Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (50)


Recommended Posts

Care meci?! Tocmai am vazut la tv ce vreme este in Bucuresti! Of, iarna asta nu se da plecata! Noi mergem la baie. Noapte buna! Pupici, Andrea si Stefania (13.08.2004) [url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] Stefania - printesa mea [/url] [cit] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"] O poveste despre o raza de soare [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Seara Buna, Raportam una bucata dintisor si un pic din al doilea[bis][bis][bis]. S-a chinuit destul de mult, mititca si a facut un eritem de toata frumusetea, da' l-am reparat cu un amestec magic.... Noi stam foooarte mandre in fundulic si bolborosim toata ziulica....si, mai nou, papam si bine. Fetelor care aveti probleme cu apetitul la BB-ei, NU-I FORTATI!!!!!! E mult mai rau asa! Andreea, felicitari pentru cataratorul mic, brava la voi[:D] Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihihi n-am facut infarct da m-am distrat un pik cu "meciu" cool ninsoarea asta (zisei io printre dinti) noi azi am facut baie in cada mare, singur!!! hihihi ce distractie a fost, mai putin ptr mine care-s rupta de spate. dar au fost muult mai putine stropeli si grasu super bucuros. va pupi pe toate! schimbul III o zi usoara si frumoasa! schimbul I...noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Una bucata copil culcata..... Acum sa va dau si eu o veste buna http://www.desprecopii.com/forum/weather.asp?URL=bucuresti stiu ca am 'furat-o ' de aici dar prea e moralul atmosferic la pamint. Si cum e cu meciul? Fetele ' de-afara' va rog sa-mi spuneti ce posturi romanesti de radoi si tv vedeti ( pe internet) ca eu una m-am saturat de limba maghiara - 80 de posturi ...toate dublate. Vad numai CNN, Euronews si BBC in limba engleza...dar vreau si eu sa mai ascult si romaneste. hai ca am sarit de pe subiect... Noapte buna Mani si [copil] Alex http://community.webshots.com/user/manihall
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu sa dau raportu' si dupa aia cred ca ma duc sa ma sinucid[:D][:D] ca nu mai pot!Pe cuvantul meu daca am mai vazut asa copil....n-are stare 2 minute,ce 2 minute...2 secunde....in fund nu mai vrea sa stea,vrea doar in picioare si plimbat daca se poate....jucariile sunt cah...am mai dat azi si 500.000 pe cuburi de la fisher price da' cat credeti ca s-a jucat cu ele?maxim 5 minute si pe jos au ramas si ele[help][bang]...in schimb linge parchetu si gresia de zor ca sunt tare bune,se musca de manuta pana urla de durere si nu stie cine l-a muscat[:D],se uita incruntat la mine,vrea sa se arunce in cap din pat,de pe canapea etc... A fost tragedie in seara asta la culcare ca am pierdut-o azi in carrefour pe tzitzi aia buna( o suzeta de somn de la Nuk) care era vai mama ei,uzata,roasa[:D] si copilu numa cu aia adormea,desi mai avem vreo 5 pe langa toate soiurile...am dat fuga repede la Sensiblu si am cumparat o tzitza identica chiar si la culoare,am fiert-o repede dar nu e buna si pace[batcap] asa ca a urlat si pana la urma s-a consolat cu o suzi pe care acum o tine in coltu gurii asa in scarba[:D] De mancat mananca bine,macar atat...ca de dormit tot nu doarme ziua decat maxim cate o juma de ora(si ala cronometrat)....mai sunt 18 zile pana ma duc la munca si vine mama[8D] Eu nu am mai fiert apa plata de vreo cateva zile si vad ca nu are nimic...Bubu bea Izvorul alb...ceai nu mai serveste,apa bea dar nu cred ca suficienta,la pranz dupa piure bea suculet de mar cu portocala. Noapte buna la pitici si mamicute. Mitzura super pozele cu pampersu-n cap...si eu mai fac din astea[:D] [:D] si ffff frumos Tudor Adina si bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Am culcat copchilul...adica,mai bine zis ,dupa muuuult