Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (12)


Recommended Posts

Doctorii nu se insheala numai in +, se insheala si in -, deci 3 ani pot fi si 5 si 7. N-ai cum sa shtii. La o bona nu v-ati gandit? Astfel ar fi mai simplu, ar sta si tatal tau si bona.
Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234"]Mihaita al lui Felis [floare3][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai la cat costa bonele in ziua de azi......,n-auzi ca nu-i multumita cu 6 bulioane,pai salariul meu este de 7 mil.asa ca eu toata luna ce fac? Sotul are ceva mai bine,dar ajung in scurt timp la fundul sacului si vai mama mea!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

6 mln? [wow] Eu platesc 100 mii pe zi ca sa mi-o ia pe Sandica de la gradi si sa stea cu ea 2-3 ore pana vin. Acum Sandica e racita si Doamna sta cu ea toata ziua si platesc 200 mii pe zi (adica 4 mln si ceva pe luna). Mai ales ca dupa prima saptamana de luat de la gradi, mi-a zis ca sta cu ea si pentru 50 mii pe zi (alea 2-3 ore). Dar mi-a fost jena sa-i dau mai putzini bani, asa macar o ajut si eu. Stii cum e cu dar din dar... Asistentele (nu educatoarele) de la cresa au 3 mln pe luna. pai atunci toate s-ar face bone si n-ar mai sta la cresa....
Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234"]Mihaita al lui Felis [floare3][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cary - imi pare extrem de rau...nici nu stiu ce pot spune...multa sanatate si putere sa depasesti cu bine situatia ! La noi - cred ca v-ati prins ca nu prea e de bine de nu am prea mai intrat...amandoi baietii mei bolnavi ! Sper sa se faca act de cat bine pana duminica, cand e marea petrecere..asa ca suntem si in pregatiri.. Pupici si sper ca pe curand ! Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau!...[xx(] Mai fetelor... imi pare tare rau de ceea ce citesc aici la voi... DANA... da stiu ca ai avut parte de ceva ghinioane![xx(] VLADA... sanatate multa puiutilor tai![pup] CARY... curaj... Si eu am auzit de tratamentele naturiste care fac minuni!... Merita incercat! Varianta cu bona mi-a trecut si mie prin cap din prima clipa...Intereseaza-te putin, ca am auzit de preturi si mai mici decat 6 mil. La banii astia face si menaj si e disponibila min 12ore /zi... Eu cred ca se poate gasi si cu mai putin... In legatura cu boala tatalui tau... parerea mea e sa gandesti pozitiv... (stiu ca e greu!) si sa te bucuri ca nu sunt zile ci ani (si poate mult mai multi decat a zis dr) si sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de el!... Vorba ta: sa-i faceti viatza frumoasa!... [pup] Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelfelis/my_photos"]Pozele noastre![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659"]Povestea noastra! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mii de multumiri tuturor! Nu prea am incredere in bone,nu stii niciodata pe cine bagi in casa si cu ce mai pleaca?cred ca pana la toamna tata si mama se vor descurca cu Axel,iar din toamna sper sa-l inscriu la gradi in grupa mica.Pana atunci va trebui sa invete sa manance singur si sa vorbeasca,macar atat daca nu si olitza! Azi am vorbit cu d-na dr.ca era de garda si mi-a spus ca totusi nu e asa de avansata problema si cu ajutorul medicamentelor(timp de 1 an)se poate face totusi o stagnare in evolutie,apoi mai pot incerca tratamentele naturiste si homeopate. Ma vazut ca starea mea nu e prea buna(m-a sfatuit sa ma calmez)si mi-a spus ca se poate insela orice doctor cu privire la cat mai are de trait,ca nu se stie niciodata si ca medicamentele pot face minuni! Om traii si om vedea,caci nu ne putem opune in calea DESTINULUI. Tata ma rugat cu lacrimi de crocodil,sa-l las pe Axel la ei,ca il va ucide si mai rau grija pt.piticul care e la cresa.Va avea intotdeauna la el mobilul si o sa-l controlez. Tata este o persoana super activa,iar lipsa de ocupatie il ucide,la fel ca pe mine. Voi incepe serviciul si stresul va fi maxim,situatii de facut si mari griji acasa!dar mi-a mai ramas speranta. W-E placut!si multa sanatate tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cary ma bucur mult sa aud ca mai sunt sperante...m-a impresionat teribil rugamintea tatalui tau de a sta cu Axel...sanatate multa si sa auzim numai de bine ! Noi tot maraiti suntem, insa abia asteptam petrecerea de maine ! Pupici si week-end placut ! Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cary, eu abia acum am reusit sa deschid netul si sa citesc ce s-a intamplat si ce anume te preocupa. Sa stii ca situatia noastra se aseamana. Sa-ti povestesc: Tatal meu - dupa cum am mai spus - este foarte bolnav (sunt multe probleme, dar cele mai serioase sunt boala de inima - are 2 preinfarcturi pana acum, reumatismul care a afectat intreg organismul - inclusiv inima - si tensiunea oscilanta). Tatal meu a avut mari, mari probleme chiar atunci cand eu abia nascusem, avea Oana 2 saptamani si stateam la ai mei, fiindca eu eram operata si asa ne-am gandit, ca ar fi bine sa ma ajute mama. Intr-o zi tata a plecat in oras si am primit pe mobil un apel de la o doamna, care l-a gasit pe tata cazut jos, in parculetul din fata unei biserici. Va imaginati prin ce am trecut ! A fost internat, ma rog... sa zicem ca se simte mai bine, dar tot timpul este sub tratament, de fapt mai multe tratamente, pentru toate problemele pe care le are.[:(] Sa va mai spun ca eu sunt singurul copil si Oana, deci, singura nepoata, pe care o ADORA. El este cel care sta cu Oana cat timp suntem noi la serviciu. Vine dis-de-dimineata si pleaca seara, cand ne intoarcem noi de la birou. Si noi ne-am pus problema daca e OK sa o lasam pe Oana atat timp in grija lui, fiindca i s-ar putea face rau si... Doamne fereste ! Dar am ajuns la aceeasi concluzie: daca nu-l vom lasa sa stea cu Oana (care-i umple toata viata si este cea mai mare bucurie a lui) atunci i se va agrava boala, va suferi enorm si nu mi-as putea-o ierta. Vorbesc cu el la telefon foarte des in cursul zilei, si pana acum nu au fost nici un fel de probleme. A avut zile in care i-a fost foarte rau, cu noi ceilalti era morocanos, trist, dar nu a acceptat sa nu vina la Oana. Si, stand cu ea, s-a simtit bine, a uitat de boala lui, de problemele lui, i s-a ridicat moralul si crizele au trecut. Sa-i dea Domnul si tatalui tau zile bune si lasati-l sa se bucure de nepotii lui, se va simti mult mai bine. Conteaza atat de mult sa aiba psihicul bun! Sanatate multa si putere ! [flo] Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/album/291928004bccdAt"]ALBUMUL OANEI MARIA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...