Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai-iunie 2004 (38)


Recommended Posts

La multi ani Catalin (pt. ieri), la multi ani Cristina-Maria, La multi ani Sebastian Ionut (waw, mai are putin si face UN AN!!!), La multi ani Radu Nicolae! Iulia, felicitari pentru fotomodel!L-am vazut de ieri, dar nu am avut timp sa scriu ... Ieri am fost la nasi, de "lasatul secului"; am plecat la ei destul de tarziu,l-am cam dat peste cap pe Sebastian. Acolo s-a "agatat" de toate jucariile (au un baietel de 2 ani) si de toate lucrurile din casa. http://community.webshots.com/user/anacami (pana la 8 luni) http://community.webshots.com/user/sebymatei ( >8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, fetelor! Cateva zile nu am avut net, dar am citit tot ce ati mai scris. Asa ca sa va mai scriu ce am mai facut! Noi ne chinuim cu dintisorii de sus care vor sa iasa, am observat ca s-a umflat gingia in 4 locuri. Nu da mari semne de agitatie, a facut putina temperatura si kk mai moale, a inceput sa doarma noaptea mai bine (ma trezeste doar de 2 ori), a inceput sa manance mai bine!!!ceea ce este mare lucru avand un asemenea mofturici! Nu mai sta decat in picioare, isi da drumul la maini si sta cateva secunde nesprijinit, face inconjurul camerei tinandu-se de mobila si de pereti ( care au urmele manutelor lui). Am vazut ca deja unii dintre copilasi merg, felicitari! La multi ani micutilor sarbatoriti! Cristina si bebelusul Mihaita (11.05.2004) http://community.webshots.com/user/cristina_smn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pt urari si voua tot ce va doriti si bebelusilor multa sanatate! Sint intoarsa pe dos de povestea lui Tudorica, doamne ce trist. Incerc sa ma duc azi la el. Sper sa ma lase sa-l vad. Doamne nu-mi vine sa cred in ce tara traim, ce oameni linga noi. Anca si Radu (14.05.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor de azi: Sebastian Ionut, Radu Nicolae si Cristina Maria! [s] Irinel, ce pete are Daniel? Sper din tot sufletul sa nu aiba legatura cu dermatita, ca e tareee rea! Maria, sanatate multa sotului tau! Of, of, prin ce trece.... Iulia, [pup] fotomodelului! Dana, te invidiez ca poti merge la plaja! Abia astept vara, poate dam si noi o fuga cu Iustin la mare! Carmen si[copil]Iustin (5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multzi Ani, Criastina Maria! Paloma sa fitzi sanatoase si iubite! La Multzi Ani, Sebastian Ionut! Nally sa itzi traiasca baiatul, sa fie sanatos si sa te bucuri de el! La Multzi Ani, Radu Nicolae! Anca sa ai nu mai bucurii si multa sanatate alaturi de puiutzul tau drag! Anca, daca te duci pe la Tudorica da-mi si mie un semn, poate mergem impreuna! Sau spune-mi daca a fost usor sa intri la el. Te admir pentru acest gest, sincer. Esti o persoana deosebita! Dana, te intzeleg si pe mine ma mai apuca, da' ori imi trece, ori chiar reusesc sa fac ceva care sa mai sparga rutina... Asa ca sunt sigura ca o vei rezolva intr-un fel... Va las ca am o groaza de treaba, pupici! Madalina http://community.webshots.com/user/madalina160
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalina, deja am fost (in pauza de la servici). Nu cred ca vreau sa impartasesc nimanui imagina acelui copil. De cind l-am vazut am numai lacrimi in ochi, saracul de el, este intr-o stare critica. Nu sint deloc o persoana deosebita, ba chiar groaznic de banala: n-am fost in stare sa-l iau in brate sau sa-l mingii. Este la terapie intensiva, legat la perfuzii. A fost relativ usor sa ajung la el: este la etajul IV. Am spus la cine vreau sa merg si m-au condus la el. Am intrebat cum poate fi ajutat. din pacate el este atit de rau. Mi-au zis ca in afara de consumabile (pampersi) nu prea am cum sa-l ajut. nici nu stiu ce se poate face pt el ca mi s-a blocat mintea. Ma repet : starea lui este foarte proasta ("mai mult agonic" a fost expresia asistentei), medical nu poate fi facut nimic pt el. De cind a aparut articolul in ziar a fost multa lume sa-l vada (mai putin mama lui). Se pare ca medicii au facut multe pt el, chiar daca este abondonat. Nu stiu daca am fost coerenta, scuze! Madalina, daca vrei mergem impreuna. Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Sebastian Ionut! La multi ani Radu Nicolae! La multi ani Cristina-Maria Sa va traiasca copilasii si sa cresca mari si sanatosi. Iulia felicitari. Ai un baietel tare scump. Buna fetelor. Eu nu prea am timp sa intru pe forum , dar atunci cand o fac incerc sa citesc tot. Bianca face progrese pe zi ce trece. De vreo trei zile se trezeste pe la ora 7.00, ea care dormea pana la ora 10.00. [bang][bang][bang] si dupa ce ne dam jos din pat nu vrea decat sa mearga. dar nu in premergator ca asta mai nou ace ace. Acum merge tinuta de o manuta. Mai sta si citeva secunde singurica in picioare. Daca o rezem de perete se arunca in fata si ii place foarte mult. se ridica in picioare, dar doar daca este cineva langa ea, altfel nu vrea. Ieri am mancat pentru prima data peste si i-a placut. Si ca sa ne laudam putin, de ieri suntem fete mari pt ca mai avem un verisor, il cheama Tudor Alexandru si are 3.700 g si 53 cm. Abia asteptam sa facem cunostinta cu el. [cheers][cheers] tnicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...