Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj - acasa!!!


Recommended Posts

Serus fetelor. No mersi de felicitari pentru coltzi. Sfashie cu ei nu alta! Florina, stiam eu ca bebelina ta nu se lasa mai prejos. O pup si eu (cu zgomot inca!) pe obrajorii aia dulci si rotunzi. Mariana, las' ca stiu io di ce ai fost la Cosbuc. Te-ai gandit sa-l inscrii pe kopil la scoala, iar dna educatoare a zis ca sa faca mai intai gradinitza si iaca asa ati ajuns inscrishi. Zi ca nu-i drept! Hai pupici si pe curand! "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
roxule draga io ma vantur pe aici la ceas de seara. cupilu meu si-a bulversat total programu, la 8 jumate seara pica de somn da in schimb la 6 , 6 jumate dimi e in picioare si se lipeste de mine si mai stam asa jumate de ora.scumpa de ea vrea sa ma prinda inainte de mers la munci.sa nu te topesti? nu mai stau acu ca-s cam terminata, am intrat sa va spun ca avem pozici noi la un an si 8 luni. pupici cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 8 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dar pe unde sunteti? Florina, oare v-ati mutat? Roxana, esti culmea mai fetito! Pai chiar asa, ma faci de ras in fata "marii adunari nationale"?!? Ma dai in vileag?!? Fi mai discreta alta data, te rog! [:-)))] [:-)))] [:-)))] Cristiana, tocmai vizionez pozele voastre. Imi place la nebunie poza "dansing queen". Thea e deja vedeta! Saracuta; zici ca sufera tare dupa tine de cand esti la servici?!?! Dar cu cine o lasi cat timp esti tu plecata? [pup] multi la toate gagicile si gagicii[;)]! [8**] [url="http://community.webshots.com/photo/206771795/206793190ADXCvL"]Mariana[/url], [hot] [url="http://community.webshots.com/photo/270538451/270543982CKVgRx"]Stefan[/url] (20.04.2004) si [gravi] (15 sapt.) [url="http://community.webshots.com/user/tachemas"]pozicile noastre[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377"]O poveste de suflet[/url] Sanatate Maxima!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetele mele Mariana, inca nu ne mutaram de tot de tot, da pana duminica asta se va intampla.....sotiorul meu trebuia sa ajunga luni in cj si datorita diferitilor factori exogeni(e bine ca pot numi asa niste tampitzi) ajunge noaptea asta(sper din tot sufletul)....asa ca m-am apucat io de mutat da' n-am ajuns prea departe, dupa cate se vede!!! Rox, cupchii astia a nostri tare tare seamana-ntre ei, chit ca unu-i prunc si altu-u pruncutza....sa-mi zici ce urmeaza la voi, sa ma pregatesc(macar moral) si eu!!!! Babirusa, ca tot voiam sa raspund si n-am ajuns "in da zaun"...dupa cum zicea si oana-tuchi, scutece gasesti pe tot locul, noi luam de obicei de la billa, da' am descoperit ca la metro-s mai bune(adica inauntru sunt "captusite" cu un soi de bumbac, in timp ce alea de la billa si din farmacii au nylonul acela, care lasa urme pe pielea bebelului- vorbesc de scutece pampers.....cu siguranta e noul model da' nu a ajuns sa se comercializeze in toate shopurile!! Criss, acusica fug sa va vad....[:D] io am aflat de orele matinale de trezire ale theiutzei[:D], draga de ea, tre' sa fie scumpa foc dimineata!!!!!!!!! Dau un telefon sambata, k???? sa mi se intoarca barbatu'[:D] pupici o mie florina, mamica[biz]-ei Elsie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Felicitari pentru "coltisori"! Incepe etapa urmelor fine pe pielicica mamei si a tetinelor gaurite, finutele mele (3) asa au procedat. Si apropo de finute, am una bolnavioara tare, cu pneumonie, voi cum ati trecut peste perioada asta innebunitoare cu ger si caldura amestecate? Cristiana, tu faci ceea ce mi-am dorit eu din totdeauna, numai ca ... asa e viata, mi-a iesit pe langa, dar domeniul inca ma fascineaza, atat de mult incat am reusit sa conving o prietena sa faca un viraj de cariera si s-o ia pe calea resurselor umane ca tare incitanta e. Te invidiez putin [iartama], doar atat cat ii sade bine unui crestin cu frica de Dumnezeu. Mariana, apropo de resurse umane, o cariera buna [cit]incepe cu un start timpuriu, iar daca tu deja ai ridicat fanionul pentru puiul tau inscriindu-l la gradi ... eu va urez doar "vant din pupa!" [^] Florina, spor la mutat! Tare ravasitoare experienta. Salutari calduroase si celorlalte fete [flo]si sa va bucurati de un weekend linistit. Simona ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai salut fetelor crochetelor! Ce sa va zic de Serbanel...pai dupa cum observ...ii vor da in curand si coltzii de