Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria 14


Recommended Posts

quote:

Intreab-o pe Gabi, ca are sac de 12 kile [greutati]


id="quote">id="quote">

Lasa ca a vazut ea cum il car pe Bubu [berica]

 

 

 

 

 

quote:Gabi, tu te faci regina, numai pe alei la Schönbrun te intretii [;)][hop]
id="quote">id="quote">

Iai daca pleata a la Sissi am tuns-o macar mijlocel tras prin inel sa fac[zz][zz][zz]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata mamicilor[bis], tocmai i-am dat Biancai papica si nu mai pot sa dorm, de fapt eu sint foarte matinala, spre deosebire de iubitul meu sot, care ar putea sa doarma oricit, oricind si oriunde!!! Ieri i-am trimis pe ai mei la plimbare si am tras puternic:[spala][vase][rufe] [papica].....Apoi mi-am luat liber si am plecat in SCS sa-mi cumpar niste haine, dar tot numai pentru Biencutza am reusit sa cheltui banii![cool]

Viktoria, Alinah, merci pentru sfaturi si incurajari!! Eu am Bauchtrage, dar din pacate nu ma ajuta la nimic.....la mine situatia e mai complicata, am o vertebra deplasata de la o cazatura cu [bicla], asa ca sint un caz pierdut!! [help]

Primel, exista [avion] direct cu Austrian Airlines, costa de la 450 in sus (depinde cind zbori si cit stai), [pis] nu stiu cit costa, dar stiu ca transportul de animale este foarte scump!

Babee, ce program aveti azi? Bateti iar trotuarele? Noi avem musafiri, ca de obicei la sfirsit de saptamina, si vrem sa mergem si la Kahlenberg la o plimbarica.

Va pup si va doresc o dumineca placuta![pup][pup][pup]

 

Flavia si Bianca[bibe]

 

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia astazi stau si ma uit la filme.Asa!Ca am intrat in greva.Si pe la amiaza ies afara sa ne plimbam putin(ca mai am pana fac mijlocelul tras ca prin inel).Distractie frumoasa si zi linistita!

Zi frumoasa fetele[floare3]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Noi nu am mai scris ca am o perioada de stres-sunt la intarcat,adica am inceput de miercuri si de 2 zile nu i-am mai dat deloc si e mai rau ca prima saptama cand l-am nascut,cand a avut dureri de burta-dar de data asta nu mai dau inapoi,sper sa reusim.Deci Alinaid="red"> daca e sa fii pregatita si el nu mai e interesat de titi atunci nu-i mai da,ca mai incolo o sa ajungi ca mine,de vine si se serveste singur,si cu cat mai mare cu atat mai puternic si mai inteligent.

Am sa va mai scriu sa va spun daca am reusit sau nu.

Duminica placuta la toate.

pupici[dual]

 

alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)

http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna fetele!

Alina nu am plecat inca...tot aici sunt.Peste 3 saptamani plec...sa fiu de Paste acasa.

Noi suntem ok...toata ziua pe afara...sau cu treaba.Nimic nou,doar ca Delia e fff rea,incapatzânata si sclifosita[bang]

Exact ce nu mi-am dorit.Dar...cu muuulta rabdare o aduc eu pe calea cea buna.[:D]

Altfel...toate vechi.

Merg sa fac salata,sa papam de pranz.

O zi buna va doresc.

Aveti grija de voi si pitici.

 

IOANA

http://delialaryssa.fotopages.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetili

acu am aterizat(cu masina)din renumita localitate P..a(inainte se chema Pola ,era un nume mai decent-hi,hi,hi,chiar glumeam singura(in ce hal am ajuns[xx(])ca vreun roman mai sugubet i o fi schimbat numele[:D]a fost o adevarata placere s aud in gura mare si f.accentuat cuvantul care se scrie numai pe unii pereti in ro,ma bufnea rasul non stop si am stat si vreo 3 zile pe acolo.

hai ca s obosita acu,partea a 2 a maine (sau poimaine)ca maine incep si scoala si munca

 

pupicei si o seara buna

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Caro, te rog, pune si tu ceva poze sa vedem si noi cum arata P__a!( la orasul port te referi, nu?)[:D][:D][:D]

 

Niko, sper sa te razgandesti, de fapt sunt sigura[cheers]

 

Ioana, stai calma, ca trece. Dar nu stiu cand[mariaj] Mai asteptam[detectiv] Antonia la varsta ei s-a mai linistit, dar tot super incapatanata e[V] Surori, deh[dual]

Amelia, mai treci si pe la noi si mai pove[bis] [pup]

Pupici la gagici si sa avem vreme (vremuri[duel]) cat mai buna(bune)[;)]

 

 

P.S. Tori, cum a fost operatia lui Jan? E ok? Sanatate multa!id="red">

 

Mada, mami de

Antonia****06.01.2001

Lukas******14.10.2003

http://community.webshots.com/user/madutzu05

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru-cinci lamai pe ora (Iren[pup])id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelooooor,

vecinu', dragutzul de el, imprastie cu kkt pe iarba lui d-acasa.[xx(]

Loviti-ma cu parfumuri virtuale [help]

Il vad cum isi fatzaie tacticos tractorul, lasand in urma dara maronie inmiresmata [xx(] [bang]

Merg sa-mi bag nasul in cafea si m-as apuca si de-o tigara [hot]

As fi vrut sa fiu o caramida [zid]

 

Astept provincia.

 

Poze [bibe] (23.08.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

alinahdraga din pacate provincia salzburg e si ea in kkt,adica aici la camping.noroc ca nu stau prea mult pe aici.[biz]

lasati ma sa mi trag sufletul ica vreo 2 zile si va pun si poze cu obiectu cu pricina(p..a)si va zic si cum a fost daca sunt amatori bineinteles de citit romane de calatorii[hot].

 

va pupicesc pe toate si fug ca am o gramada de teme de facut[bang]

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Am reusit cu intarcatul,dar sunt atat de obosita de nu mai stiu ce e cu mine .Alex se trezeste de 2-3 ori noaptea si fac km. pana iar adoarme si de baut cu sticla nu vrea si nici nu prea mai vrea sa manance sunt cam suparata,dar sper sa treaca perioada asta repede.

Pupici [dual]si mai scriu cand mai gasesc timp,caci seful mic e foarte sever[:D].

 

alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)

http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...