Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj - acasa!!!


Recommended Posts

Salut dragutelor. Mai de cateva zile imi vine sa ma [bang] si [indecent] nu stiu ce m-o apucat. M-o lovit astenia e primavara, lenea-n fizic ori altceva ca parca-s lovita in moalele capului. Si nu era destul, mai aparura si problemele tehnice cu DC-ul asta...sunt varza. Si am si o groaza de lucru la job... Serbanel e superconstipat saracul. Nu am curajul sa-i dau miere, voi ce ziceti? I-am dat compot de mere, am scos morcovul, branza si banana, ii dau lichide si tot asa saracutul, se screme si ies numai bobite ca la oi! Eu am fost deja a 2-a oara la sala de fitness si sunt fericita ca am si o alta ocupatie, nu ca duc lipsa insa e altceva, plus ca sunt niste baieti draguti acoloooo moamaaaaa moamaaaaa nu stiu in ce parte sa ma uit, in stanga sau in dreapta [indecis]? "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu sunt la fel de demolata, daca nu pot sa spal vase sau sa-mi fac ceva de mancare ... doamne ce bine ca nu depinde un copil de mine ca nu stiu zau cum i-ar fi, desi cred ca un copil te mobilizeaza, macar pentru a-i satisface nevoile de baza. Ca sa intelegeti dimensiunile dezastrului - ieri am fost la Billa sa cumpar de mancare si am cumparat ... niste [alcool] pe langa ceva subtirel de mancare, iar duminica mi-am cumparat din piata flori ducandu-ma de fapt sa iau tot ceva de mancare. Doamne-ajuta sa iesim si din asta! Simona ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, cred ca si io ma lupt cu astenia, sau cu ce o fi da ma lupt zdravan[:D].am un somn in mine c-as dormi 12 ore.ni s-au imbunatatit noptile dupa o perioada mai agitata, Theiutza doarme mai bine , si AVEM 2 CANINI!!!in rest toate bune si frumoase, de lucru cat cuprinde! Roxi , yeee, am fost si moi cu sotu aferent la sala sambata, e chiar fain.insa de coafor n-am auzit pareri prea bune, referitoare la rezultatu coafatului... noi ne straduim sa mai mergem maine, nu vii?la solar cat e scorul? Dana sanatate piciului. ati tinut careva ziua micutilor la Casuta cu povesti?Raluca parca...unde esti Raluca mama? eu cred ca acolo o voi tine anu asta! va doresc succes in lupta cu astenia, nu va lasati gagici!!! va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi Simona ce figura esti...cred ca e treaba cu astenia de primavara. Si eu, ti-am zis, o simt din plin...cat despre ce te tine in viata adica activ cand ai un copil, habar nu am ce mecanism intra in functiune, dar nu prea mai simti oboseala sau alte piedici cand e vorba de nevoile copilului. Feteleeeeee mamicile, ia ziceti pe unde umblati? Ce mai fac copilasii vostri? De cand n-am mai auzit de bb Andy si gagalicea Cristianei? Iar de Aura, nici nu mai stiu de cand n-am vazut-o prin zona :-( "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite Cristiana cum am scris deodata! Ce misto! Felicitari pentru canini!!! Serbanel se lupta momentan rau de tot cu incisivii de sus, dar si cu cei laterali de jos. E umflat rau saracul si mai are din cand in cand niste crizishoare. In rest pare ok. Eu am mai fost la sala luni si mai merg joi (DECI MAINE POATE NE VEDEM!!!) de pe la 18-18:30, ca azi imi vine o prietena la masaj. Incep si cu masajul poate poate dau jos din celulite. Am fost si la solar, abonamentul de 30 de min costa vreo 230 de mii. Eu voi face max. 6 min. odata, caci e destul de puternic aparatul acela. "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,io-s cam amarata mi s-a intors raceala, sunt infundata, ma dor muschii si gatul.si ma simt ca ceva in ploaie... roxi,nu stiu daca vin la sala, nu cred ca voi fi in stare dar si noi vrem in principiu sa mergem joi si sambata sau duminica. da, mai am premergatorul, nu l-a mai luat Ioana asa ca e available... e Chicco Ufo si e in stare f buna de functionare.iti trimit un PM cu detalii. va doresc o zi buna cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oi Oi Oi fetelor, cum e posibil sa faci febra musculara dupa 3 zile de la depunerea efortului? Io o simt azi mai rau ca niciodata, fix pe cand tre sa merg iarasi la sala. Aseara a venit prietena mea la masaj si am vanatai pe picioare si mi-a si declansat febra musculara...deci mi-e o lene de ma doare... [pup] Roxa "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus fetelor! N-am intrat demultisor pe forum si nici nu cred ca v-am multumit tuturor pentru raspunsurile despre restaurantele pentru nunta. Nunta propriu-zisa va fi abia la sfarsitul verii anului viitor dar cum in luna mai am planificat casatoria civila la Cluj si parintii mei au insistat sa facem un mic cocktail pentru invitati, m-am gandit in urma sfaturilor voastre sa optez pentru Casa Universitarilor. Ma gandesc la un cocktail de dupa amiaza, imediat dupa casatoria civila. Sampanie, ceva bauturica si un bufet pentru invitati. Sper sa reusim in sambata respectiva sa prindem sala de club libera pentru vreo doua ore. Va intreb si pe voi, cele trecute deja prin asa ceva, daca vi se pare ok ideea? Eu una as fi preferat o casatorie in familie, cu maxima discretie, mai ales ca sunt insarcinata si nu-mi arde de mondenitati cu burta de 5 luni, dar ai mei zic ca nu-si marita fata "pe furis" si ca au multi prieteni care vor veni oricum la casatorie si nu se face sa ignoram cu totul momentul. Mi-a suras si ideea cu Chiosul - dar cred ca pe ala il las pentru nunta de la anul. Va [pup] pe toate si va doresc WE frumos! Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...