Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj - acasa!!!


Recommended Posts

Unde sunt clujencele??? Vreau sa se-ncinga topicul ca pe vremuri !!! Ma duc sa fac lista si sa va pun absente na! Sa veniti cu motivari! Fiindca sunt singura aici, ma autoproclam sefa de detasament si pe Simo o punem comandant de grupa! [zz] la toata lumea Roxa "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceao fetele dragele, Nu am dezertat dar mi-a fost stricat Astralu si la munca n-am apucat nici sa suflu, asa mult am de lucru… Ma bucur ca picii vostrii fac progrese si cresc, si-s asa de dulci…. Thea a petrecut week-endul cu tati al ei, numai ei doi si sotioru meu s-a descurcat de minune, sunt f mandra de el.duminica i-a spus ca dupa ce face nani vine si mami(eu fiind la Felix) si ca urmare fata mea nu s-a culcat pina la 4 dupa masa iar am ajuns a adormit instant in bratele mele… In rest e bine sanatoasa, s-a durdulit, e chiar indesata, si mananca de stinge. Duminica dimineata nu veniti in parc?pe la 11…ca dupa-masa mergem la ziua unei prietene si nu cred ca ajungem in parc. Va pupam V-am zis ca am pus pozici al un an si 10 luni? cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne inscriem si noi pt.duminica dimineata in parc! Si o intrebare pt.mamicile cu copilashi mai marisori: ce fel de cereale mai folositi? Ca oferta mi se pare mare dar eu vesnic sunt pe fuga si nu as vrea sa aleg chiar la intamplare. Diana imi mananca destul de rau,ma dispera uneori si as vrea sa incerc si cu cereale(am folosit pana pe la 1 anisor Humana si Milupa la care a renuntat singura) Roxana,eu mai tb.sa vin cu motivare sau m-am salvat?[cool] [pup] Aura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mai vroiam sa-i raspund Laurei ca eu am folosit creme Nivea si Johnson, nu s-a iritat niciodata... la baita o spal cu sampon de corp care i-l si torn sa faca spuma[:D] iar ca si sampon, Johnson nu mi-a placut, a facut cojite de la el si de atunci folosesc Klorane care e super super.e mai scump-vreo 200000 dra te si tine o sticluta si e de f buna calitate. Aura, cum stai cu joburile, se arata ceva?in ce domeniu vrei?uite noi angajam acuma economist... legat de cereale noi nu mai folosim demult cele pudra, eu ii dau dimineata cornflakes Cherrios de la Nestle, -cele cu miere si musli de la Vitalis, consistente si bune. noi suntem in perioada buna dpdv al papa, mananca 5 mese zdravene pe zi (fructe , carne legume, de toate)+lapte vreo300-400 ml.s-a si durdulit bine.sper s-o tina naravu[:D] o sa venim si noi, poate chiar la 10 jumate numai sa nu ploaie .duminica e ziua tatalui meu si trebe sa fim la amiaza la masa acolo asa ca nu vom sta mult dar venim-acolo la topogane? pupici cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mamici, burtici si visatoare, In privinta intalnirii in parc, nimeni nu vine in timpul saptamanii dupa amiaza? Eu prestez zilnic dupa ora 18. Duminica de obicei iesim la padure, de cand s-a mai incalzit....dar, sambata voi fi prin parc (nu stiu exact ora caci am si un partial)caci e ziua portilor deschise a fizicii si vom organiza tot felul de demonstratii distractive ptr. public-pacat ca piticii nostrii sunt cam mici sa fie interesati de descarcari prin plasma si altele... Salutare si poate, poate ne vedem prin parc, Raluca mama Ilincai de 3 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi n-am chef nici de 3 lei vechi! Cristiana si Aura, in care parc ne vom intalni? Raluca, eu as putea in timpul saptamanii dupa 18, dar in care parc iestiti voi? Fiindca sunt adormita, am uitat catalogul si va iert de motivari deocamdata, dar sa stiti ca in curand voi redeveni vigilenta. "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Raluca
Eu despre parcul mare vorbeam, cred ca si Cristiana si Aura. Noi, vom fi si azi acolo, daca este timp frumos, zona carusel, topogane, nisip.. Raluca mama Ilincai de 3 ani
Eu prin parcul mare intelegeam parcul cu Chios si cu lacul...te referi la partea aceea din capat care are si jucarii, de langa Hotel Sport? Daca e asa, eu o sa vin in parc vineri de la 14 dar pot sa revin si pe la 18. Astept confirmare. "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...