Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salisa hai ca deja ne-am abonat 2 Dane la reteta ta de eclere.[:-)))][:-)))][:-)))]Iti dai seama daca le fac la spaniolii astia eclere?Or sa-si linga degetele!Ca astia n-au asa ceva.Cred ca daca vin la noi in tara si vad cite prajituri se fac.....[pofta][pofta][pofta] [url="http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/munteanu_iuliana1979/my_photos"]Eric Gabriel[url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Multumesc mult fetelor pentru urari.Nu ma asteptam,[:I]pentru ca intru destul de rar pe DC,din cauza timpului.Noroc de Elena ca m-a anuntat. Multumesc Elena,esti o dulce,si imi pare tare bine ca am devenit prietene acum 2 ani si jumatate cand s-au nascut copiii nostri. LA MULTI ANI [cheers][s][s][s][s][s]pentru toate pestioaicele,si cele care si-ai sarbatorit deja ziua de nastere,cat si la cele care urmeaza sa-si sarbatoreasca zilele.Scuze pentru intarziere,cat si pentru graba,dar intru mai rar,nu am timp. Inca o data multumesc,si va pup[pup]. Oana & Bianca Maria & Nicu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!,dragi pastisori din ultimele zile si pt cei care urmeaza...eu iar nu am mai intrat de ceva zile...insa de data asta am apucat sa va citesc...va multumesc de aprecierile pozelor cu Robertica...EMILLY,ce parere ai de culoarea mea,cum e mai fain asa sua blonda?...mie imi place asa,dar parerile sunt impartite[:D]...sti ca mai discutam noi de culoare si ziceam ca nu mi-a placut blondul ala...acum sunt suvite rosii cu blond dar predomina rosu si imi place!...pupici pt Ilinca si pt tine[pup]! MARUTA,fetele astea chiar vor sa te prosteasca cu intalnirea[:D]..dar pana la urma vine ea si primavara aia si va veti intalnii[pup]...de Robert chiar nu am ce sa va zic,e tare cumintel...acum ne distram ,ca la baita face valuri,asa de mult ii place apa ca bate cu picioarele de o da afara...e tare scump!..si e vesel mai tot timpul,cu exceptia momentele cand il doare ceva. Hai ca va pup pe toate,si bafta la prajituri fetelor![:D]..ce mai gateam si eu si coceam prajii cand eram in USA,[:D],acum am de toate si m-am lenevit,ca face mama[;)]. pupici multi[pup]! Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004) http://community.webshots.com/user/crismir100 http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!! La noi azi iar a nins si a fost asa frigut, vine din nou iarna.....!!!! Zilele astea am avut musafiri si am fost mult in vizite dar promit la fetele cu reteta mea de eclere ca o voi scrie maine. Pupici multi la toatele. Salisa AO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuuuu Mirela asa iti sta mai bine, m-am mai uitat inca o data la poza pe cind erai blonda si asa imi place mai mult.Ti-am vazut si suvitele, esti superba, deosebita, asa sa ramii.[ispita] Sa inteleg ca ti-e bine la Romanica?....las' ca-i bine, sa fii iubita! Cind vine al tau sot in ro????grea intrebare, asa-i? Mai ce dor mi-e de Brasov...si de cind mi-ai mai zis ca stai si pe drumul Poienii....te pup si pe Robert la fel[pup] Somnic usor fetele si ne 'auzim' miine! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...