Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (46)


Veve

Recommended Posts

Bibi, ouaauuu, felicitari[bis][bis]...deci se poate...mai astept si eu [:D] Carmenutza, as merge si eu, dar nu stiu nimic, ce, cum si unde... apropo de plimbatul prin magazine... eu cred ca sunt atipica...nu prea am rabdare, eu ma duc punct ochit, punct lovit, ca asa daca stau sa ma uit nu mai pot sa ma hotarasc la nimic...atat de nehotarata sunt[:D] Romana, pentru haine poti sa mai incerci si la Obor, parac erau si pe acolo. AdynaB - sanatate ca-i mai buna decat toate! Gio, las ca-ti gasesti tu, stai linistita Cornelia, ce bine ca esti mai optimista[bis] despre concediu...cine stie...la mare poate Magdone si Razvan (19.07.2003) [url="http://community.webshots.com/user/magdone2u"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aseara la fost cu Maya la Pizza Hut...a mancat pitica de a rupt..salata , pizza, ...statea cumintica la masa, pana cand vede la o masa alaturata, o fetita si un baietel..mari de vreo 7-8 ani...n-a mai fost chip sa stea la masa....s-a dus la ei la masa....s-a urcat pe bancheta lor, le spunea cum o cheama, fara sa o intrebe nimeni, i-a luat de mana, si au plecat prin restaurant....de mana cu amandoi...haiosi rau....Peste cateva minute, i-am gasit in toaleta..vizitasera toaleta de femei si se pregateau sa o incerce si pe a barbatilor.....[:D][:D] Este innebunita dupa copii, mai mari....cum vede unul se duce sa-l ia de mana sa plece cu el....si in casa de cateva zile vrea.."a opii,a opii"...adika la copii. Azi dimineata o certam ca nu stiu ce facuse...o intreb:"de ce faci asa?" si ea raspunde retoric: " De ce Maya? de ce?" Vreau pantofi comozi pentru birou...aveti vreo idee? ________________________ Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida! [url="http://community.webshots.com/user/carmenmaya"]Poze cu Maya[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmenutza Noi in concediu am vrea sa mergem in Sardinia...ca daca tot o planificasem de anul trecut..poate ne iese anul asta.
Daca ajungi pe acolo sa imi aduci si mie muuulte sticle de mirt [alcool]. Nu stiu daca ai baut vreodata, e o chestie superbuna, la fel de tare ca si coniacul, dar mult mai parfumata [il]. Eu nu am gasit pe nicaieri prin Ro... Ce mai stiti de madishor? Iar are treaba multa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenutza: Vezi ca si comportamentul Mayei cere un fratior sau o surioara asa ca ... la treaba. Desi se pare ca ea vrea un frate mai mare.[:D] Magdone: Nici mie nu-mi place sa stau prin magazine. Obosesc si simt ca nu mai am aer. Pentru hainele de gravida o sa ma duc tot la Cocor si la magazinul de la biserica sf. gheorghe - statia de tramvai ca mie mai la indemina. Bibi: Felicitari pentru MAMA. Dar tata nu zice? Ce ai mai facut? Te-ai inscris la ANL? Gio: Ce pregatire ai ? In ce domeniu ? Tipa aia de la interviu mi se pare si mie cam ciudata? Ai intrebat-o daca ar vrea si ea copii? Auzi la ea ... sa nu stea nici o luna acasa cu copilul. Ii doresc sa faca gemeni ca sa vada ce inseamna sa trebuiasca sa ai grija de copii. ( Sper ca nu am fost prea rea, dar nu m-am putut abtine). Aditzu: Ai reinceput serviciul? Cum e ? Maria m m: Chiar ma gindeam ieri la tine si m-am bucurat cind am vazut ca ne-ai mai scris. AdynaB: Sanatate. E ingrozitor sa patesti asa ceva. Esti mai bine acum? Cornelia: Ca sa stai linistita pentru bb e bine sa treci de saptamina 35 de sarcina, asa ca nu te suprasolicita si continua sa fii vigilenta. In legatura cu lipsa de calciu ce trebuie sa faci? Ti-a dat voie sa iei pastile de calciu? Felicitari pentru grasunel. Ai luat vitamine? Ca Alin al meu de aia a iesit un grasan ca m-am indopat cu vitamine din saptamina 10-a. Acuma nu prea am mai avut chef sa inghit medicamente, nici acidul folic nu l-am luat regulat. Nici macar analizele de singe nu le-am facut, cu exceptia celei pentru anticorpi la rh si grupa sanguina unde am o mica problema (mi-au iesit deja anticorpi de grupa sanguina anti-A in valoare de 1/16) si cred ca bb3 o sa aiba icter la nastere. Sper sa nu fie grav. Concediu...!!!??? Ce inseamna asta? Ma gindeam astazi ca mi-as lua si eu o seara libera, dar cum, cind, ... poate peste 4 ani. Sper si eu sa vina primavara mai curind si apoi vara si apoi luna septembrie sa nasc ca nu mai am rabdare... si nici macar burta mare nu am. Romana, Cristian (22.06.2003), ALin (25.06.2004) si burtica de 13 saptamini http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Of Romana, te cred ca vrei si tu o seara libera! Adica cu sot sau fara sot? Ca daca vrei fara poti sa-l lasi pe el cu copiii intr-o sambata sau