lasa.de film,spectacol,pertrecere ce sa mai spun. nu mai pot deja sa stau numai cu copilul si sa nu mai ies,deja ma apucatdepresia.de aia am si luat biletele sa nu mai aman sau sa se iveasca ceva.o sa-l las cu mama ca n-o muri o seara.

daca sotul nu e fan Holograf mergi cu Elena.incepe la 19.30 si nu cred ca tine mai mult de 22.daca-i permite programul de scoala.si daca ai biletele eu zic ca se "realizeaza planul".

hai nu mai fi suparata si depresiva ca nu-ti face bine.

tesarut pe tine si Elena,chiar cum mai merge engleza?

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 328
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna buna...si eu si sotul suntem din Tulcea, desi acum nu locuim acolo. Dar vom veni peste cateva saptamani sa rezolvam cu niste acte si poate ne intalnim prin parc sau pe faleza[;)]!

 

ma bucur ca ati deschis acest subiect si mi-a facut placere sa citesc mesajele de pana acum!

 

o felicit si pe toni pentru club, poate o vizitam si pe ea daca ne primeste cu un bebe de un an!

 

va pup

 

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca,ma bucur ca ne scrii.si ca te simti tulceanca.sigur ca o sa ne intalnim,eu sunt dispusa.doar ca peste o luna o sa fie frig si pe faleza un vant.asa ca ne ramane parcul.sau de ce nu clubul lui Toni.de mult ma gandesc sa merg cu George,dar pt. a fost vreme frumosa am zis sa profitam ..asteptam sa mai scrii,poate se mai invioreaza atmosfera.

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de incurajari! Aurora, nu te-am mai vazut de un secol! Ce mai face Elena? Roxi e mai tot timpul pe la club, ai putea sa o aduci sa se mai joace ca vin si fetite de varsta lor... Laura72 felicitari pentru sustinerea subiectului, chiar se simte nevoia de coeziune si in micul nostru targusor...Mi-ar face placere sa te cunosc...si pe bebele tau care e un scump. Multumesc ptr. incurajari cu clubul Nemo, acum facem multe videoproiectii pentru grupele de la gradi. Domanele sunt incantate. Ne gandim la luna decembrie, tare mi-ar place un Craciun deosebit cu copii care canta cu mos, cu filmuletye cu poze, ho, ho, ho.... Pentru mine a fost un an greu...si inca nu s-a terminat. Astept idei... Copiii sunt cea mai mare realizare a fiecaruia dintre noi. Si mai sunt si oglinda noastra..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc pentru primire. e adevarat ca nu scrie multa lume aici, dar nici subiectul nu e foarte vechi, eu l-am descoperit intamplator zilele trecute...ai dreptate cu faleza, socrii mei stau chiar langa casa sindicatelor si stim cum e sa te spulbere vantul in zona aia[:D]

 

Toni, fara intentia de a face reclama, doar de curiozitate, ce activitati propuneti la club si pentru ce varste?

 

va pupam si va dorim o zi buna

 

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, am vazut albumul cu Milan.e tare scump si seamana leit cu tine.felicitari pt. asa multe realizari la un an.George acum spune f. putine cuvinte si e tare neastamparat. Toni, ma bucur ca ne mai scrii.am crezut ca te-ai suparat pt. atentionarea primita de la moderatori .multumesc s.un an greu dar cu realizari. Aurora , ce mai faceti.tot un pic depresiva? ce ma enerveaza astia de la Burtila de vreo 3 zile tot intrerup cablul,iar ieri de la 1030 la 16 nu am avut nici tv,tel sau net. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora,am vz ca te interesa un revelion la munte.acum 3 ani am fost in Caciulata la hotel Cozia.a fost super fain.mancare buna si pe saturate,peisaje superbe mai ales valea oltului spre Voineasa.am fost si la Horezu,si la manastirile din zona.Pe 1 ian a fost carnaval.atunci 6 nopti/2 pers. cam 8 mil.in plus cu benzina si alte alintaturi am mai chelt cam 2 mil.atunci preturile comparativ cu valea prahovei erau cam la jumatate.sunt nebuni astia cu asa preturi,frate.biletele le-am luat de la BTT. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci, Laura. V-am vazut si eu in poze...sunteti tare frumusei! naspa cu burtila...stiu ca in Tulcea este si Astral. poate sunt mai seriosi! felicitari pt cei 6 ani!

 

aurora, ce se aude cu aniversarea? cand este ca nu am retinut!

 

mai, dar cam putine fete din tulcea! haideti, iesiti din umbra si vebiti la scris!

 

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA SEARA DRAGELOR,ce mai faceti? cum ati petrecut in wk? noi in familie.a venit acasa sora mea si cumnatul.joaca cu George. si surpriza ne-au adus un cd cu botezul lui George.acum l-am vz prima oara.ce sa va spun mi-au dat lacrimile de emotie.era asa de mic si scump.si nu a plans decat atunci cand l-au scos din cristelnita.m-am vz si pe mine grasunica.ce repede a trecut timpul .deja uitasem cum era ,cat de mititel. apropo de bb mici Lucia si Arissa voi ce mai faceti? cum va simtiti?Lucia cred ca mai ai f putin pana nasti.iti e teama,ai pregatit deja bagajul?ai luat lucrusoare pt.bb sau ai aranjat camera ra ,patutul?Eu am fost superstitioasa si nu am luat nimic,nimic.doar patutul care a fost al meu l-am smirgheluit si relacuit.mi l-au adus acasa cu o zi inainte sa nasc.am apucat doar sa-l pun in locul lui.dar eu ar fi trebuit sa nasc peste alte 3 sapt. Bianca de obicei sunt seriosi . intre timp am aflat ca in zona cu burtila au avut avarie la electrica si asta a fost cauza.si la alte retele e mai greu la case. fug ca s-a trezit .va[pup]. Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteeeloooooooor,pe unde sunteti?

Eu sunt in cautare de cresa pt martie.e o intreaga nebunie,nu sunt locuri.mi s-a spus ca trebuia sa-l inscriu cu un an inainte.asta e deja cam mult.de ce nu fac frate crese,ba am aflat ca in toamna asta au inchis o gradi din E3.tocmai cand a crescut nr de copii.pana la urma o sa gasesc eu o pila ,dar m-au enervat.

voi ce mai faceti?

 

 

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos

LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...