Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (4)


Recommended Posts

Salut fetele!!![flo]

 

N-am mai dat pe aici, din lipsa de timp e sfarsitul lunii, se inchid balante si se predau declaratiile. Si mai era inca un motiv, ca am picat din nefericire la traseu, dar asta nu e asa de grav, pentru ca in curand am din nou examen.

Noi facem bine, Alex creste, are azi 1 an si 5 luni. E din ce in ce mai nazdravan.

Draga Hosen, daca ai chef de glume, ar trebui sa le faci in alta parte, nu sa vii pe aici si sa-ti faci de cap. Mesajele tale asta m-au facut sa cred, si nu numai pe aici.

 

Cam atat pentru azi, pe maine!!![pup]

 

[mamica]Alinaid="red"> si [copil] Alex Andreiid="blue">(22 noiembrie 2003)id="blue">

[pup]poze cu Alexid="limegreen">[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am revenit![hia]

Scriam mesajul cu 2 min in urma si tam-nisam compu' singur se autorestarteaza ( fara sa-i fac nimic), asa ca sunt neovita sa scriu din 9.

Rodica, da intr-adevar m-am trezit ca am "animale domestice" in casa.Aseara ma duc sa-mi beau ultimul pahar cu apa ca sa implinesc cele 2 l de apa / zi si cin' cola. Vad o siroaie de furnici................................cam asa.M-am speriat.Nu am patit inca niciodata asa.M-a apucat o rusine [:I] ca sotzu' meu mi-a zis ca cica furnicile vin la murdarie (?!) si la saracie, hm....( asta nu stiu cum) pina am dat eu de ele de unde vin: de la dulapul cu dulceturi.M-am apucat la o juma' de noapte sa spal toate dulapurile cu gindul sa mai nimicesc din ele ( kiar daca ele numai in unul erau) dar si cu gind ca daca au mai lasat din ele fermenti din ala de-al lor sa nu faca iar cararusa, sa se rataciasca si respectiv sa moara. Cum voua planul meu uragan? [;)]La 1 m-am culcat fericita. Insa spre dimineata iar am dat de citeva, drept ca nu cararusa si nu asa de multe, cre' ca ramasitele. Sa ma vedeti cum vad o furnica strig: razboi la furnici!!! si hop vine si sotu'meu si le strivim[box]O sa-mi aiu un Raid.Nu intelegeam cum de ne-am pricopsit cu asa minuni.Pe urma ne-am gindit ca poate de la pamintul cumparat pentru flori, ca le-am schimbat in ghiveciuri mai mari. Cu creta mor? De-acum furnici am, Doamne fereste sa vie din astea mai mari, la mine parca totul e curatel, frumusel, ingrijit.Strasnic ce ma mai tem.

Cu ingrosatul tot nu merge la mine ( parca stiu eu cum se face, dar oricum nu merge)

Alina, bine-ai revenit!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Nu stiu sa scriu aici ori sa astept celalalt capitol ?En fin ...si la noi ploua astazi dupa ce ieri m-am bronzat pe miini ca tractoristii.

Rodica -inca nu sintem pe plaiurile moldave dar v-om fi prezenti in mai putin de o luna :-) in prezent facem bagajele si sper sa nu uit nimic.Am mai facut si ceva cumparaturi -i-am luat Deannei un carut foarte usor si care se stringe ,si un scaun de masina.asta pe care il avem e greu si nu vrem sa-l stricam ...mai ales ca stiu cum sunt aruncate in avion bagajele.

Lilia -referitor la intrebarea ta ..pai depinde de persoana .Daca e cineva apropiat ii poti spune in fata ce te-a deranjat ,dar cum a zis si Rodica mai subtil ...unii sint foarte sensibili .Cu cei care ma vad din paste in craciun daca ma supara ,pur si simplu nu mai vorbesc ,nici nu ma obosesc sa-i contrazic .

Violeta -cartea pe care am citit-o am luat-o de la "arte " era acolo un link ,e foarte interesanta si discutabila .Eu am citit-o in engleza dar am auzit ca este si in romana in vinzare .Daca cunosti engleza o poti citi diresc de acolo .

Bine ai venit Hosen.

acum va las si ma intorc la testele mele cit mai doarme fiica -mea .

Va doresc un We insorit .

 

Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)

poze http://community.webshots.com/user/davina25

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragelor!

Vio, distractie placuta si cumparaturi cit mai reusite!!! Te-ai lamurit care e treaba cu litere ingrosate?

Davina, am facut si eu o incercare sa citesc Codul lui DaVinci, dar nu prea imi place in forma electronica, sint mai conservatoare in ceea ce priveste cartile si le prefer pe cel din hirtie. Am gasit pe Google, dar normal - mai mult in rusa. Ai facut bine ca ai luat carut de acolo, aici is mult mai scumpe. Dupa cum ziceam, noi am luat pe cel mai ieftin si nu-s multumita, are minerul foarte jos si eu fiind de 176 cm imi ajunge mai jos de genunchi.

Lilia, incerc sa-l conving pe sotul meu sa-mi deschida Messenger, ca pe mine nu ma duce capu'.

Multi [dual] de aici!

 

P.S. Oare ajungem la pag. 12???id="size1">

 

 

 

Rodicaid="red"> si [am] PAULAid="red"> (02.09.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]din[japan]ce faci draga mea,,Alinkav" ai tras prea multa samagonca[alcool]in dimineata aceasta?sa stii ca eu nu glumesc pentru-ca numi place,si daca as glumi stiu cind este de gluma si cind nu..........sa stii ca te invit la un[duel]sa stii ca mai suparat[soc]eu as zice sa-ti mai faci din nou laba la [dint]asa poate-ti vei riveni daca nu fa si tu[baie]rece esi pe[balcon]si trage o gura de aer,asa iti vei recapata[:D]din nou,daca tot vroeai gluma nati-o,cu stima si respect[fetita][mamica]din[japan]

 

hosen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][hia][hia][hia][hia]draga mea,,MamaEli" sa stii ca si mei mii dor de ea,dar uniori trebue sa acceptam consecintele,asta e,ori cum am reusit sai fac actele si va veni cit de curind sa stea cumine din nou si nu ne va desparti niminea niciodata,promit,cu stima si respect[fetita][mamica]din[japan]

 

hosen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...