Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria 14


Recommended Posts

salutari din salzburg

alinacam tarziu dar iti urez si eu toate cele bune si tot ce ti doresti de ziua ta(care a fost ieri!)si hai nu ne tine in suspans zi ne ce ai facut ieri seara [:D]un alt armin poate?

eu s intr o perioada ´de tranzitie si buimaceALA,sper sa treaca in curand altfel nu stiu ce o sa fac[bang]mereu imi uit tema acasa sau ma duc mai devreme la uni ,ori vars apa in poseta ,ori vars schlagobers in aceeasi poseta[:D]peste blugii nou-cumparati[:D]si multe altele de care nu mi mai aduc aminte.

 

va pupicesc si sper ca weekendul asta sa ma adun si eu si sa va pun poze sa admirati pola in toata splendoarea ei[;)]

 

 

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[:D]Pai ce sa fac???

Socoteala de acasa nu se potriveste cu socoteala de acasa de pe urma [:D] Planificasem noi o seara romantica pana la sfarsit, poate mai iesea un Armin, dar eu am mancat ca scroafa din cocina si apoi mi-a fost un rrraaaauuuu, am varsat si m-am zavrcolit de pe-o parte pe alta de burta [bang]

 

Mi-am facut-o cu mana mea, n-am ce zice. Acum zburd ca o albinuta din nou [biz]

 

 

Hai arate-ne ce n-am mai vazut [:D][:D]

 

 

Poze [bibe] (23.08.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va [pup],

Alina, am ras de m-am capiat (scuze plizzz ca sunt [porc] , adica poarca). Tie ti-a fost rau si eu ma tavalesc [:-)))]... Bine, rasul m-a apucat pana sa citesc continuarea, adica raspunsul...

E... cred ca am eu azi ceva ca prea imi vine sa rad, numai "sa fie de-a buna" [:D], vorba bunica-mii...

Caro, parca aud de mine cu ce povestesti, la fel mi se intampla si mie de multe ori [:D]

 

va [pup] din nou si sa aveti o zi frumoasa, frumoasa si cu soare! (ca la noi iar e ... de [pic])

 

http://site.neogen.ro/argosargos/

 

 

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, am uitat sa-ti multumesc de urari, asa intarziate cum sunt. Sunt bine primite [bis] Ca doar o data in an vii cu uratoarea la mine [cor]

Imediat te-a dus capul la [pathot][xinpat] De ce oare??[:D]

Nu-mi spune de turnat cafele in posete, frisca in salate...la asta incep sa fiu de neintrecut [alcool][:D] Chiar m-am specializat, dau acusi masteratu'!! Cred ca ne pun astia ceva in mancare, la auslenderi, sa ne dam cu stangu'-n dreptu' [zz]

 

Primel, hai razi, tavaleste-te de ras!! Ca asta si merit ![bis]

Dar ia aminte, de ziua ta nici o masa romantica[cina2]. Treci direct la fapte [:D]

 

Poze [bibe] (23.08.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina...[zz][zz][zz] ziceai ca nu spui[zz][zz][zz]

 

Bai ma doare un cap..iarasi dadui in migrena o fir-ar..[zid]

 

I ghiciti voi unde e Phillip acum[:D].Pe birou sus, langa tastatura mea si se joaca cu pixuri.ce conteaza ca are atatea jucarii, tot mai fain e sus langa mama.Si nu de alta..sa nu-i scape luic eva..ca poate poate scriu si eu cu vreunul[:D]..despre locul ala unde a fost Caro[:D]..si nu ma lasa mai..uitati la el.

 

Primel..chiar..voi cand...[bibe](si noi ca babele curioase deh[bis]).

 

Caro a declarat ca nu mai are chef ca nu de alta dar decat sa-i puna frisca in loc de pudra...mai bine lipsa[zz].

 

Viktoria cum e cu fetele si cu casa???Oai cate vi s-au adunat acum..toate toate..sa faceti fata si sa fie bine ![floare3]

Flavia e ocupata cu Bianca...care face o armata.....mama mama ca toti stam drepti.Numai la mine in brate ii place si nu zice nimic[;)]

 

Alexandra puiule fii tare daca vrei sa-l intarci pe Alexander ca altfel..nu se poate[V].Cu cat e mai tarziu cu atat iti va fi si mai greu...Eu na, am avut noroc[:I]

 

La noi e o vreme de numa[vom].Vreau si eu sa ma topai pe-afara si numai cand ma uit pe geam imi piere cheful[vom].

 

Intre timp..fug la filmele mele[:D].Pupam lumea in Austria si...bis bald[:D]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batcap] ca n-am vazut mail-ul tau, Babee! Of, migrenele astea... si al meu sot are probleme de genul asta ... [zid] [zid] [zid]

 

de intrebarea cu bb, ihhhmmm, acu' m-ati prins la cotitura [:D]! Pai sa ne facem de o asezare stabila pe undeva, sa mai rumegam subectu' si ... pana una-alta tot dragalim pisica [:D] [pis] [:D]... si tot pana una-alta punem piedica dumnealor [gica][gica][gica]. [ups] ca ma rusinez [:I]

 

 

 

[pup] si tot bis bald

 

http://site.neogen.ro/argosargos/

 

 

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primel si noi am mangaiat timp de un an doi porcusori de Guineea...

Voi de cat timp mangaiati pisica???[zz]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinace clapa mi ai tras si eu care speram s aud ceva gen sandra brown,[:D]m ai dezamagit complet[:D]

primel mama m ai facut sa rad cu mangaiatul pisicii[:D]

babeesi eu am stat bine la capitolul migrene anu asta,eu cred ca e de la vremea asta bengoasa

 

 

va pup pe toate

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...