Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta(29)


Recommended Posts

Bine mai, sa aveti voi probleme si sa nu ma cautati pe mine! Nu ca as rezolva orice, dar macar cate ceva! Degeaba m-am dus eu la servici! [;)] Chiar sunt dezamagita ca nu m-ati cautat! Ce ati rezolvat? (Tatiana si Sanzi) Apropos! Cornelia, ai primit banetul? Mav, ai ramas datoare cu un numar si nume!!!???? Macar pe PM! Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia crixia@gmail.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
crix, da am uitat ca tu acolo veciuesti...puuu daca stiam treceam sa dam salut... eu am trecut sa schimb adresa pt alocatia copilului , dar nu era cada si era o tipa fff draguta (hehe...mai nimeresc si eu din astea!!!( "O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ." Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/289930873SPfXnq"]David la 2 ani si petrecerea [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

venii si io de la coafor...hihihi ce bine e. Sanzi sa-l vezi ce viteza a prins....tre sa stau dupa el deja ca alearga.... Giana, da stim cum e cu durerile de spate....eu am avut "noroc" si de o sciatica asa ca....eram paralizata...bleacks, nu vreau sa imi aduc aminte[xx(] sanatate tie si sa nu te mai doara spatele! io nu poci simbata....cum de gasiti tot timpul zile din astea imposibile pour moi?[xx(] hai si saptamina viitoare (....adica va las sa va vedeti simbata, ce buna sunt....[:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Bibi a mea este tot fornaita. Ma gandesc sa nu fi prins si ea vreo viroza respiratorie, ca tot bantuie atatea pe la noi. Maine merg cu ea la un control sa vedem ce-i de facut. Are putin nasucul infundat si astazi mi-a tusit de vreo 3 ori. Cu maraiala sta bine. Toata ziua nu m-am putut intelege cu ea. Sper sa nu fie nimic grav. Eu i-am pus un supozitor ,paracetamol, sa nu-mi faca temperatura la noapte. Uffff...n-a racit toata iarna, nu se poate sa se intample chiar acum. La Casa de pensii nu am rezolvat nimic astazi. Nu era cine trebuia acolo. Maine merg din nou, dar de data asta ma duc cu o pila, si-o rezolv. Problema se pare ca nu este la ei, ci la cei care mi-au facut stagiile de cotizare, deci tot invatamantul sa traiasca. Pana la urma o rezolv eu, chiar daca ma duc pana la Dumbraveni sa le vad fetele acre.[help] Cam astea sunt noutatile noastre. Maine venim cu altele mai bune. De vreme ce mai stiti..cand vine caldura ca m-am saturat de frig. Parca intreba cineva de medici dermatologi. Eu cu Bia tot pe la medici de adulti am fost. Pediatrii dermatologi chiar nu am auzit sa fie pe la noi. Sau poate nu stiu eu.... Pupici la bebici, mamici si burtici si...noapte buna! Aaaa..sa nu uit, Roxa frumoase poze! Sa-ti traiasca voinikul. A mea e pe jumatatea fata de voinik. Tatiana si Biuta. ....in curand..poze.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza! ce soare frumos e azi.....o minune! Tatiana bafta sa rezolvi azi si santate Biei! muuulta atentie cu virozele ca e epidemie maaareeeee si sunt in carantina toate spitalele asa ca evitati sa ajungeti acolo cu orice chip! io azi sunt in balta, femeia care ma ajuta la curatenie e racita....si io....cu casa intoarsa pe dos![xx(] cred ca fac eu ceva curatenie vineri....ufff....ce ghinion! plecam la plimbarici sa ma mai racoresc! pupici tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey, roxa, fii-miu are la gradi o prietena, tiza ta. o cheama roxana - sinzi, cum arata? - o pupa la plecare, m-a dat pe spate cand mi-a spus tata cum o pupa s-alte alea. mey, nu m-asteptam la fii-miu sa aiba treaba cu fetele. el era cu roboteii si masinile. gen, mamica doar de [bicla] marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Genn...aha Roxana!!! E simpatica, cam alintata, micuta si cu fitze... da nu stiu ce e in grupa aia ca toti suntr indragostiti si se pupa si se tin in brate... cred ca a gresit cupidon adreasa "O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ." Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/289930873SPfXnq"]David la 2 ani si petrecerea [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut toate mamicile si viitoare mamici din Constanta si le rog sa ma primeasca si pe mine in gasca. Sunt mamica de ~10 sapt. Pe 13 ianuarie am nascut prin cezariana un baietel, Mihai Cristian-noi ii spunem Cristi. Nici nu stiu cand au trecut 10 sapt. Puiul meu este grasunel- are 6,5kg,zambaret si inca chinuit de colici. Daca vreti sa il vedeti va trimit adresa unde am postat eu cateva poze: http://pg.photos.yahoo.com/ph/badiladana/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Dana, bine ai venit!!! Ai un baietel foarte frumos, sa va traiasca!!! E dulce si grasunel intradevar!!! Deci Roxa, nu se poate sambata, si vad ca nu s-a mai anuntat nimeni...hm...asta da organizare!!!! Noi suntem pe fuga acum sa rezolvam o mare parte din probleme si parca nici nu avem timp unul de altul...asa se intampla de fiecare data...bine ca mai putem sa iesim seara in 2 pe undeva o ora doua, cat avem babysitter... Am primti si eu scrisoarea de instiintare ca pe 4, 5 si 6 iunie voi avea marele examen...si mi s-au cam inmuiat picioarele ca ma simt asa nepregatita!!! Radu rade de mine, spune ca imi placea prea mult acasa si ca de fapt lipsa de timp este doar o scuza...oare asa o fi? Crix, ca tu esti cea mai in masura, cat timp de invatat ai? Ca eu nu am deloc...si cum dau drumul la comp cum fac orice altceva inafara de toceala!!! Iar noaptea...nu am timp de stat cu burta pe carte... Ne-am hotarat sa mergem cu totii la aeroport sa ii aratam lui David cu ce pleaca tati, si de acum il pregatim, dar nu prea pare impresionat, ii spune ca tati pleaca pe mare, si ca va veni in curand, si ca il iubeste...dar el are alte preocupari... Aseara ne-am descurcat f bine cu pastilutza...a luat-o ca pe o bomboana si mai vroia!!! asa ca ma bucur ca nu il mai chinui... va pup "O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ." Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/289930873SPfXnq"]David la 2 ani si petrecerea [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Dana si bine ai venit printre noi!!! wow dar e marisor Cristi al tau!!! si vad ca l-a botezat acelasi preot ca pe Patrick, la capela militara ati facut botezul? Sanzi las ca vedem precis saptaminile viitoare! hai ca mai ai timp de invatat pina in iunieee......[:D] hihihihihi Gen esti cu apucaturi de soacra deja????[:D][:D][:D] pupi ca mi s-a trezit teroristu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...