Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (68)


Recommended Posts

[bang]Ce liniste!!! Am intrat din greseala la Bebelusi de ian.-febr. 2005 si nu pricepeam ce-i[:0]. Subiectul nostru disparuse cu desavarsire[q]. Propunere: vreti sa ne numim de acum Copilasi de ian.-febr. 2004??? La noi cred ca vine primavara[bis]. E un soare afara[hop]! Abia astept sa se trezeasca Rares si o zbughim in parc[baietel]. Adriana[sofer] si [:o)] Rares (13.febr.2004) [url="http://community.webshots.com/user/adrinusa"]poze cu Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adriana, da da da [bis] de la noi tocmai a plecat primavara. azi dimineata a nins. apoi soare, nori, soare, nori samd Anca si [cri] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url] know your mind, love your body
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana [cool],[cool],dar trebuie anuntata Oana sau Veve.Daca toata lumea...voteaza pro copilasi anunta-le tu pe moderatoare![dc] Tania cu Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...poze MOTZ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,suntem si noi de acord ,chiar ne gandeam cat ne mai spune lumea bebelus cand noi suntem ditamai flacaul!Si de la noi a plecat primavara...venise putin soarele ,l-am prins un pic in parc ,acum o dormi si el odata cu Edi... V-am pupat!Firu&Edi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ce frumos ati petrecut voi si ce soti atenti si copilasi aveti...tare frumos... Si al meu sot m-a surprins ieri cu un superb buchet de frezii, chiar daca stiu ca a dat un pumn de bani tot ma bucur ca a facut-o.Aici florile sunt groaznic de scumpe si cam rar se daruiesc flori dar noi nu ne lasat. Si la noi e soare dar temperaturile inca sunt joase, -18grade, va vine sa credeti?nici nu am curajul sa scot nasucul din casa.Nu va mai zic cit zic ei ca se simte cu factorul vint...si totusi va zic -31 ...no comment[V] Ilinca mea azi noapte a fost super agitata, plingea prin somn si se foia la greu.In final la 2 noaptea i-am dat Tempra si apoi a dormit neintoarsa si dezvelita pina la 8 dimineata.Acum lucra ceva prin living iar eu imi beau cafeaua si butonez[:D] Fetele in ro exista aparatoare pentru priza pentru bb-i si blocaje pentru sertare si dulapuri, WC si frigider?? Sa fiti iubite si o zi superba! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la plimbarica si tare bine ne-a facut[:D]. Am stat cam doua ore, dar m-am intors in viteza ca piticul dadea semne ca adoarme, asa ca am grabit pasul[bicla]. Am vazut pe un indicator stradal ca erau 9 grade[bis]!!! Emilly, se gasesc aparatoare de prize f. eficiente si f. ieftine chiar la magazinele de electrice: 15.000 trei bucati pe care nu le poti scoate decat cu o cheita speciala dupa ce le-ai bagat in priza. Asa ca bb nu are nici o sansa sa le traga de acolo. Stiu ca si pt. restul (dulapuri, frigider, colturi de mese...) se gasesc la Chicco sau Farlin, dar ceva mai scumpe. Eu inca nu am cumparat. Am legat usile dulapurilor cu niste elastice si functioneaza deocamdata[^], la clante nu ajunge inca. Cu muchiile mesei mai avem de luptat ca pt. astea n-am gasit nimic si tot da cu capul in ele[V]. Azi i-am facut lui Rares ciorba radauteana si a mancat de credeam ca va crapa[grasa]. Si tocanita de cartofi a avut succes maxim zilele trecute. Deja mananca totul taiat sau pasat cu furculita, carnea taiata marunt, cu cutitul . Sa-l vedeti ce da din falcutze[:p]. Voi ce mai gatiti pt. ei ca eu nu mai stiu ce sa