Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaicele...partea a 2-a!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama! ce bine era la servici.De baut nu dadeam ca eram sefa dar aveam in subordine numai barbati si imi placea partea cu cadourile.Sucuri,prajiturisi bomboane.De cand stau acasa cu piticu ;ciuciu; cadouri. Lexi succes la condus.Noi avem de atatia ani masina dar nu ma pasioneaza condusul. andreeat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele dragute ca intotdeauna. tzucuv-as nu merge nici cu beutura, ca nu bea ca sa uite ce face:D si caciulita nu "purtam":D anticonceptionalele sunt..."calendarul" pe care-l tine EL cu strictete...uff gabitza pup blondul tau...tare frumusel fetele voi nu puneti pozici cu bbi vostrii sa-i vad si eu? sau vreti sa -i vedem live la intalneala? fetelor mie nu-mi place sa-mi serbez ziua, mai ales la serviciu, dar colegii intotdeauna imi iau cadou, anul trecut m-am fofilat si am crezut ca au uitat si cand m-am trezit cu cadoul pe la ora 15:00, probabil au asteptat sa-i invit la o maslina si daca tot au luat cadoul...s-au gandit sa mi-l dea..am zis ca morrr de rusine nu alta.. anagel si lavinia nu va vad pe lista, in ce data sunteti nascute? pupici si ne auzim mai tarziu. "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tzuc-uita-te la pagina 5!!!!!daca vrei sa vezi ultima listutza! pupici la toate eu marti plec..abia astept! asa ca va urez de acuma la multi ani, sanatate si fericire celor care nu va prind....pana ma intorc! cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut sa va salut si sa va dau un [pup] Ruxandra- sursa este sotul meu care l-a primit si el pe mail de la o colega. Iti trimit si pt capricorn, daca vrei. Tzuc, scoate-ma si pe mine din ceata [:)] . Adica el iti "aminteste" in fiecare zi sa iei pilula??? Brrr, ca daca e asa, atunci chiar ca n-ai nici o sansa sa-l convingi. Incearca totusi sa-i explici ca GREUL tot tu il vei suporta, ceea ce e destul de adevarat. Si spun asta chiar daca al meu sot chiar m-a ajutat. Dar zi de zi, la fiecare masa (cu lingurita), in parc cand alearga in toate directiile, noaptea cand mai plange copilul...tot mama!!! Ei, dar nu ma plang ca o fac cu tot dragul. [;)] Si pt ca vorbeati de "sufletul petrecerilor" din pacate nu sunt asa dar imi place la nebunie sa dansez. Si eu sunt prea timida si am tendinta de a nu deranja pe nimeni...uneori chiar ar trebui sa mai pun piciorul in prag cu unele persoane. A! Si ce ma enerveaza la mine e faptul ca sunt mai exigenta cu cei apropiati si prea ingaduitoare cu strainii...fraiera rau, pe bune. Dar lasa ca ma tot agat de ideea ca odata cu varsta ma voi face si eu mai dura. Va pupic pe toate...hei, eu deja am inceput sa ma gandesc la ziua mea!!! Se apropie!!! Mai adaug o floricica la buchetul de primavara, cea de-a 26-a...ehei...cum trece vremea!!! PS- Gabi, pupici tie si lui Stefan si multumim ca tii subiectul "in viata"[;)] ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina , multumim..la fel lui David! poate dam cu fetele o petrecere de ziua lor! asa ca pt 2 ani![:D] mai mergeti prin parc? acu ca s-a facut vremea frumoasa? tzuc - nu stiu ce idee sa-ti mai dau![V][mariaj] pupici cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tzuc...precum e cantecul ala...m-am nascut de ziua mea[:D]anyway anul asta pica de Pasti.1 mai e nasol sa-ti sarbatoresti ziua.nu vine nimeni toata lumea e la iarba verde si seara in discoteci.asa ca eu nu mi-am sarbatorit nicioadata ziua acasa.a trebuit mereu sa fac cinste prin discoteci.ma duc ca plange pitica mea,sughite!piuaaaa Lavinia si Natalia(17.01.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Salina
