Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Toata lumea e ocupata cu schimbatul scutecelor in acest moment... Mi-am bagat nasul in cateva albume OanaCretu, gabi.i,alipiticot,AlinaMaria, Galaxy, Ubi, Shobo, Adana, corneliaa, BDana si am admirat ingerasii si mamele ingerasilor. Oana, eu raman fidela mamicilor de ian-feb, chiar daca sunt zile cand nu reusesc sa deschid calculatorul. Gata, ne-au luat colicii iar!!!!!!!!!!! [neand]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BDana, faine de tot pozele! O minune ai acolo. Cred ca iti vine sa il pupi mereu pe obrajori. Viktoria, imi pare bine ca ai rezolvat cu totul. Cu cec-ul, poate e diferit la noi in Steiermark. Alina-Maria, esti o draguta! Ellinia, pana la 1 luna l-am tinut si noi cand pe o parte cand pe cealalta si la spate ii puneam asa un prosopel impaturit sa nu se intoarca. De la 1 luna il tinem pe spate. Intoarce singur capul intr-o parte si cealalta. va pupam, io, tati si Robert(22.01.2005) http://www.gallaxy.tk In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, pina cind se da vigantolul? Iar vaccinul de 2 luni, cel cumparat, difera de cel gratuit?Cu ce?Cit costa? Oana, asa e cu suptul degetelelor...ai grija! Anda, cum adica biziie, ca o albinuta? Bellamia nu pot decit sa te cred si sa sper ca nu voi avea"norocul" tau, ca eu deja numar zilele si noptile, si noi abia am implinit 2 luni...Vrei sa-ti spun cel mai stupid si enervant cuvint pe care l-am auzit de cind am nascut?RABDARE!!! In rest, ce sa va zic? Cosmin e un dulce atunci cind il lasa colicii, iti vine sa-l maninci!E cel mai important "barbat" din viata mea la ora actuala, si tare mi-e ca va ramine asa... Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Galaxy, multumim de aprecieri. Iti dai seama ca il pupacesc de il albesc, chiar daca lui nu pare a-I face placere lucrul asta. Vigantolul se da pana la 2 ani, cate 2-4 pic/zi in fiecare zi apoi, de la 2 ani se da numai in lunile mai putin insorite si anume, lunile care au in componenenta litera R.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]buna fetelor.pot sa-mi "inscriu"si eu bebelusa mea in familia voastra?se numeste yaely,sa nascut pe 12 ianuarie de 3 kg 980 si 52 cm.acum 2 zle a facut 2luni,toata ziua rade si bolboroseste.va pup.merci.[amoras] ****
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...