Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (68)


Recommended Posts

Buna fetelor!ce m-am enervat aseara cu netul...am crezut ca e de la noi...dar se mai intampla!!!Ce facem de 8 Martie?Pai mai bine intrebarea suna` ce facem de Craiun?`,ca la vremea de afara....mie una imi vine,vorba poetului,`sa-mi las balta toate interesele`!!!Mai fetelor daca tine cineva ascunsa primavara ,va rog muuuult:lasati-o sa apara,ca tare dor imi e de ea!!!ZAU,voi nu v-ati plictisit de ce e pe afara???sau pe la voi o fi soare?!!Off,gata cu vaicareala!NOi suntem bine,ieri ne-a pacalit soarele si am iesit dar,ghinion,vantul urla mai rau ca-n decembrie!si facea niste mandrete de vartejuri ,si Edi super incantat de toate prostiile prinse-n el,de nu astiu cum am facut cale intoarsa!!!Mititelul asa s-a plictisit de ce e pe la noi prin casa:sertare, sifonier,carti,telefoane, de jucarii nu mai vorbesc....Voi de-a ce va mai jucati cu puii,ce idei mai aveti de combatut vremea asta nesuferita?[biz][biz][biz] va doresc multa primavara in suflet[chiar daca suna cliseizat][il][il][il],macar acolo sta in puterea noastra sa schimbam lucrurile...!!Salutari si [cheers][cheers]pentru ziua de maine! Firu&Edi-14 ian.2004[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, ce m-am suparat si io aseara pe net[bang]...chiar pentru citeva minute mi-au mers si iconurile...de cind nu am mai vazut sa se miste...fluturau steguletele in vint...era placut sa vezi activitate pe monitor[:D] Noi suntem ca dupa 2 zile de chef, obositi...si cu dieta facuta varza.De azi am luat-o iara de la momentul 0. Asa deci si la voi e urita vremea, la noi e jale sunt -12 grade si bate un vinttt de spulbera zapada.Si noi ne-am saturat de vesnicile jucarii ca drept urmare am mai cumparat sau confectionam, depinde de moment. Am facut barcute din hirtie si ne-am jucat intr-un lighean cu apa, am facut plastilina din faina dupa care am renuntat si am cumparat, mai avem program de mizgalit, desenat, apoi de fugarit prin casa, program de desene si cam atat. mai revin ca mi s-a trezit gaza, pupicei! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] la noi 25 de grade inca putin si vine vara[bis] Saptamana trecuta am reusit sa fac plaja dar de intrat in apa nici o sansa, e bocna. Noi de 8 martie ne-am gandit sa iesim in disco numai fete[:D] Prietenele mele din ro. se duc la striptis masculin[olala]...nu ma nimeream si eu in perioada asta acasa.... Anita si Rachella -17.o1.2004[copil]http://community.webshots.com/user/sugarbabe134
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Nu stiu ce sa va spun despre noi. Ieri eram mai bine, insa azi?! Eu am terminat injectiile, dar inca tusesc si am muci[xx(], iar Sebi la fel, dar el mai are de facut injectii inca 2 zile.[bang] Ar fi trebuit sa ajungem la dr sa ne vada iar, dar n-am reusit. Ce gripa nasoala am putut face![bang] Acum s-au molipsit si tati, buni si tataie[alcool], asta pa langa nepotica si sora mea. Tot familionu' e pe tratament[alcool][alcool][alcool]......... Speram sa se imbunatateasca vremea, ca nu mai rezistam in casa!!! (Am iesit noi si asa...[mariaj]). Pt ca de atatea zile Sebi sta numai acasa, cu mine, nu pot sa mai fac nimic din treburile mele. Si acum, ca sa pot scrie, am sacrificat o revista, pe care domnisoru' o rupe bucatele mici, mici, mici.... Si asta n-o sa-l tina mult, ca se plictaseste repede si o sa vina iar la mine, sa ma ia la joaca[:D]........ Va pup si va urez: 8 MARTIE FERICIT!!!! LA MULTI ANI, DRAGELE MELE!!! SA FIM IUBITE, FERICITE SI SA NE VEDEM SANATOASE! [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare din nou, pai eu de 8 martie cred ca nu voi face nimic deosebit, daca pica in we era alta treaba, dar asa...am petrecut sambata la greu si pentru marti[:D] Cum mai sunteti fetele, putina activitate pe ziua de azi si eu am chef de povestit si nu prea am cu cine...eu totusi o sa va povestesc ce am primit cadou de ziua mea.[:D] ...am primit un parfum de la Yves Roche tare fain si cu crema de corp, o camasa frumoasa ce-mi sta tare bine si un lantic din argint tare frumusel, trandafiri superbi si un card cadou pe care mi-am luat benzi cu ceara sa ma depilez prin locurile delicate. Apropo de epilat voi cu ce va mai epilati??aici se poarta la greu aparatul de epilat dar numai pronuntindu-i denumirea si mi se ridica parul pe mine...uuu, am incercat si eu o data si nu mai vreau sa aud. pupicei! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]
LA MULTI ANI DRAGELE MELE MAMICI SI SA FITI FERICITE!
[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Andra ,mamica lui Robert si a Mariei [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ralualexandrei/album?.dir=/2037&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//f2.pg.photo"]album no1 [/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralualexandrei100"] album no2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, a adormit minunica e asa dulce ... mor dupa el. s-a facut si mai cumincior si mai intelegator in seara asta ne-am jucat de-a ascunselea pina a cazut lat. sa-l fi vazut cum fugea prin casa pe 7 carari ca sa ma caute si ridea de se inneca [:-)))] noi zicem ca asta-i varianta demo, de aia-i asa reusit[;)] Emilly, eu vreau sa ne povestesti mai multe. cum a fost si cum v-ati distrat. frumos cadou ai primit. sa-l folosesti cu placere cind e ziua ta, exact? miine??? aaa ... eu folosesc aparat de epilat. braun. ma impac foarte bine cu el. Andra, baga si tu niste "enter" printre florile alea [;)] Anca si [cri] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url] know your mind, love your body
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti, mamici?? Eu am intrat numai asa pe fuga sa va pupacesc, sa va zicem ca noi suntem bine, ca am facut deja primele nopti albe, cu Amos si Ailish urland, mai mult Amos, probabil ca ii ies niste maselute. Ieri am fost si -am facut mamei invitatia, mai dureaza o luna, pana se duce dosarul la Ierusalim, sa vedem daca se aproba...complicat. Apoi ne-am dus si i-am facut lui Amos vaccinul, a mieunat nitel cand l-a intepat, apoi a uitat. Febra nu a facut decat nitel, dar ne-au spus ca de la unul din cele 2 vaccinuri v-a face febra numai saptamana viitoare[bang] Ce sa va mai zic???....ma pun sa pun poze acum si cand termin va dau de veste.
LA MULTI ANI, MAMICI
Sa fin sanatoase, frumoase si puternice sa ne putem creste copilasii [dual] Va pupam Mami Saphir si pruncii http://community.webshots.com/user/climamos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...