Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (4)


Recommended Posts

Buna! [hia] ( ca sa nu zic 'neatza ca abia m-am trezit [:D] )

MamaElei, si eu m-am mirat de pretul geaca. Sa stii ca a fost o cumparatura reusita!

Ticka, asa nasi se pare ca am ales noi: dintre cei de fala doar.[V]

LiliaToma, sa ne anunti si pe noi ce decizie o sa iai oki?

Cit despre pesedintele RM, eram kiar la ASM cind se anuntau voturile in direct la radio si toti subalternii lui Duca aveau mari emotii [|)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In primul rand neatza [flo2]!

Cam tarziu ce-i drept pentru o dimineatza, dar se intampla si la case mari [;)]id="size1">

Alina, spor la invatzat! Las ca nu e asa de greu [b)] (hihi), am fost si eu in pilelea ta si shtiu ca e greu doar inceputul, apoi vin de la sine...

Ce noroc pe voi Ana, ca e atat de cald....la noi dimineatza tot 0 grade sunt....cat despre tricouri....mai avem de asteptat oleaca [;)]

Vio, noi sa fim verticali si sa facem lucrurile corect si onest cat despre ceilaltzi.....treaba lor cu conshtiintza lor. Sanatoshi sa fim, ca trecem peste toate. Stii cum e vorba aia: ce nu ma omoara ma face mai puternicid="maroon">.

Rodica, felicitari pentru Paula care se pare ca a inceput sa aiba noptzile pline... (ah ce greu era cu mancatul noaptea..imi aduc aminte ca eram o somnambula ambulanta [alcool])

 

pupici cu lipici si astazi!

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult pentru sustinere fetelor!![colegi] [cit] Ana, am slabit schimbindu-mi stilul de viata: am eliminat dulciurile, fainoasele, grasimile, nu mai maninc dupa 18 si am si un truc al meu ( ma ingraseam din cauza constipatiei, sorry ca dau atitea amanunte[consti]) [iartama] asa ca iau dimineata pe nemincate la 150 ml de apa o lingurita de otet de mere, e drept ca e insuportabil dar dupa iau si o lingurita de miere de albine care e la fel de buna in asa situatii.De eri insa am inceput cu o dieta disociata. Inainte nu puteam sa am vointa aceasta, insa datorita [dc] am gasit sustinere, motivatie si vointa. Mutumesc muult [dc]!!!!! [loveyou][pup][pup][pup][pup][pup]

Scuze, fetelor daca m-am abatut de la subiect si am vorbit de altele unde se scriu in subiectele cu o asa tema. [iartama][iartama][iartama]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, ca toate curele miraculoase care te fac sa slabesti de ex. 3-4 kg pe saptamana nu-si pastreaza rezultatul decat o perioada scurta de timp. Apoi pui intr-o veselie mai mult decat ai dat jos [bang]. Pe de alta parte daca renuntzi for ever la paste fainoase (eu n-as putea pentru ca ador spaghetele si pastele bune cu tot felul de sosuri [il]) id="size1">, dulciuri, alcool, zahar etc etc. si fara a exagera cu alte alimente... cu siguranta mentzinerea e posibila.

Hint [:D]: Sa-ti dresezi metabolismul dupa 25-27 de ani e putzin mai greu [;)]. Dar nu e cazul tau... Succes la slabit!id="size1">

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetelor.

Merci de complimente Lilia ,sa stii ca si eu am vazut pozele Ameliei si e o luptatoare mica si dulce ,lasa ca nu mai este mult si totul va fi ok .Va doresc multa sanatate si rabdare la parinti ,[flo] de la Deanna pentru Amelia.

Rodica multumesc de info .Cit despre alegerea presedintelui ...sint trista ca iar au cistigat comunistii .[bang]

Alina sper ca Alex sa scape cit mai repede de perioada asta nasoala cu [audinti]..

si m-ati lasat cu gura cascata cit pun nasii la masa in Moldova ...sa inteleg ca si finii trebuie sa le dea nasilor cadouri scumpe inapoi ...ca asa e traditia [:0]

va las acum si va doresc o zi cu soare .

a bientot.

 

Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)

poze http://community.webshots.com/user/davina25

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Mai fetelor, mai ales Violeta( sa nu te superi ca eu imi spun parerea), ceea ce spui tu eu zic ca pina la urma e atunci cind e totul in fala, mai mult in lauda. Pai pina la urma ce sens are sa ii dai finului 1000 de ce ii dai( E sau D[:D]) daca finul trebuie sa iti ia de 500 cadou...

Ce daca voi ii luati de mai putini bani se supara nasul sau cum? Nu mai bine sa dea nasul cit poate si crede si finul la fel.Ei, eu inteleg ca tu te simti obligat sa le iai ceva mai scump, daca iti pun mult... dar mie mi se pare ciudat sa spui: uite ,ma, noi o sa va punem atita si atita la nunta, aveti grija... Noi de exemplu nu am stiut cit o sa ne puna nasii la nunta si nici discutie sa nu fie mai mult ca parintii nu a fost...

Eu sunt intr-u totul de acord cu faptul ca nasul in primul rind ar trebui sa fie ajutor spiritual... cel putin noi asta am urmarit cind am facut nunta.... Ei nici nu au vrut sa auda de cadou de la noi si ne-au dat cit au putut...

Eu daca as fi nasa as opta pentru acelasi lucru....

Noi nu am acceptat acum sa fim nasi... dar nici nu am refuzat... hai ca e ciudat ce am scris...

Mai in scurt noi i-am sfatuit sa mai caute.... ca totusi, spiritual, spiritual, dar nici chiar cu buzunarul gol nu e bine...

dar suntem pe faza... daca si daca nu gasesc, noi stim cum e sa fii stresat ca ai nunta peste o luna jum si nu ai nasi(noi am avut 2 nunti si tare greu am gasit ca sa fie si aici si sa mearga si in Moldova) nu o sa-i lasam ...

Asta e... dar tare ne-am bucura daca si-ar gasi pe cineva, nu bogat, dar cit de cit cu o situatie mai buna ca a noastra in acest moment..

 

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LiliaToma, eu sunt perfect de acord.Pur si simplu noua nu ne-a mers cu nasii ( si cind mi-amintesc ce-mi spunea mama[q] ).Nasii ne-au spus inca la intelegere cit o sa puna si ca cadoul sa le dam 50 % ( si asta nu noi ci parintii miresei, asa e obiceiul la noi, asa ca parintii mei au fost de-acord).Azi vin cu o bucurie: am scris cererea de angajare la lucru [pahar][:D][berica] ce mai...toti o sa dea diploma si o sa-si caute de lucru, iar eu de-acu' o sa fiu la lucru, plus ca la datele experimentale o sa vina la laboratorul meu [;)] unde eu deja o sa lucrez.Apropos, ce inseamna in Ro lapte batut, spuneti-mi si mie in moldoveneshte plssss[pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...