Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nimeni nu merita nimic


Recommended Posts

quote:Originally posted by slakje

ana maria, cu totii suntem sensibili la povestea ta...dar da-mi voie sa-ti spun cu toata prietenia: incearca sa nu devii plictisitoare.cred ca esti destul de desteapta sa pricepi, nu?te pup,A.


id="quote">id="quote">fetelor, va spun repede ca slakje are dreptate...ma simt mai bine..sunt mai optimista..si nu situ cum se face ca de la un timp am cunoscut atatea persoane noi...nici mie nu-mi vine sa cred..persoane care m-au sprijinit si care imi arata ca exista pe lumea asta si putin roz [:D]...nu ma refer acum la posibili iubiti...pentru ca nu sunt..ma refer pur si simplu la persoane care merita..[flo][flo][bis]be happy!!!!!http://community.webshots.com/user/ana_maria222
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ana Maria a bucur!

Daca tot o sa te gandesti la asta, o sa astepti incurajare, etc, galerie, nu-ti va trece curand, nu-ti vei scoate asta din cap.Tu trebuie sa-ti gasesti alte preocupari.De fapt cine e in jurul tau ar trebui sa nici nu te asculte(eu asa as face sa fiu sora-ta) cand te trezesti plangand, ca de fapt toata suferinta e in capul tau, problema reala nu exista, ar trebui sa fii fericita, libera, etc, ti-am spus eu, nu sa bocesti degeaba.

Eu cunosc o persoana care tot asa ii intrase in cap ca e grasa, numai despre asta vorbea, facuse o obsesie, aca la inceput toata lumea o incuraja, ca nu esti grasa,ca blablabla, la un timp devenise extrem de obositoare, traia numai din incurajarile altora cum ca nu e grasa.Si femeile care numai despre suferinta lor din dragoste stiu vorbi sunt chiar enervante sa stii...incearca sa vb despre lucruri placute, cu timpul sa vezi ca-ti va iesi incet incet din cap flo si toata povestea asta.

te pup,

a.

PS: nu mai astepta incurajarile altora, nu are nimeni pt ce sa te incurajeze, bine ai facut ca nu mai esti cu Flo, locul tau nu e langa el, traieste-ti tineretea si fii fericita si libera acum pana poti si ai vreme.hai...la discoteca cu tine deseara![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

....................................

"De ce oare alinarea unei dureri aduce in suflet o bucurie mai mica decat cantitatea de suparare pe care o pricinuieste sfarsitul unei bucurii? Pentru ca atunci cand ai o suparare, te gandesti la fericirea de care aceasta suparare te lipseste, in timp ce, atunci cand esti fericit, nu te gandesti niciodata la durerile de care esti crutat, si asta pentru ca ti se pare firesc sa fii fericit".

.....................................

Andre Gide - Fructele pamantului.

 

 

Tina si [fetita] DPN 22 mai

pozele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reteta pt depresie post-flo:

fa bine si ia-ti un casetofon cu casti, pune melodia Gloriei Gaynor "I Will Survive" si da-o la maxim. Apoi fa un dus rece si injura o data cu glas tare! Apoi culca-te si, cand te vei trezi, viata iti va parea mai frumoasa!

Reteta incercata pe propria-mi piele, cu succes, fireste!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...