Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (50)


Recommended Posts

Florina a mea mamanca in zile bune 150 ml lapte in timpul zilei, seara 250ml orice ar fi lapte sau cereale cu biberonul, iar la paica cate un bol plin de papica, daca ii place.[:D][:D] Acum e in greva, deci nu e valabil, sper sa tina cat mai putin ca imi vine sa MOR! Marcela si Bianca cea cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nicole, am uitat sa va intreb cum reusiti cu cazaturile??? Vreti sa fiti in top, sau e concurs si n-ati spus la nimeni??[:D] Oricum nu vreau sa ne inscriem si noi, asa ca sa ramanem codase, noi inca nu am cazut. Era, ieri dar mami a prins-o si mi-a facut inima cat un purice! Marcela si Bianca cea cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia , cam rar pe aici .. esti suparata ? si eu pun ori ulei de masline ori o buc de unt indiferent daca-i dau carne sau galbenus Roxi , sa porti cu placere ce ti-ai luat si sa te distrezi bine la nunta si poate ne arati si noua poze ... Nicole , 10 kg ????? oauuu ! bravo !!!!ar cam trebui sa mai dau si eu vreo 5 kg jos ... dar sa va zic .. cu toate ca am slabit cam cat vroiam am ramas cu burta si ... blugii nu mai stau cum stateau odata daca intelegeti ce vreau sa spun .. adica mi-a "cazut" fundul!trebuie musai gym Marcela , nu l-am dus pe Luca la control la bazin .. nici nu stiu unde trebuie sa merg .. cum adica nu are nucleii .. sorry !!! pai la vara , mergem in gasca la mare si mergi cu noi .. . ne asteapta Patrick !!![8D] pupici o noapte frumoasa Simona si bb Luca http://photos.yahoo.com/ionel_dinu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcela, Nicol, Simona multumesc de raspunsuri. Simona daca-s suparata? Sitn pe diazepame de 4 zile.....rudele s-au carat,nu din US ci doar de la noi...nu am cu cine sa-l las pe Luca...acum sint eu acasa...vizitez daycare-uri si as putea sa scriu o carte...dar cine m-ar crede ca in US...conditiile sint oribile, miros , sint facute in garaj ,copii dorm pe jos...m-ar crede oare cineva?[bang] Si daca nu as sta intr-o zona cosmopolita .... Felicia ma operez as soon as possible...cind gaseste dr. loc.....eu vreau si miine , asa as putea sa -mi iau disability si sa stau citeva luni acasa cu 60 % din salariu... Va pup si oricum eu va citesc... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/my_photos "]Luca cel frumos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...