duminica. Carmenutza: unde e targul de gradinite? Si pana cand tine? Andra: noi vrem sa mergem la mare in iunie si apoi la munte. In iulie incep serviciul asa ca eu o sa am concediu mai devreme. Crisa: multumesc de informatii! Imi place f mult vremea asta. Azi am fost in parc si am stat o gramada acolo. Erau multi copilasi. Cred ca daca mai tine mult timpul asta o sa infloreasca si copacii. Abia astept. Andra, sper sa fi gresit cei de la meteo cu vremea de duminica. Azi am observat ca, fata de copiii de 1 an si 2-3-4 luni, Alex e mai potolit. S-a jucat frumos cu lopetica si restul jucariilor si nu mai alerga de bezmetic prin tot parcul. Sper sa-l tina! Cred ca lasam intalnirea cu copiii prin aprilie ca sa poata veni si cei care au Patele pe 27 martie. Va pup si numai bine![flo] Magda si bb Alex puisor http://community.webshots.com/user/edyalex http://photos.yahoo.com/magdacorlea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexandrueduard
[hia] Carmenutza: unde e targul de gradinite? Si pana cand tine? Andra: noi vrem sa mergem la mare in iunie si apoi la munte. In iulie incep serviciul asa ca eu o sa am concediu mai devreme. [
la Palatul Copiilor......incepe azi si tine pana pe 22, parca. ________________________ Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida! [url="http://community.webshots.com/user/carmenmaya"]Poze cu Maya[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Kehleyr
quote:
Originally posted by carmenutza Noi in concediu am vrea sa mergem in Sardinia...ca daca tot o planificasem de anul trecut..poate ne iese anul asta.
Daca ajungi pe acolo sa imi aduci si mie muuulte sticle de mirt [alcool]. Nu stiu daca ai baut vreodata, e o chestie superbuna, la fel de tare ca si coniacul, dar mult mai parfumata [il]. Eu nu am gasit pe nicaieri prin Ro...
aduc..aduc..[alcool][alcool] ________________________ Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida! [url="http://community.webshots.com/user/carmenmaya"]Poze cu Maya[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenutza - haioasa foc Maya, cum se cearta de zor [:)] Romana - pai e bine la servici, de unde initial m-au chemat ca vai ce mult de lucru avem, acum s-a relaxat total problema, asa ca stau si frec internetul. Andra - noi concediu cred ca o sa ni-l petrecem ca si anul trecut la Vama Veche si undeva in gazda la munte, nu stim exact unde. Nici eu nu prea le am pe astea cu umbatul prin magazine si in cauza ca momnetan suntem in lipsa de lichiditati, ne-am facut investitori, am cumparat teren poate peste cinspe' mii de ani o sa putem sa ne facem o casa, sau daca nu, macar il vindem mai tarziu speram noi pe mai multi bani. Irina slava domnului, nu s-a molipsit de la barbatu-meu, desi nu e timpul trecut, dar eu sper sa nu. Oricum parca se simte si el mai bine, nu mai are febra, dar acum e la capitolul tusit si curs nasu'. Kehleyr - banuiesc ca concediul ala prin apuseni e programat fara Stefi, sau o luati in rucsac cu voi ? Bichy - merci de informatie, auzisem si eu de NatuMix de la 2 doctorite, dar nu stiam cat e de bun la gust ca Irina e gomoasa la capitolul asta si din cauza asta n-am luat, dar daca zici ca e bun, poate incercam si noi. Pupici, Adi [url][/url]http://photos.yahoo.com/irinuca03
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aditzu ne-am facut investitori, am cumparat teren poate peste cinspe' mii de ani o sa putem sa ne facem o casa, sau daca nu, macar il vindem mai tarziu speram noi pe mai multi bani. Kehleyr - banuiesc ca concediul ala prin apuseni e programat fara Stefi, sau o luati in rucsac cu voi ?
Felicitari pentru investitie, e o miscare buna. Decat sa stai cu banii sub saltea mai bine a gandesti in perspectiva. Daca nu sunt pre curioasa, prin ce zona? Ba sa stii ca vrem sa o luam si pe Stefi cu noi [:D]. Nu vrem sa facem trasee de picior, ci doar asa, plimbari... In fine, mai vedem. Dupa concediul la ski taica-su a zis ca nu mai mergem nicaieri fara ea, asa dor i-a fost [il].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe, cum am spus in mesajul vechi, modificat, m-au angajat, chiar daca mi-au lasat impresia ca nu, ce misto!! Unde ieri eram suparata azi ma distrez ca mai am putin si gata, la munca cu mine!!! Romana, pregatirea e irelevanta, pt ca in 2 ani am uitat tot ce-am facut la facultate si oricum nu intentionez sa ma duc pe sal min la stat... Amik, tu vei avea avantajul sa fii proaspat absolventa, nu cu pauza, ca mine, si conteaza asta. Merge cineva la targul de gradi??? Pupici! If a have a bag of rocks to carry as I go I just want to hold my head up high....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...