Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaicele...partea a 2-a!


Recommended Posts

Eu am un bebe in burtica. E cel mai frumos cadou pe care l-am primit la aniversarea celor 30 de ani[bang][bang][bang]. Desi e acolo mititel, cand vorbesc cu el ma loveste cu manuta sau cu piciorusul in burtica. Imi arata ca ma aude... Luminita [gravi] 24 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multzi ani pentru toate tauroaicele care sint sarbatorite in aceasta saptamina. Sa va dea Dumnezeu tot ce va doritzi, zile senine si fericire, la multzi ani sa traitzi. [cheers] [s] [floare3][floare3][floare3] Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu stau in zona rahova(aprox). de ce???? fetelor, ma bucur ca v-ati inviorat![:D]s-o tineti tot asa...cand ma intorc sa am ce citi![8D] cu siguranta voi povesti la intoarcere...la intalnirea pe care ne chinuim s-o facem![grup] pupici[pup] mi-am adus aminte de o faza de la stef: zilele trecute era nervos ca nu stiu ce nu ii reusea si o data il aud strigand"pana mea! pana mea!"[:I] m-am stricat de ras..nu stiu unde a auzit... gata!! cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angel..io am zis, stau in Militari aproape de Sir... Andreea daca ai chef de plimbare cu baietelul in parc sau la Mall da-mi un un PM cu nr de tel. si vb. la tel...eu o sa fiu pe DC in weekend. Lulu stiu cat de mult ti-ai dorit bbicu, sa ai sarcina usoara si bb sa stea cuminte la caldurica pana la termen...ai aflat ce o sa fie? hahaha gabitza...ce haios..sunt asa dulci...ma minunez cat de receptivi sunt copilasii...:-) DAneluta si tie sarcina usoara si fetita cuminte...ce nume frumos i-ai ales...(io tot fetita imi doresc). pupici "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si La multi ani pentru ieri Sorina ! La multi ani pt azi Salina & Karmen& Dpintilie& Danat& Alina& lulu75 !! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Salina multumesc frumos pt "capricorn". Eram ieri asa zapacita ca am uitat sa-ti scriu.[pup] Nu vreau sa va intristez, mai ales ca maine-poimaine sunt Floriile, Sf Gheorghe si, mai ales, suntem in minuntata zodie a taurului dar eu sunt cam intoarsa pe dos. Azi am avut inmormantarea lui mamaie. Intr-un fel e mai bine pt ea, ca nu i-a fost usor in ultimele luni. Va rog sa nu va suparati ca am postat asta. Asa am simtit. CGabi o sa-ti tin pumnii luni la examen. Bafta !! Si, mai ales, o vacanta de vis. De abia astept sa ne povestesti ce si cum. Pe luni. Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI tuturor sarbatoritelor de azi, va doresc sanatate si sa fiti iubite si fericite alaturi de cei dragi.Un [pup] dulce pt toate "surioarele" mele [;)]. Va multumesc pt. urari si pt. ca azi v-ati gandit la mine, probabil de-asta am si avut atata energie [;)]. Mi-am inceput ziua cu un rasfat mama-mama!!!, apoi am trecut la bucatareala ca deh...asteptam invitati. Am reusit, in sfarsit, sa fiu gata cu toate, mi-au iesit super bune, mi-au venit invitatii si m-am simtit destul de bine. Mi-as fi dorit sa fie si mamica mea cu mine, este prima aniversare fara ea si este foarte dureros...Ruxandra, inteleg f. bine ce simti. Dar i-am avut alaturi pe cei care tin la mine si am fost rasfatata cu cadouri si un tort surpriza cu artificii (eu n-as fi vrut tort anul acesta pt. ca nu simteam nevoia de sarbatorit din plin ziua mea...fara mama chiar nu avea farmec, dar prietena mea s-a gandit sa-mi faca o bucurie) Cam asta am facut azi... Raisa, iti doresc LA MULTI ANI cu sanatate si noroc in toate. Si sper ca vei avea o zi frumoasa maine . Va mai scriu ca abia mi-au plecat musafirii si trebuie sa-mi culc nazdravanul... [pup] pe toate ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruxandra - dumnezeu s-o odihneasca![flo] las ca trece..pana la urma toti ajungem acolo....[pup][pup][pup] salina- sunt convinsa ca mama ta s-a bucurat pentru tine, de acolo de unde este! sa fiti sanatoase si multi pupici! cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...