Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ies la intilnire?...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alice, mama eroina, normal ca trebuie sa te duci la intalnire ! Vreau sa-ti spun ca te admir enorm ( chiar aseara ma uitam la "Ray" cu sotul meu si i-am povestit de tine, de taria ta , de curajul pe care il ai ) si in mine ai o mare admiratoare ! Iti doresc sa ai o intalnire placuta, cum s-ar spune, intri iar in circuit ! Inseamna ca ai sex-appeal daca tipul te-a vazut in foto si vrea sa te cunoasca ! Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura si shoricutzu' Otilia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da da simbata vrem detalii[;)] Foarte bine ca te-ai hotarit sa iesi! O sa te simti bine ai sa vezi! Si daca Sarah a ales bluza aia rosie eu am mare baza in ea, inseamna ca e perfecta pentru tine. Pentru cine nu o stie pe Sarah..ehei e minune mare de copil! Dar cred ca stric din farmec, mai bine ai deschide tu un subiect sa povestesti la fete de ce domnisorica sigura pe ea si AS in ale cochetariei are mama[pup] Pup si la aurul curat de sufletel Maya, dragostea cea mica[pup] So, daca Sarah te incurajeaza si deja ti-a ales si tinuta, pai pas inapoi nu mai poti da! Distractie placuta si redescoperire placuta a femeii din tine. Ca ascunsaaaaa ai mai tinut-o maiiiii! Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by laurajr Inseamna ca ai sex-appeal daca tipul te-a vazut in foto si vrea sa te cunoasca !
Alyssa e scorpioanca veritabila, din aia de o suta de karate! Luptatoare, puternica si mai ales cu o feminatate misterioasa ce are in virful acului de scorpion un sex appeal irezistibil! Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Alice, astept sa "aud" ca te-ai simtit bine...ca o sa mai iesi...ca ai prins curaj!Ma bucur ca ai acceptat sa-l intalnesti...si-ti doresc mult noroc. Sarah este o dulcica...fetitele sunt foarte-foarte dragute, istete si comunicative...Si daca tu vei fii fericita, relaxata, zambitoare, aceasta stare o vor simti si fetitele tale...pentru ca sa stii ca ei, copii, simt cand noua nu ne este bine.Dar ai doua puiute si cred ca stii deja... De aceea trebuie sa incercam din rasputeri sa ne fie bine, sa fim fericite,,pentru a le transmite si lor numai sentimente pozitive.Astept sa "aud" ca esti fericita.Pupici pentru trei fetite... Tzup-Tzuo si Ana-nazdravana[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toate mamicile prezente, viitoare si trecute...La multi ani, sa fiti fericite si sanatoase, sa va bucurati de si cu puisorii vostrii! Am sa va scriu o poaezie a Magdei Isanos, pentru fiica ei, Elisabeta...poeta a luptat cu boala, dar din pacate a fost invinsa...si a lasat un pui de trei anisori...hei, acum multi-multi ani se intampla aceasta..."fetita" de atunci sa tot fie bunicuta acum... - Copilul meu, sa nu ma cauti- Copilul meu, sa nu ma cauti.Toate Iti vor vorbi de mine cu dreptate. Dupa ce n-am sa mai fiu, sa nu spui:"Pentru mama-i tarziu". Sa stii ca am sa rad in flori si c-am sa-nconjor de multe ori cu nourii si cu ploaia ograzile unde mi-am petrecut amiezile. Daca suferi,sa ma chemi serile, si-am sa vin langa inima ta, de-ar trebui sa strabat zarile si marile cu aripa mea. Sa nu te temi de fata mea schimbata. Sa nu spui:"Mama n-a fost asa niciodata!" Ai sa-mi cunosti glasul povestilor in arborii din fata ferestilor. din multe semne-ai sa-ntelegi ca-s eu, cand am sa vin langa patul tau si-am sa fac aerul racoros, scoborand toate stelele jos. Ai sa cunosti ca-i mama dupa pace si dupa felu-n care totul tace- durerea si grija de maine- dupa mirosul de gutui si paine. Ai sa ma stii si-ai sa zambesti dormind. Eu, cand am sa vad soarele rasarind, de teama sa nu ma fac roua si sa nu mor, am sa-mi iau ingerii si-am sa zbor. pentru toate mamicile si pentru toti copilasii din lume, cu drag, va pupa Tzup-Tzup si Ana-nazdravana...[grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

au disparut toate mesajele de pe forum din data de 3 pana pe 7 martie. iar subiectele care au fost deschise intre timp au disparut cu totul:(( Alyssa a fost la intalnire si a fost ok....dar o las pe ea sa reia detaliile, daca vrea:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...