timp,a adormit in timp ce manca!!!!!Si nu l-am mai pus la ragait ci l-am pus direct in patut.Azi am fost la doctor pt. ca mi se parea mie ca haraie si ma gandeam sa nu aibe iar ceva la plamani...si nu are ,in schimb ceva rosu in gatsi...otita.....Hmmmm...ciudat mi s-a parut pt.ca lui tare ii mai placea sa-l gadil cu betisoare in ureche ,nu mi-as fi imaginat ca are ceva la urechi....dar a zis dr ca e o forma usoara incat nu il doare la cea mai mica atingere.Deci...viroza si otita....facem tratament.Saptamana viitoare luam si rezultatul la coproparazitologic si testul Elisa. Hmmmm....despre statul singur cu jucarii...he he he as vrea eu.....pana acum se juca puuuutin cu ele si se plictisea ...acum nici nu mai vrea sa le vada....vrea telecomanda si telefonul,dar sunt sigura ca dupa ce le linge se satura si de ele..[:D] Asteptam dintii...in fiecare zi il pipai pe gingii...saracul de el...l-o durea si eu tot cu mana in gura lui in speranta ca o sa ma zgaraie ceva...[:D] Simona si David Mario http://community.webshots.com/user/simonarida
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va spun ceva nou NINGEEEEEEE !!!! ce dor mi-era !!! o sa dau in depresie cu iarna asta .. si cand te gandesti ca sunt nascuta iarna !!! am vrut si eu sa ma uit la meci - chiar daca sunt pe langa rau de tot - si s-a amanat din cauza vremii !!! salveaza cineva capitolele astea ????.. asa sa ne distram , pe la 3-4 ani !!! si eu sunt rupta de spate , de maini si de picioare ... ma gandeam cum sa-l pun eu pe motz pe jos .. ca noi nu avem covoare .. cand ne-am mutat am avut mocheta(bleu-deschis ) dar atata am spalat la ea ca mi-am jurat ca nu mai vreau sa vad covor in casa .. nu stiu , sa intind o patura pe jos dar mi se pare cam racoare .. o sa incerc maine ... poate ii mai distrag atentia de la bratele mele ... si noi avem un sac de jucarii - care mai de care - dar lui tot telecomanda si telefonul ii plac .. chestie verificata , zau .. am pus un morman de jucarii viu colorate si printre ele telecomanda .. tzop pe ea !!!! [bang]atata a lincait-o ca am descoperit si eu ce poate televizorul [:D] Ramona , unde esti ? De Nicole ce stiti ? schimbul trei ? Olivia ???Maria ? Roxana , si cum ii faci baitza ? il pui in funduletz in cada mare ? mie mi-e teama sa nu alunece... si te apleci peste cada ? oauuuu !!!!incerc sa-mi imaginez ? Mitzule , mi-ai dat o ideee .. hai ca sunt tra la la [hop].. ma gandeam sa facem la toti bebelusii de iulie august poza cu pampersul in cap .. sa se recunoasca mai tarziu .. legitimatie-poza bebelusilor de iulie -august !!!! nu ma luati in seama am luat-o razna !!!! ma duc mai bien sa citesc !!! ia uite !!! afara ninge !!!! e Craciunul ? ho, ho , ho Merry Christmas! a innebunit lupu' pupici Simona si bb Luca http://photos.yahoo.com/ionel_dinu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa si ca un bonus legat de telefoane si telecomenzi...i-am cumparat tot azi un telefon de jucarie de la Chicco care scoate sunete,e fff misto...bineinteles ca nu e bun nici ala...si nici macar fostu telefon al lui tac-su(un ericsson t28) nu e bun!Sunt bune doar telefoanele pe care le folosim noi!Am incercat sa-l pacalesc,m-am facut ca vorbesc la telefoanele pe care i le-am dat lui...nici pomeneala...cum vede telefonu meu face o fatza de mori de ras,se mira si se bucura si intinde mana,vrea sa mi-l ia de la ureche...fixu l-am bagat sub canapea sa nu mai ajunga la el,dar l-a gasit si acolo...cat m-am dus sa-i pregatesc apa de baita el era de jumate sub canapea si batea cu telefonu in parchet[bang]. Telecomenzile sunt deja crapate,balite,muscate[:D][:D],mai nasol e ca la una din ele a invatat sa scoata bateriile si le vrea si pe alea sa le roada[alcool] Adina si bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...