Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaicele...partea a 2-a!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cgaby apai sa fie cu noroc scoala, sa iei carnetu' din prima si sa nu ai nici un eveniment neplacut la volan! In rest, inarmeaza-te cu nervi de otel si nesimtire cat cuprinde, ca se poarta [:D] Ma gandeam sa ne "prezentam" defectele (ca de calitati suntem pline cu toatele, sunt sigura [:D][;)]) si sa vedem cate dintre ele se repeta la fiecare, caci, apartinand aceleiasi zodii, cred ca vor fi multe coincidente. Deci, sa incep eu: - fixista in idei (in 51% din cazuri) - circumspecta cu privire la increderea pe care o pot acorda sau nu celor din jur - lipsita de ambitie cand e vorba sa slabesc [bang] (da' si cand ma apuca - foarte rar ce-i drept - nimic nu-mi sta in cale (vezi exemplul slabitului de asta vara cu 14 kile in 2 luni juma)) - posesiva (mai mult material decat asupra unei persoane, dar nici asta nu-i exclus) - pisaloaga si moralista (sotul meu stieeee [:D]) Acum nu-mi mai vin dar sunt sigura ca mai sunt! [:D] Stiti ce ma enerveaza pe mine cel mai si cel mai mult? Cand cineva din cunoscuti imi zice ca eu sunt de un caaalm si de o lentoaaare si cand colo eu simt interior mai mereu ca sunt agitata si incordata, dar e adevarat ca incerc sa tin in mine pt ca mi se pare energie inutil consumata sa ma agit si exterior. Si de-aia probabil ca cine ma vede zice ca ma doare-n [indecent] de toate....[^] Chiar ca ma enerveaza! [V] "Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc" Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefan (Fecioras de 2003) [foto][url="http://community.webshots.com/user/danateu"]Radu cel bun si blind si dulce si frumusel[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana...te inteleg perfect![:D] pe langa ce ai spus mai adaug si eu ceva...obsesia ca lumea sa fie corecta, punctuala...urasc sa se intarzie la intalniri..frate, daca ai zis ceva...pai asa ramane! n-o mai dai la intors! pupici pana acum merge bine scoala! cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu, fiind la inceputul zodiei, am influente si din Berbec... Insa sunt rabdatoare, mai ales in relatiile interumane, dar si cand mi se pune pata, s-a terminat! am avut prietene carora le-am inghitit o gramada de chestii, pe motiv ca asa-s prietenii, insa cand am terminat... in 2 luni am uitat si numarul de telefon....si nu vorbesc la figurativ, parca a trecut un burete si a sters totul.. Mai avem si alte calitati: suntem capabili, prezente agreabile, frumoase, cu certe calitati de organizatori,sufletul petrecerilor daca suntem in toane bune, excelente gazde, musafiri perfecti, bucatari si cofetari excelenti si MODEEESSSSTTTTIIIII cat cuprinde! Hai mai ziceti si voi! Pupici Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Sorina
Insa sunt rabdatoare, mai ales in relatiile interumane, dar si cand mi se pune pata, s-a terminat! am avut prietene carora le-am inghitit o gramada de chestii, pe motiv ca asa-s prietenii, insa cand am terminat... in 2 luni am uitat si numarul de telefon....si nu vorbesc la figurativ, parca a trecut un burete si a sters totul.. Mai avem si alte calitati: suntem capabili, prezente agreabile, frumoase, cu certe calitati de organizatori,sufletul petrecerilor daca suntem in toane bune, excelente gazde, musafiri perfecti, bucatari si cofetari excelenti si MODEEESSSSTTTTIIIII cat cuprinde!
Hi, hi, hi, eu la capitolul bucatar [yami] stau mai prost. Cind eram in tzara n-am invatzat sa gatesc ca la mama-acasa iar acum gatesc romano-italiana, adicatelea nu prea se intzelege nimic. Dar nu-i nici o problema, sintem amindoi destul de dolofanei si promit sa ma apuc serios de facut mincaruri dupa ce vine bebelusha.[bibe] Pupici tauroaicelor Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

recunosc si eu ca bucataria nu e punctul meu forte![:I] asa ca..la capitolul asta..il las pe sotul meu sa se ocupe...[;)] el e mai talentat... pupici[pup] si sper ca veti scrie mai des...si cu incredere... cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OK, OK.... [alcool] inseamna ca bucatareala am mostenit-o de la Berbec! Da' cu pofta de mancare si prajituri ne putem lauda?! [jamaica] Ca eu una as manca orice, n-am preferinte, frumos sa arate, atat cat sa-mi faca [olala] [;)] cu ochiul! Si daca imi ziceti ca voi sunteti toate tauroaice silfidute... ma declar Berbec si o sterg din club! [:D] Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal`tare! Si eu sunt taur 100% cu ascendent in taur. (12.05)Ma marit peste doua luni si cica tin cura de slabire: nu mananc aproape nimic pana la ora 16 si apoi dau iama la frigider... Da` am ambitie, nu, ca pana la ora 16 nu mananc mai nimica, nimicuta.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...