Am trecut sa va salut si sa va dau un [pup] Ruxandra- sursa este sotul meu care l-a primit si el pe mail de la o colega. Iti trimit si pt capricorn, daca vrei. Tzuc, scoate-ma si pe mine din ceata [:)] . Adica el iti "aminteste" in fiecare zi sa iei pilula??? Brrr, ca daca e asa, atunci chiar ca n-ai nici o sansa sa-l convingi. Incearca totusi sa-i explici ca GREUL tot tu il vei suporta, ceea ce e destul de adevarat. Si spun asta chiar daca al meu sot chiar m-a ajutat. Dar zi de zi, la fiecare masa (cu lingurita), in parc cand alearga in toate directiile, noaptea cand mai plange copilul...tot mama!!! Ei, dar nu ma plang ca o fac cu tot dragul. [;)] Si pt ca vorbeati de "sufletul petrecerilor" din pacate nu sunt asa dar imi place la nebunie sa dansez. Si eu sunt prea timida si am tendinta de a nu deranja pe nimeni...uneori chiar ar trebui sa mai pun piciorul in prag cu unele persoane. A! Si ce ma enerveaza la mine e faptul ca sunt mai exigenta cu cei apropiati si prea ingaduitoare cu strainii...fraiera rau, pe bune. Dar lasa ca ma tot agat de ideea ca odata cu varsta ma voi face si eu mai dura. Va pupic pe toate...hei, eu deja am inceput sa ma gandesc la ziua mea!!! Se apropie!!! Mai adaug o floricica la buchetul de primavara, cea de-a 26-a...ehei...cum trece vremea!!! PS- Gabi, pupici tie si lui Stefan si multumim ca tii subiectul "in viata"[;)] ALINA
Salina si tu tot 26 de ani implinesti? Ca mine! Doar ca tu vad ca ai fost mai harnica: sot, copil...bravo tie, eu m-am lasat pe tanjala pan-acu![:D] Da' las' ca-mi iau revansa in toamna si va invit pe toate sa dansati la nunta mea [;)] I wish I were an angel... http://photos.yahoo.com/anangel_lexi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va iau pe rand si sa raspund, ca nu retinui tot ca deh..neuronul obosit , bolnav si singur..nu face fata :D gabitza: vazut..OK..pupat fata harnicutza. dar und epleci draga, in concediul de paste? in caz ca nu ne mai "citim", te pup si sa ai un Paste fericit impreuna cu cei dragi. salina: sa ma esplic: nu puiutz, ca nu folosesc pastile , adica tinem calendarul si nu uita el perioada critica niciodata, daca este nesigur ca sunt in perioada fertila, ma intreaba can a fost prima zi de CM calculeaza si atunci actioneaza ca atare ..si zau ca nu poci sa-l mint...ca se supara... ca sa ma intelegeti de ce vreau sa-l conving sa facem un bbb mic..el 40 de ani, io 31..deja e tarziu...de cate ori deschid subietcul zice: sigur ca vreau bb dar nu-i momentul acum, mai vedem bla bla..nici NU clar nu zice..macar sa nu-mi mai fac iluzii..el este un comod si jumatate, putin visator...dar din pacate timpul este in defavoarea noastra in ceea ce priveste un bb. partea mai nasoala este ca de 6 ani folosind doar calendarul ca si mijloc contraceptiv nu am ramas insarcinata nici macar o data, nici macar din greseala..ceea ce ma nelinisteste putin... hai ca nu va mai bat la cap cu problema mea...trebuie sa-mi fac curaj sa merg la un medic sa-mi fac niste analize...macar sa stiu cum stau... lavinia; ce-mi place mie cand cade ziua mea in weekemd..sunt happy...anul asta scap de o grija...ca pica duminica:D fetele nenominalizate aici va pup si pe voi cu drag PS: apropos..locuieste cineva din taurase in Militari, pe la Lujerului? io stau pe Virtutii... "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...