Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria 14


Recommended Posts

Buna dimineata!

Noi suntem pe aici dar de scris nu prea putem,seful mic e la carma[:D] acum in casa,asa ca, cum mai prind si eu timp.Acum aadormit la titi de va pot scrie.

Cand am crezut ca vine primavara,si v-a fi numai soare ,hop se intoarce cuana vreme si se raceste si mai aduce si ploaie[V].

Babeeid="red"> sa-ti traiasca flacaul,domne ce mare e ,creste si e un scump,ce par cret are,abia astept sa ne intalnim cand o fi mai caldut.

Alinaid="red"> ce mai faci,ce face Armin?

Caroid="red"> poate ne strangem toate la tine la chemp. ,ce zici e o ideie!?A si spor la treba[:D].Daca mai vorbesti cu Nelke id="blue">sa-i spui ca o pupam dulce si ca ii simtim lipsa aici.

Viktoriaid="red"> cum te simti,ce face printesa?

Toriid="red"> unde umbli iarasi draga,sa nu zici ca esti iar acasa in RO. !!!!??

Catid="red"> vino si ne mai spune de domnisoara ta cate ceva,ne este dor de voi!!

Va pupam pe toate dulce[dual] si o saptamana frumoasa cu cat mai mult soare.

Ganditi-va cand ne intalnim,iarasi ca a trecut ceva timp de cand nu ne-am vazut!

 

alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)

http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alexandra vii, scrii dar nu povestesti mai multe de Alexander...[xx(]

 

Bubu e cret cret..l-am si tuns acum 3 saptamani ca nu se mai putea, si i-a stat si lui parul putin "lins" o saptamana ca apoi..iarasi buclisoare[zz].Trebuie si el sa semene cuiva...ca doar amandoi avem parul ondulat/cret.

 

Bai am un somn in mine....nu-mi revin, nu stiu ce am[|)].

Alina e cu vocalizele lui Armin soldatul(face taras pe coate[mamica]), iar pe Nelke n-am mai prins-o la telefon de nu mai tin minte cand[mariaj].

Fug la munca...[duel]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bonsoir

 

babeemersi de urari,si tie iti doresc un an mai bun !sa te iei de mana cu mine si mie mi e somn tot timpul[bang]de obicei nu pot s adorm si acum cad ca bobocu[:D]cred ca e de la vreme.

azi am fost la munca patriotica(adica la facut curat in camping)am mai miscat si eu suncile ca altfel nu prea fac miscare[:D]

alexade mult c(l)oceam si eu ideea cu organizat o intalnire la camping ,dar chestia e ca in iulie -august nu pot pt.ca sunt in plin sezon si in restul timpului nu stiu daca vreti.primavara sau toamna e timpul cel mai frumos aici si sunt si eu mai libera.aprilie sau mai ,ce ziceti fetelor?

 

o zi buna la toate

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si multi pupici [pup]! La mine weekend-ul a fost mai lung, adica abia azi am aterizat si eu pe la univ. sa mai arunc un ochi pe forum [;)][:D][olala] si pe net. Nu mi-a placut deloc vremea de sambata si duminica... ploaie marunta si cer plumburiu [zz]! Tocmai atunci cand planuiam sa iesim pe munte ca prea fusese timpul super toata saptamana! Deh, mai vin si zile ploioase ca au si ele rostul lor... Asa ca ramane sa ne plimbarim si noi weekend-ul viitor ca nu-mi tace gura [mariaj] , visez numai urcat pe munte! hihihi

