Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria 14


Recommended Posts

Fetele, ati disparut toate... :(

 

Eu mi-am inceput dimineata cu mecanica. Am fost sa-mi verific bita sa vedem cum sta dupa o iarna lunga, lunga. Avea lantul picat de cum a ramas de la mutare si i l-am pus la loc. Si are si rotile cam desumflate, asa ca azi cred ca o sa fac o vizita la benzinarie sa le umflu.

Gabi a venit aseara acasa si ne-am hotarat ca mergem maine impreuna la Zoo :))) asa ca astazi am sarcina sa fac cumparaturile care de obicei le faceam sambata impreuna, asta ca sa putem sta maine cat mai mult la animalute.

 

Voi ce mai ziceti? Ce mai fac bebeii?

 

 

_______

"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata...

Nico sa nu-mi spui ca iei masina si te duci singura la cumparaturi[biz]..Poze faine maine-dimineata noi dormim(adica unii din casa) si apoi vom vedea.Din cate am inteles in week-end e mai racoare si posibil sa ploua.Cum facem cu intalnirea ??Vreti sa mergem la bazin duminica???Bubu e primul care vrea.

 

ieri ne-am plimbat si jucat..si atat s-a obosit copilul c-a adormit pe tricicleta[:D].M-am carat cu el acasa si de-abia am ajuns.Gafaiam de numa.

Astazi fug sa iau sosete(trebuie sa fac si eu ceva[:D]).

Va pup si zi frumoasa.

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare! [hia]

Va trimit niste [pup][pup][floare3]si va urez un sfarsit de saptamana super [cool]! [bicla][bum][cheers][cina2][colegi]

 

Ajutati-l pe Florin sa traiasca! Popularizati acest site:http://florin.webmyc.com

 

 

www.craiova.ro/argos

 

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Primel...si tie un week-end excelent!

 

Fugim acum la plimbarica..tra la la[fuga]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,

 

eu de cand cu schimbarea asta de vreme sunt cam indispusa si obosita,plus dureri de cap[bang]desi imi place ca s a schimbat vremea ca ma saturasem de iarna si zapada[:D]am terminat cu scoala pt.2 sapt.,mai bine ca motaiam pe la ore[:o)]

fetelor distractie placuta la zoo[cusca]si sa puneti niste pozici sa vedem si noi.

 

pupicei si weekend placut

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salutam!

 

Chiar daca a fost putin frig iar unele dintre fete au fugit cu puiutii acasa, am reusit pana la urma sa ne intalnim cateva(Angelina si prietenul , o amica de-a ei, Nico si sotul si bineinteles noi[:D]).Nu prea lunga intalnirea, cand va fi cald si bine sa te tii povesteli la un picnic in Schönbrunn(stiu loc unde avem voie[:D]).

 

Fug sa-i fac baie lui Phillip, sa-l hranesc si apoi el nani, eu filme multe....ca am timp[:D].

Pupici si nani bun!

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babee la ce filme te uiti? prinzi programe romanesti sau ai casete ,dvd uri?eu am vazut in seara asta "semne" cu mel gibson,dar n a fost cine stie ce,ori o fi din cauza ca n am inteles eu tot ca lumea[bang]?am fost si la cinema intr o zi si am vazut "mar adentro"(Meer in mir)de care auzisem,dar a fost cam trist si mi a adus aminte de tata[V]eh,si asa de maine ma apuc de curatenie la camping si miercuri deschidem pt.pasti,asa ca s a dus cu hoinareala[;)]

 

o saptamana placuta va urez

 

 

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolada am vazut Bridget Jones 2 si When i will be loved-pe dvd-uri ca altfel...sa pricep si eu tot[:D].Spor la treaba si un an super roditor!

Fug la nani ca maine la 7 ni se da desteptarea...[:D]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor, sper ca ati avut un weekend placut!! Noi am lenevit toata dumineca, am fost la parinti la masa, apoi ei au plecat cu Bianca la plimbare, iar noi ne-am intins si am tras un somn bun! Simbata a fost mai stresant, ca am avut niste musafiri galagiosi si Bianca a fost prost dispusa din cauza asta. Babee, ati fost la bazin?

Va doresc o saptamina buna!

 

Flavia si Bianca[bibe]

 

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Flavia n-am mai ajuns la bazin..ca am ramas pe la Schönbrunn.

Astazi am treaba de nu ma vad..sper sa doarma Phillip mai mult ca sa pot calca.....[xx(](urat imi mai e[xx(])

Pupici fetelor..chiar unde-o fi Alexandra???

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...