inventez. Adriana[sofer] si [:o)] Rares (13.febr.2004) [url="http://community.webshots.com/user/adrinusa"]poze cu Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool] deja ne numim copilasi de ian-feb[disco] suntem mari... Adriana mercic de raspuns[pup] eu i-am facut azi Ilincai tocana din piept de pui si cu legume si eu am pana de idei si nu mai stiu ce sa-i mai gatesc.Am incercat ardei umpluti facuti din piept de pui, a ciugulit ea ceva dar era toata o strimbatura,la ciorbita la fel se stimba de numa, apoi ii mai fac pilaf cu legume si ceva carnita, vesnicul peste si vesnicul spanac cu ou si un cub de brinza topita.Deseara mi-am propus sa-i dau orez cu lapte stiu ca macar papa cu placere. Am facut ciulama din piept de pui azi dar ca pentru noi cu carnea prajira in ulei si apoi pus smantina, oare ii pot da si ei sa guste.Voi le mai dati prajit? pupicei! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem copilasi!!! Ce am mai crescut!!! Saphir, ce copii frumosi! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei! Si tu arati foarte bine, eu dupa ce am nascut aratam nasol tare, umflata si buhaita [bang][bang][bang] Si eu m-am suvitat in weekend,acasa, m-a ajutat sotul si spre mandria mea mi-au iesit bine. Aici dau cel putin 70$ pentru niste suvite la coafor si mi se pare cam mult! Deseara mergem la niste prieteni la mucenici , de-abia astept, mi-e o pofta!!! Mie imi plac tare mult mucenicii... Catalina [hippi] si [copil] Laura (12 ian 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara ! Si s-a mai terminat o zi.. Azi ne-am vaccinat cu Tetracoq. Arturicii au fost cuminti la vaccin dar nervosi si agitati dupa. Dr a zis ca au sanse sa faca febra si sa le dau si Nurofen si Novocalmin. M-am conformat. Si mi-am pus ceasul sa sune din 2 in 2 ore sa ii verific de febra. De ala 20 dorm dusi. In rest...colinda casa, trag de fire.. Cam tot ce stiti si voi adica. A, sunt tare haiosi ca nu suporta sa fie murdari (pe maini ca pe fata nu isi dau seama :-)) cu mancare, crema, etc. Cand papa fac un scandal si niste crize daca le e murdara masutza. Iar daca au pe manute ceva nu mai papa pana nu ii stergi. EMILLY Se gasesc aparatori de toate felurile. Pt prize am luat unele care permit sa si folosesti priza cat timp sunt ele instalate dar se blocheaza automat daca scoti stecherul din priza. Am luat si coltare, le-am montat pe toate colturile, dar ARturicii, pana nu le-au dat jos pe TOATE nu s-au lasat. Sertare si dulapuri avem numai in bucatarie iar acolo nu stau nesupravegheati asa ca inca mai merge. Despre mancare, eu nu le dau nimic gatit/prajit/cu sos. CATALINA si TANIA felicitari pentru ca v-ati refacut look-ul! SAPHIR Pupici piticilor frumosi !!!! ANCA Si eu vreau primavara! Azi cand am vazut cum ningea cu fulgi maaari maaaari desi era soare nu imi venea sa cred. Ciudata rau vremea asta. Eu am inceput insa sa le cumpar tricouri piticilor! Deh, ma iau si eu dupa prognozele care zic ca va veni vara imediat! Vreau sa plec la munte inte 1 si 8 mai cu Arturicii. Stiti vreun loc frumos? Vreau un apartament (nu neaparat in hotel ci intr-o vila cu mai multe camere) pt ca va trebui sa car si patuturile, iar intr-o camera cu 2 paturi nu incap si astea. O seara minunata, Ioana, mama Arturicilor YANN & PHILIP _______________28.01.2004_______
[url="http://community.webshots.com/user/yannphilip"]ARTURICII[/url] [url="http://community.webshots.com/user/bbianfebr2004 "]Album bebei ian-febr 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...