Referitor la filme, am vazut si eu "semne" cu mel gibson (n-avem cablu si prindem numai orf 1,2 si atv) si ce am inteles eu din tot filmul a fost ca tot ceea ce consideram noi a fi rau si pedeapsa de Sus, de fapt e spre binele nostru... Baietelul din film era bolnavior (astmatic) si daca n-ar fi facut aceea criza din cauza aparitiei extraterestrului, ar fi murit atunci cand acesta din urma i-a pulverizat otrava pe nari. Am inteles ca din cauza crizei de astm i s-au inchis bronhiile si din cauza asta otrava nu a fost inhalata si, in felul asta, nu i-a facut rau. La fel, obsesia fetitei (sora baietelului) legata de paharele de apa care erau prezente peste tot aveau sa-i salveze pe toti prin faptul ca, din intamplare, a curs apa dintr-un pahar rasturnat exact pe extraterestru, iar acesta avea sa fuga speriat si ranit (apa ii provoca arsuri)! Tatal copiilor (mel gibson) fusese preot si din cauza ca ii murise sotia intr-un accident stupid renuntase la preotie,suparat fiind pe Dumnezeu din cauza celor intamplate. Dupa faza cu invazia extraterestrilor pune altfel problema si isi revizuieste atitudinea fata de divinitate...

Aoleu, cat m-am intins! Mii de scuze de pe acum ca sigur ocup o tona de spatiu! Va pup [dual]

 

 

Ajutati-l pe Florin sa traiasca! Popularizati acest site:http://florin.webmyc.com

 

 

www.craiova.ro/argos

 

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]fetelor!

Am o rugaminte la voi, sper sa ma puteti ajuta!

Vrem sa mergem in Viena in we 30 aprilie-2 mai si am cautat pe internet un loc de cazare....am gasit hoteluri care ni se par cam scumpe pentru buzunarul nostru de roman [V](peste 200-250 de euro). Daca aveti cumva cunostinte despre pensiuni sau alte locuri bune de dormit-precizez ca mergem cu copiii, deci am vrea un loc curat si placut-de preferat cu mic dejun va rog sa-mi spuneti. As mai avea nevoie de indrumari privind restaurante cu mancare buna si nu foarte scumpa. Noi mergem cu masina si nu e o problema sa ne miscam.

 

Multumesc mult![flo]

 

Mihaela

[zana]Dianaid="red"> si [copil]Silviaid="red">

 

Tudorel are nevoie de mama lui!id="green">

Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul! id="green">

 

bebelusi august-septembrie 2003

 

"Pe cerul de purpura inlantuit de gandurile omenirii, un cocor facea autostopul..."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, aici citeva adrese, sper sa gasesi ceva convenabil!

 

http://www.mondial.at/hotels/index01_de.php?mark=h&KID=609

http://www.bookings.at/index.en.html?aid=301584;label=Wien-de

http://www.hotel.at

http://www.book-a-hotel-in-vienna.com

 

Cam toate sint si in engleza, asa ca succes la cautat!

 

Flavia si Bianca[bibe]

 

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaelacauta si aci:

hostelworld.com

de obicei sunt oferte ieftine si au si pensiuni.da si o cautare pe google sau pe yahoo.sunt sigura ca gasesti ceva convenabil.succes si zi ne ce ai gasit !

pupicei la fete,eu s la camping ,astept primii clienti !si la noi a venit primavara!

 

va trimit o raza de soare

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

spor la treaba [biz][biz][biz] caroid="blue"> si succes!

va trimit si eu o [floare3] si multi pupicei[pup][pup][pup]

 

Mihaela, vad ca ti-au dat fetele cateva adrese. Succes in cautari [biz] si iti tinem pumnii!

Pupici inca o data [:X]

 

www.craiova.ro/argos

 

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Mihaela vad ca ti-au dat fetele linkuri, acum tu sa alegi ce ti se pare mai bun.Faceti-va rezervarile din timp, atata tot!

 

Noi avem un program de nu stiu ce sa mai zic.A dormit astazi 2 ore la pranz, la 6 urla de somn.Ce sa-l mai tin sa il culc la 7??Cum a pus capul pe mine era deja in lumea viselor.Dupa doua ore jumate s-a trezit si e fresh baiatul de numa[biz].Cred ca-l asteptam pe Vio pana vine de la munca, facem o hora cu totii si poate se indura copilul sa faca nani nani de noapte[:D].

 

Va povestesc maine cum am adormit copilul[:D].Seara frumoasa si linistita[floare3]

 

-----------------------------

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'id="blue">id="size1">

 

Si a trecut un anid="size2"> [avion]

 

Gabrielaid="red"> si Phillip id="blue">(6.02.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...