Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaicele...partea a 2-a!


Recommended Posts

In primul rand, LA MULTI ANIsarbatoritelor de azi karmen, dpintilie, danat, alina, lulu75, salina dar si pentru sarbatorita de maine, raisa, pentru ca in we n-o sa fiu p-aici! Asadar, [s] [s] [s], sa fiti fericite si sanatoase. De asemenea, la multi ani celor care isi serbeaza onomastica maine si poimaine! Va [pup] pe toate I wish I were an angel... http://photos.yahoo.com/anangel_lexi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce onomastica e in week-end?Eu sunt cam in pom cu sarbatorile.Tzuculeana am citit la subiectul tau :luam de Pasti copii de la orfelinat si bravo voua!ce sa va urez decat distractie placuta si la cat mai multe evenimente de acest gen.Si nu-ti mai face probleme la cum o sa te comporti!Fii tu insuti,e cel mai bine si natural.Afiseaza-ti calmul de exterior[8D] ca stim cu toatele cum fierbem in interior.[:(!] Ce tare sunt eu cu sfaturile!M-oi crede un Dr.Cristian Andrei,ce va pe acolo....Hai ca va las deocamdata ca mananc si mi-am fript limba....pupici![:X][:X][:X] Lavinia si Natalia(17.01.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puhuhu...ce de-a tauri azi!!! [:D] La Multi Ani,karmen, dpintilie, danat, alina, lulu75, salina si....raisa (urarea acordata in avanpremiera). Numai bine va doresc [flo] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url] si [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4"]calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza, Ok ...iti motivam absentele, avand motive fff intemeiate si te iertam daca la intoarcere o sa ne povestesti cu lux de amanunte cum a fost in tenerife... da? pupici si sa aveti parte de o vacanta de vis.. Lavinia draga mea, ma confuzasi...subectu' nu-i al meu...e al lui Tzuni..stai linistita ca nu-i nici o problema.. fetele cu bbi hai povestiti si voi ce va fac nazdravanii, eu as povesti da n-am despre cine...[bang] "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi Tzuc?inca un motiv in plus ca sa faci ceva sa-l pacalesti pe al tau sotior ca maine poimaine va treziti ca imbatraniti si pe urma poate nu se mai poate chiar daca vreti.Eu asa am facut n-am facut la tinerete ca de am zis ca nu e timpul si pe urma cand am vrut nu s-a mai putut si m-am chinuit ani de zile cu tratamente si cu sarcini pierdute si pana la urma am reusit la 40 de ani.Multumesc lui dumnezeu ca am un copil reusit si cuminte ca imi era tare frica la cate tratamente am bagat in mine.Cel mai nou acum la 4 anisori si 4 luni se chinuie sa injure nu stiu de unde ca la noi nu se vorbeste asa ceva si cand nu reuseste ceva face:tiu bagamias tare prost mai sunt sau f...t matii curului sau te miri cum de ma pufneste rasul si ma intorc cu spatele ca sa nu ma vada sau ma fac ca nu-l aud ca si de-i fac morala el tot zice cand isi aduce aminte si asa mai bine nu-l bag in seama poate uita.Hai ca v-am plictisit destul mai ziceti si voi.A..... mi-am mai amintit una .intr-o zi l-am certat nu stiu pentru ce si mi-a zis ca ma da la schimb de mame daca nu tac din gura.Pupici si va las. andreeat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow Andreea super, sa-ti traiasca flacaul si sa va bucurati de el, pune pozici sa vad si eu frumusetea.. [:-)))]super raspuns, auzi..."la schimb de mame"...hahahah pupal-as de scump... fetele va pup si va doresc un weekend frumos, insorit si distractie frumoasa sarbatoritelor.[pahar] eu o sa fiu la datorie pe DC..ma gasiti aici... "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...