Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (68)


Recommended Posts

Dragele mele, multumesc pentru sfaturi. Cred ca cel mai bine e sa intrerupem brusc. Dragos acum mananca f. bine. Am avut o perioada destul de mare in care nu a mancat dar sa nu cobesc de o luna copilasul meu mananca bine , zic asta ca pana acum am avut probleme cu mancatul.Acum ar manca toata ziua,seara ii dau intotdeauna mancare consistenta.Luni noaptea a baut 80 ml lapte din sticluta a fost un adevarat eveniment dar cum la noi orice minune tine doar o zi ..... Atunci cand Dragos se enerveaza si incepe sa se dea de pamant incerc sa-i distrag atentia de la ce l-a enervat si ii trece f. repede.Asa cred ca o sa-l dezvat sa mai faca crize.Mai nou a incerput sa muste , desi are doar 2 dintisori ,cand nu-i fac pe plac si atunci nu stiu cum sa reactionez . Mai da ninge rau la BUCURESTI parca acum vine iarna si eu speram ca tocmai a luat sfarsit. L-am auzit pe Busuioc la PROTV ca din 15 se face vreme buna. Noapte buna. Cristina si[copil]Dragos (31.01.2004) http://community.webshots.com/user/Cristinanemes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Rodica si Alexandru bine ati venit! Nu-mi vine sa cred ce vreme este afara![olala][olala][olala] Cris mult succes cu intarcatul!!! Si noi facem crize de personalitate iar singura modalitate de a-l potoli este sa-i distrag atentia cu altceva. Catalina credeam ca in Canada a venit primavara. Am o prietena care locuieste in Calgari care mi-a spus ca s-a incalzit dupa ce a suportat geruri de -42 . Brrr.... Noapte buna, Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, cum ninge!!! Nu-mi vine a crede[bang]. Mav, nu te ingrijora cu mancatul. Si Rares facea la fel. Dintr-o data pur si simplu a mancat pasat la furculita sau tocat cu cutitul (legumele si carnea de pui). Va veni de la sine. Nu-l forta si ai putina rabdare. Exact la fel de ingrijorata eram si eu, iar acum s-a rezolvat pur si simplu. Jerry tot ascuns sta[q]. Capcanele sunt puse[zz]. Poate cade la noapte[:D]. Pupici. Adriana[sofer] si [:o)] Rares (13.febr.2004) [url="http://community.webshots.com/user/adrinusa"]poze cu Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Ilinca mea tot pasat la blender maninca si daca nu e suficient de pasat i se face greata, dar nu ma agit prea tare o pun si pe baza dintisorilor, iesiti bine nu are decit 2, cum sa mestece fara dinti?molfaie ea pe-acolo dar cind e bucatica mai mare ii vine sa vomite. Acum rasfoieste niste reclame si e tare incintata si vorbeste japoneza fluent[:D] Adriana cum se mai face ciorba radauteana?am facut-o doar o data si am uitat, iar reteta nu mai stiu pe unde e.Mercic![flo2] Somnic usor fetele si la copilasi la fel si miine sa vina primavara![:D] Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste la iasi sint -5 grade[bang][bang] noi tot raciti. eu mai tare, Matei doar mucios. n-avem ce face decit sa jucam fotbal prin casa. vecinii cred ca-s in delir Anca si [cri] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url] know your mind, love your body
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa sarim peste primavara, dupa cum anunta prognoza o sa vina direct vara. Adriana tinem pumnii pt. prinderea lui Jery. Anca multa sanatate tie si lui Matei! Eu sunt cam varza pt. Alex m-a trezit toata saptamana la 6, iar eu la serviciu plec de abia la 8.[bang][bang][bang] Nu stiu cum sa fac ca in we nu am chef sa ma trezesc iar in creierii diminetii. Pupici, Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor si cand vina vara asta? Ca eu nu am auzit nimic!! Dar o astept cu nerabdare. [bis] [bis] Sunt f. bucuroasa ca mi-am regasit un var bun care plecase de mult in Canada si nu mai stiam de el, doar asa din auzite, ca si parintii sunt plecati in alta parte si tot asa. Iar alte 2 verisoare tocmai au fost respinse ieri de ambasada Americii, vroiau sa plece la nunta unei alte verisoare in America. Nesimtiti, dar era de asteptat. [bruta] Anca, sanatate lui Matei!! Lui Albert cred ca ii iese o masea?? Nu stiu ce sa zic, dar ieri am observat ca e putin vanat intr-un loc pe gingie...[:0] sau s-o fi lovit, sau mi s-a parut ?? Cei care au masele cum a fost? Care sunt simptomele? De dimneata eu ma pensam si Albert " iiiiii" sa-i dau si lui penseta. I-am dat-o si ce credeti ca facea? S-a apucat sa ma penseze pe fata el....e un scump, ma ciupea cu aia de fata.[cool] Stie f. multe lucruri si ne imita cat se poate. Mancam cartofi prajiti si el e mort dupa asa ceva. Ina lata farfurie avea si cartofi fierti. Asa ca i-am dat din aia, pai cand a simtit gustul i-a scuipat cat colo....eu ziceam ca nu-si da el seama si il pacalesc. N-ai sa vezi, nu-l mai pacalesc eu asa usor. Monica [mamica] si [copil] ALBERT EDUARD (19 ianuarie 2004 ) [foto] [url="http://community.webshots.com/user/monica1816"]Album Albert[/url] [url="http://www.freewebs.com/bbianfeb2004"] Bebelusi de ianuarie-februarie 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa-i Monica, nu-i mai pacalim noi in curind ne vor pacali ei [:D]. atunci sa vezi distractie. eu incerc sa-i distrag atentia lui Matei de la ceva, el face ca mine si apoi se duce tot unde voia el. asa ca trebuie sa ne antrenam [duel]ca altfel or sa ne fraiereasca una-doua Anca si [cri] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url] know your mind, love your body
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' nici Helen n-a mai scris de multicel...sper ca e totul in regula! Adriana - am citit ca e bine sa creasca copiii inconjurati de animale. Si voi daca n-aveti caine...sau pisica...e bun si-un soricel! Are si nume, ce mai, "my pet"! Sa-l stapaniti sanatosi![:D] PS: Vreau si eu un pui![:D] Eu m-am inglodat in munca si abia reusesc sa citesc ce scrieti. Luni plec la Praga dar ma intorc in aceeasi zi. Urati-mi bafta, discut bugetul pe 2006. In alta ordine de idei: ieri a fost prima noapte in care am trimis-o pe Moti in deplasare: la maica-mea. Desi am dus tot ce-i trebuia acolo inca din ianuarie, nu ne-a lasat inima pana acum. Bineinteles ca nu a dormit toata noaptea si s-a jucat intr-una; i-a mai facut maica-mea la o bucata de noapte o portie de laptic pe care a ras-o...trai, neneaca, pe capul ei... Asa ca maica-mea e zombi azi iar noi 2 (eu cu Cristi) suntem un cuplu fericit.[olala] La noapte o iau inapoi, sta cu noi peste week-end, bineinteles...[^] Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004 [url="http://community.webshots.com/user/adinaiulia"]pozele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...