Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj - acasa!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineata! Eu sunt ca ariciul de 3 zile-ncoace! O sa fac tot posibilul sa trec duminica sa va salut macar. Sambata este o manifestare in parc, pun mai jos anuntul, poate vreti sa vedeti. "Invitam pe cei interesati sa participe la Festivalul Fizicii care va avea loc sambata 16 aprilie 2005, orele 10 - 18, in Parcul Central al municipiului Cluj - Napoca. Expozitia organizata cuprinde proiecte stiintifice ale elevilor (46 scoli din judetul Cluj), experimente spectaculoase si evenimente surpriza prezentate atat de unitatile din invatamantul preuniversitar cat si de cercetatorii si studentii facultatilor mai sus mentionate." Mariana, daca esti pe aproape da-mi un PM! Simona ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, da este vorba despre partea de joaca a parcului dinspre hotel Sport. Noi am fost si aseara acolo desi se pregatea de ploaie...Azi nu stiu daca ajung, am curs de la 16-18, poate pe la ora 19.... Simona, te preocupa fizica?? Nu de alta da-s in domeniu, din pacate!!Si tot din pacate, sambata va trebui sa prestez si eu pe la manifestare cateva ore....[bang] Raluca mama Ilincai de 3 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sewrvus Clujule[cheers] Sunt si eu o clujanca ajunsa in Bucuresti. Este cineva care a fost la Cosbuc???[greutati] Am terminat in 1990 clasa a 8a dupa care m-am dus la Sibiu la pedagogic. Astept sa ma contactati. Mi-e tare dor de Cluj si ma bucur ca v-am gasit pe site.[neand] Cristina si o jumatate de clujanca - Maria Lucia 21/12/03[flo] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia! Eu sunt o bucuresteanca in Cluj, cum e viata ... [:D] Daca te pot ajuta cu ceva prin hatisurile Bucurestiului [sofer] o fac cu placere, am atatea locuri dragi acolo ... si mai ales oameni. Iti doresc sa-ti fie bine! Raluca, nu-s in domeniu, de fapt am terminat chimie, de universitate adica laborator [vrajitor] si invatamant, dar am practicat ... 1 zi! Tare mi-a placut chimia, n-a fost sa fie pentru mine. Vin in parc pentru ca ma intereseaza tot ce misca si in plus este o amica de-a noastra care are si ea treaba acolo. Daca vrei trec sa te salut si sa te sustin! Esti cu elevii sau cu cercetatorii? Simona ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

incercam sa ajungem si maine pe la 19 si duminica pe la 11.dupa masa duminica suntem la barbeque la niste amici. abia astept sa ne vedem(pe la topogane , nu?) va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No fetelor, vad ca a reinviat topicul. Bravos natiune. S-o luam deci incetishor. Aura, vad ca la tine "maine" era azi. Din pacate azi (Joi) nu pot veni in parc de la 18, insa Vineri pot si sper ca ne vom vedea acolo la jucarii si cu Raluca, fiindca cel putin teoretic, nu am treaba pana pe la ora 20:30. Duminica vom veni si noi, doar hotarati ora, sau s-a hotarat deja ora 11? Serban cred ca va dormi in carucior, insa va fi bine sa ne vedem si sa ne cunoastem in sfarsit. Hai sa ne dam un punct de intalnire si Duminica sa fie la pavilionul acela din Parcul Mare, de langa lac? Dupa care mergem si la jucarii? "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No bine fetele,atunci recapitulam: vineri in jur de 18 in zona topoganelor si duminica in jur de 11 tot acolo. Propun sa fie direct acolo intalnirea ca eu una n-as vrea sa ma risc sa fac o baie fortata ca sa-mi recuperez fiica din lac(apa e una din pasiunile ei)[bang] Cristina,cum te-ai acomodat cu Bucurestiul? Eu nu mi-as lasa Clujul pt.nici un alt oras din tara asta,mai ales Bucuresti(Simona,sper ca nu te superi ca spun asta[:D]) Aura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nana : ma bucur mult ca mi-ai scris, cum te-ai obisnuit in Cluj, eu m-am obisnuit foarte repede aici, poate pentru ca de la 14 ani am plecat de acolo la scoala in Sibiu[bang], iar mai apoi la facultate in Bucuresti[bonjovi]. Si aici am ramas,dar abia astept sa vina sarbatorile [iepu]sa vin la Cluj. A fost cam complicat la inceput in Bucuresti dar....[jamaica]ne-am obisnuit. Sper ca iti place la Cluj Cu prietenie Cristina si Maria[copil] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...