sus si e cam marait toata ziua. Dimineatza cul il iau din patutz si il predau la bunica-sa a inceput sa planga dupa mine..e cam disperat. El nu facea chestii de genul asta, era obisnuit sa plec la serviciu, acum nu ma lasa nici cat sa-i prepar lapticul...in rest e cam lenes...nu se misca singur din locul unde sta asezat, iar de tarat...cred ca intai va umbla si apoi se va tarai. Mariana, sarumana de nominalizare [flo2]. Florina, bebelina ta cum sta cu greutatea? Pietroiul meu e bolovanoi in toata regula si acum s-a rotunjit si mai tare la mutrisoara, toata lumea se shokeaza cand il vede ce grasun e, iar eu ii dau papa ca la carte, dar asa e el, depune tot... "Fiecare pasare, pe limba ei piere..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] la fetele vesele (ca tot se poarta epitetele [8D]). Roxana [;)]. Florina, ramane cum am stabilit! Simona, mare dreptate ai. [bis] la toata lumea! Sper ca ati inteles tot! Sunt intr-o stare de lehamite si nu prea am chef de scris; doar asa telegrafic. [pup] [8**] [url="http://community.webshots.com/photo/206771795/206793190ADXCvL"]Mariana[/url], [hot] [url="http://community.webshots.com/photo/270538451/270543982CKVgRx"]Stefan[/url] (20.04.2004) si [gravi] (15 sapt.) [url="http://community.webshots.com/user/tachemas"]pozicile noastre[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377"]O poveste de suflet[/url] Sanatate Maxima!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!!! Roxule, in primul rand vreau sa-ti spun ca o descrii leit pe d-soara noastra: adeca si ea mai repede va umbla decat sa se taraie(pune botu'n pat, ridica dosul si impinge cat poate de tare, si cand nu mai are aer ridica mutritza, lasa fundu' jos, se uita strengar si super ravasita, si o ia iar de la capat.....[:D]).....si nici de umblat nu serveste, cand are chef face ture in premergator de nu te poti tine dupa ea, insa nu o pot convinge sub nici o forma sa faca nici macar UN pas tinand-o eu de manutze...nu vrea, si pace!!!!! CHESTIA ASTA ARE UN SG. NUME:LENE SI COMODITATE....DE GRASI CE IS, CREDE-MA...nu am cantarit-o de 1 luna da' simt ca a mai luat in greutate(ma anunta bietele brate)...... De mancat mananca numai ce are chef cand are chef...uneori accepta pui, alteori nu...la fel si cu oul(cu toate ca asta vaz ca-i place cu iaurt).....mai nou mananca mar cu biscuite(dupa ce m-am chinuit 2 luni sa-i dau mar , de toate soiurile si culorile, si crud si suc si compot si copt si mai nu stiu cum) dar si asta seara si cateodata nu vrea(ca azi de ex.)....cateodata mai cumpar cate un borcanas, ca poate nu apuc sa-i gatesc in casa, dar se preface ca vomita, face niste scheme daca-i dau asa ceva.... cre' ca voi face sesiune deschisa publicului odata cand o hranesc, ca nu cred ca ati mai vazut asa ceva.... All in all, ideea e ca nu poti face cum te-nvata astia, ca io si de stau in cap nu-i fac program de masa printesei, ca asa e ea sclifosita si nu ma bag in personalitatea ei[:D]...ca doar nici ea n-o schimba p-a mea.......asa bebe mi-a dat Cel de Sus, asa bebe cresc...ca deja mi se pare distractiv...si de plictisit nu ma plictisesc niciodata cu ea[:D] Am si o intrebare in acest sens: deoarece mananca cum mananca aproape dupa fiecare masa ii dau si san completare, si vreau sa stiu bebeii vostri cam cat mananca(ml si mg)....in special Ana si Serbanel, ca ei sunt de aceeasi varsta cu Elise!!!!!! La multi ani Ana nazdravana, ca alaltaieri ai facut 8 luni(si Elsie de altfel) fetelor, va pup dulce pe toate si ne mai "auzim" noi Florina, mamica [:D]-ei Elise ....ce chef am de-o intalneala!!!!!! da stati sa termin cu cosmarul mutatului....ca azi de ex. am shmotruit la geamuri si gresii si faiante si toate cele de nu-mi mai simt spatele....bine ca am avut macar "asistenti" Hai, pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana(tuchi)....acusi ma pali....nu cumva se "cerea" in brate???? ori asta ori poftea acadele!!! ....no vezi, daca tre' sa ma mut acusi stau calare pi dc dade-dade o mai prind pe una din voi la "rafale conversationale".... ....azi o sa ma vad cu Mariana si bebe scump Stefan.....despre care mi-a spus o pasarica, ca(virgula) umbla singurel...de fapt deja fuge singurel!!!! Abia astept sa vaz cu ochii mei! Din ciclul "tara arde si baba se piaptana"...toata lumea e in febra mutatului, n-am cu cine-o lasa pe Elsie da' io tre' sa merg direct la sofat!!!!!!! Hai va pup....ca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...