Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai fetelor!

Ce s-a intimplat cu voi, aaa?

Nu imi vine sa cred, gata s-au epuizat fortele de a scrie pe forum?

Ia sa-mi spuneti repede pe care si ce o impiedica sa scrie.

Noi ne gindim sa o trecem in curind pe bebelina in pasaport ca poate mergem acasa de pasti. Cine mai merge?

Nu suntem siguri pentru ca intelegerea a fost ca daca nu ii scoate ghipsul nu mergem. Dar parintii mei insista sa mergem asa cu ghips si daca nu vrem sa birfeasca lumea nu ii anuntam ca am sosit si gata.

Nu stim ce si cum sa facem.

Asa ca acum ne apucam de facut poze la pitica, platit taxa, scris declaratie, etc. Ca stiti voi cum e; nimic nu se face fara multe hirtogaraie si timp pierdut.

Lucia, cum te mai simti? Cind ai zis ca o sa ai cele citeva zile petrecute in Chisinau?

Alina, ti-am vazut pozele cu flacaul, e baiat mare si frumos, cind o fi si Amelia asa mai repede?

Natalia, Cristina, voi ce mai faceti?

Davina, da un semn si pe la noi pe aici

Rodica, cum mai e timpul in Chisinau, ti-ai mai cumparat geaca? Si inca o intrebare, stati la bloc sau la casa? Ca m-am luat cu al meu la discutii ac el zice ce dupa poze i se pare ca e casa....

Gata incep numaratoarea, daca pina diseara nu dati un semn, va pedepsesc[neand]

[:D][:D]

 

 

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor[:D],

 

M-am impus acuma sa scriu si eu citeva rinduri, nu de alta, dar nu vreau sa iau bataie. [:p]

O fi de vina astenia de primavara, cind iti dispare cheful sa mai faci ceva. N-am idee, dar cert e ca nu am chef de nimic, nu doar de scris pe forum.

 

Ma intereseaza si pe mine procedura de trecere a copilului in pasaport, ca vrem sa mergem la vara acasa. Ma devreme, din pacate, nu putem.

Lilia, astept amanunte, atunci cind veti termina tot ce trebuie de facut.

 

Cristina, chiar ce se intimpla cu tine, pe unde ai disparut? Dar celelalte fete?

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor![flo]

 

Am inceput sa dau mai rar pe forum(si ma bucurid="size1">[:D]), ca am si de lucru, si acum si invat ptr permis. Plius ca, de exemplu acum sriu stand in genunchi, nu ma lasa Alex deloc la calculator.[bang]Cum ma vede, cum vine si cere in brate, il iau si vrea sa urce pe masa, si desigur asa ceva nu se poate, asa ca scaunul de la calculator a fost trimis in deplasare![:D][alcool]

In rest ne plimbam, si ne place din ce in ce mai mult, ca se face mult mai cald si parca si am mai buna dispozitie.

Multumim [pup] ptr complimente la adresa lui Alex![flo2]

Mai trec pe aici in curand, ca deja ma trage de tricou, si se catara pe mine!

 

[pup] si treceti sa mai vorbim!

Cristina, dar tu pe unde esti????

 

[mamica]Alinaid="red"> si [copil] Alex Andreiid="blue">(22 noiembrie 2003)id="blue">

[pup]poze cu Alexid="limegreen">[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Alina,cred ca imbatrinesc ca stiu sigur ca ai spus cind ai examen auto si nu mai stiu cind.... ca sa-ti tinem pumnii strinsi atunci.

Si eu mai lucrez dar am lasat-o mai lejer. Mi-am pus scopul sa nu lucrez mai mult de ora 15, intre orele astea bineinteles se includ mesele bebelinei si alintatul la nevoie. dar printre picaturi, numai masa o luam atent, alintatul mai putin. In schimb dupa 15 ma dedic ei si casei.... Sa vedem daca reusesc. Vad ca in seara asta, surpriza nu mi-au trimis de lucru... ce s-o fi intimplat?

Violeta, Bine ai venit! te rog sa ne dai mai multe detalii pentru listuta, vezi acolo in listuta de ce e nevoie. Cred ca o sa o rugam pe Alina sa completeze in ea ca vad ca e la ea lista acum...

Pupici si mai scrieti cit de cit. Hai ca azi au scapat de [neand]Alina si Natalia, celelalte pe unde sunteti? [:D]

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]!

Sotul vrea sa scapat de dialup si se fac ceva lucrari, din pacate nereusite, se pare ca sint ceva probleme la reteaua telecom.

Vio, bun venit si zi-ne mai multe detalii[cheers]

Ce ma distreaza Pavlusha Stratan ca acum e pe atomic cu nascut de ziua mea...[:o)]

Stiti ca voronin candideaza pt presedintie?

Azi mergem sa facem nisce vaccin, ca noi le facem mai tirziu din cauza bolilor si am ramas in urma cu ordinea lor.

Lilia, aici timpul e frumos, au mai fost ceva zile cu vinturi a lea Chisinau (daca stii ce vreau sa zic). Si noi stam la bloc, la parter. Avem apartament gen "rubaska", adica din camera mai mare intri in dormitor si camera Paulei, poate din acesta cauza i s-a parut la sotul tau ca stam la casa. Adevarul eca parintii meu au casa in c entru orasului, cu 5 camere imense, curte, chestii si cind ne-am mutat aici in aceste camere care mi se par minuscule, aveam ceva probleme cu obisnuitul (si n-as putea spune ca m-am obisnuit nici acum dupa vreo 3 ani de stat).

Lucia, pai mi se parea ca esti cam de inaltimea mea (176/178 cm), si tu asa micuta??!! Voi cit mai stati in acea tara exotica (daca nu-s prea indiscreta)?

Cristina, hai da si tu un semn te rog!!!!

Nati, sa stii ca acea boala a dat si peste mine, am un munte de rufe de calcat (in special adorabila lenjerie de pat) si nu ma pot impune nicicum, daca gasesti leac, imi spui, oki? Vladut ce mai face?

Alina, multa bafta si spor la invatat! Pupici la Alex cel nazbitios!

 

Asa, sper sa nu iau batie si mai scriu, pot si reusesc astea sa ne schimbe netul!

 

[pup]

 

 

 

Rodicaid="red"> si [am] PAULAid="red"> (02.09.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by MamaElei

[hia]!Asa, sper sa nu iau batie si mai scriu, pot si reusesc astea sa ne schimbe netul![pup]Rodicaid="red"> si [am] PAULAid="red"> (02.09.04)


id="quote">id="quote">Ce-am mai scris[bang], sa-mi fie scuzate greselile, asa e fara [cafea] de dimineata! Deci, "bataie" vroiam sa zic si multe alte chestii...Fetelor, in ce zi e Pastele anul asta?Rodicaid="red"> si [am] PAULAid="red"> (02.09.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodica,

Eu sint mai puturoasa ca tine[:D], pentru ca lenjeria de pat nu o calc deloc, niciodata!

 

Cit despre Vladut, s-a invatat recent sa se scoale in picioare, fiind in patut sau tarc. Si toata ziua numai asta facem: eu il asez/culc in patut/tarc, iar el se scoala in picioare.

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...