Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare, Rodica am vazut pozele Paulei,e frumusica foc ,si chelioasa ca si Deanna.Arata-ne pozici mai recente .Cartea am citit-o din forum pentru ca la magazin era in vinzzare cu 18 $ ,1) mi s-a parut un pic scumpa 2) nu mai am loc unde sa pun atitea carti pe care le avem .Si mie imi place mult sa citesc,mai ales in zilele reci si ploioase .Acum domnisoara nu-mi permite sa citesc -vrea atentie maxima. Ieri am pus-o sa se joace in tarcul din sufragerie si sustinuta de margini a dat 2 ture ,nu-mi venea sa cred ..ca m-am pus si am masurat cit a mers (12 m ) -mama bolnava [:D][:D]-si desigur mi-am notat ziua in calendar . Am si eu o intrebare la mamicile cu copii ,de unde stim daca copilul are indeajuns calciu in alimentatie ?sau daca e anemic ? Noua pediatrul nu ne-a spus sa facem teste de singe sau ceva ...nici nu ne-a zis sa-i dam Ca lactic ? Vio -bafta la cumparaturi . hosen sper sa-ti vezi cit mai curind puiul . Ce planuri aveti de Pasti ? We placut la toate . [url="mailto:"]Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)[/url] poze http://community.webshots.com/user/davina25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Sunte perfect de acord cu Natalia. Diana( daca intr-adevar asa te cheama si esti cea care te prezinti) ar trebui sa iti ceri scuze de la Alina. Ceea ce ai scris tu nu poate fi deloc tolerat pe un forum. Ce a spus Alina a fost modul mai direct de a spune ceea ce si eu si Rodica am incercat sa o spunem mai subtil. Mesajele tale sunt foarte ciudate, si sunt scrise intr-un mod care te face sa crezi ca cineva vrea sa rida de noi. Asa ca ori iti ceri scuze si incerci sa scrii niste mesaje care sa semene cu majoritatea celor postate pe acest site, ori te rugam sa nu mai scrii pentru ca chiar daca asa esti tu si nu te poti schimba, noi nu putem accepta asa ofense si asa brutalitati... Lilia si printesa ei [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/liliatoma/my_photos"]AMELIA[/url] (26.09.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodica, ai o fetita tare tare frumusica. Dar are cui semana, ca vad ca si mami si tati sunt tare simpatici( desi pe tati l-am vazut decit intr-o poza, il ascunzi, aa? [:D]) Alina( davina) felicitari pentru realizarile papusicai tale. Era si de asteptat ca ea de mult statea in picioruse fara probleme. Bine ca era in tarc ca poate fugea singura la plimbare[:D] Noi vrem sa plecam la Chisinau vineri si sa stam pina marti seara. dar totul depinde de pasaportul lui tati. Ca l-a depus sa o puna pe Amelia in pasaport si i-a spus ca i-l da pe 28, adica joi, si eu stau cu inima cit un purice daca se intimpla ceva si nu i-l da cind au zis. Violeta ce ti-ai cumparat frumos? Vreau sa iti spun ca sotul tau nu are deloc dreptate. Furnicile si in special gindacii nu vin la murdarie ci din contra la curatenie, ce crezi ca lor nu le place curat si bine? Dar, se inmultesc bineinteles acolo unde nu e curat, fiindca daca nu faci curat nu ii deranjezi si isi fac linistit cuibusor. Eu cred ca la noi de exemplu( ca nici noi nu am scapat), au venit de la vecini pe teava. Dar sper ca am scapat de ei, am dat repede cu spray de gindaci si nu mai vad acum , dar sunt pe faza... Alina( alinkav) ma bcuur ca ai dat un semn. Asteptam sa termini cu toate actele alea si sa scrii mai des. Cit despre examen, eu am mai zis ca mai majoritatea de care am auzit, la primul pica la traseu. Cind o sa te eliberezi, o sa te rog sa ne spui mai multe detalii la ce ai gresit ca sa stim si noi care vrem sa face carnet Pupici Lilia si printesa ei [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/liliatoma/my_photos"]AMELIA[/url] (26.09.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
salut fetelor ce mai face-ti?stiu ca nu miati simtit lipsa din cauza vocabularului meu mai chiudat,am si eu o rughaminte mare ca daca vam gresit dragele mele[colegi]din Republica Moldova si nu numai,si din alte tari a lumii,imi cer mii de[iartama][iartama][iartama]sa stiti ca numi cer scuze doar de la o persoana si de la toate [colegi]de pe acest forum,in fine ce mai faceti cum o mai duceti?care mai e veata in Moldova?am o mare rughaminte daca puteti sa-mi trimiteti si mie niste poze pe forum cu tara noasta si cu peizajele noastre,frumoase vreau sa le arat aichi ca aste de aici habar nu au de tara noastra nici ma car pe unde se afla,cind le zici de MD se uita la tine ca la mashini sparte,ok astept saru mina hosen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...