Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La France (31)


Recommended Posts

CONTINUARE De cit timp o stiti voi, si tu Oana? Eu o stiu de 16 ani, cind eram prietena cu sotul meu, a venit sa se impace cu el dupa ce i-a dat papucii ca ea vrea sa cunoasca pe altii, apoi s-a maritat ,a divortat,s-a maritat din nou din inters ,pentru acte pina si-a facut un rost ca sa se descurce singura, acum vrea sa divorteze si a aparut din nou dupa sotul meu.Fiti atente la barbatii vostri fetelor,o femeie de treaba, care are un pic respect fata de ea are niste reguli morale, nu desparti prieteni,nu devii prietena cu fostul prieten al prietenei tale, nu scrii la un barbat cu care ai avut de-a face si are este insurat despre trecut si fel de fel, nu strici casa la nimeni si nu ai de-a face cu un barbat insurat, niciodata,astea sint regulile mele si niciodata nu am incalcat. Pentru voi care ii sinte-ti prietene poate va este greu sa ma crede-ti pe mine , de aceea v-am lasat sa va pune-ti in locul meu, cum v-ati simti. Sper sa nu-mi lua-ti in nume de rau MERSI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu daca era cazul sa-ti speli rufele în public ???? Si in nici un caz sa îi dai numele real pe forum !!! Dar orice ai scrie, nu ne vei influenta noua parerea, sper ca e clar lucrul acesta !!!! Bey, vezi ca-mi iau principiul si-ti dau în cap cu iel !!! http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cricricri sau cine mai esti, crezi ca e o solutie sa faci ceea ce faci ? Eu una nu cred; si ar trebui sa-ti fie rusine. Lulu frate, da' e complicat rau ! Bine ca e limpede pentru tine, macar. Pupici si curaj. Cintecelul e al Lindei Lemay ? Daca da, cred ca l-am ascultat acum ceva vreme, dar mai mult de forta. Asa, in week-end am avut parte de 2 spectacole : la casa de cultura din sat si la circ. Copilasii au fost cuminti. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cricricri
sybille,mai lasa 10 ani sa treaca sa treci prin good and bad ,dupa cum gindesti esti destul de tinara,eu nu ti-am vorbit urit.
Nici eu nu ti-am vorbit urât ! Ce e scris cu rosu e semnatura mea si nu are nici o legatura cu tine, apare la toate mesajele. Bey, vezi ca-mi iau principiul si-ti dau în cap cu iel !!! http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum devine amuzant,pute-ti sa zice-ti ce vreti,dar am citit ce este cu adevarat inauntru vostru[care a-ti raspuns inainte sa stiti despre cine este vorba],acum trebuie sa ma face-ti cu ou si otet pentru ca va intilniti si sa va pastrati fata,este ok, dar macar fiti civil, nimeni nu a vorbit urit aici.Bye.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...