Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O nastere usoara - galusca mea Elisa!


tyaa

Recommended Posts

pengunica, sa dea Domnul sa ai o nastere usoara si o sarcina fara probleme in continuare.[pup]

Anina_n, merci pt compliment.

Amironeanu, am citi povestea voastra. M-am uitat si la poze. Foarte frumos.

HelleneC, am citit si povestea voastra. Emotionanta. La poze nu am reusit sa ma uit. Nu se deschide nimic.

 

tyaa si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)

Pozele noastre[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...

Ziceam ca revin sa va povestesc cum a fost la botez. Ei bine a fost bine la restaurant. La biserica a urlat fata mea nonstop. Dar plangea ca aproape nu mai avea aer, eu topaiam cand in stanga cand in dreapta pe langa nasele ei doar doar s-o mai calma. Nici vorba. A fost tare greu pt mine. Niciodata nu a plans asa de mult. Bine ca a trecut.

De la biserica am venit acasa apoi am mers si noi la restaurant unde Elisa era tare curioasa sa vada ce e in jur. Nu a vrut sa doarma deloc drept urmare pe la ora 7 seara noi am tulit-o acasa. Era foarte obosita.Pe la 8 a si adormit bustean.

Cam asta a fost, am pus poze daca vreti sa vedeti.

[pup]

 

tyaa si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)

Pozele noastre[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Tyaa, sa-ti traiasca minunea mica [pup][:I][flo], sa stii ca ai o poveste a nasterii f frunoasa, iar in f multe locuri se aseamana cu a mea.. la rapiditatea nasterii, chiar si la modul cum iti spunea sa impingi (hihi, ca cica si eu impingeam gresit... nici acum nu stiu care-i "puseul" corect [:D][alcool]

Multe clipe fericite impreuna si sa fiit sanatosi si la fel de frumosi! Pupici muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...