Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi sept-oct 2004 (31)


aissa

Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata MCM eu stiu ca Vigantolul se da mult timp de acum inainte. Eu pt baietelul mare (4 ani) dau si acum in toate lunile cu "r". roandre aualeu ... spitalul asta e ceva. Am avut o experienta neplacuta cu baiatul cel mare acolo. Ne recomandase dr. sa-i punem gips (pt labele piciorelor - erau prea iesite in afara, asa zicea ea) ... si ma rog ... pina la urma am facut gipsul dar nu l-am mai pus. herra nu stiu reteta de mucenici de nici un fel. Noi nu stim sa facem ... doar mincam[:D] mina succes la revizie, sper sa va puna viza fara probleme. andreea bravo pt lista. Nu prea ai mai intrat tu pe forum sa ne mai spui ce mai faci (probabil esti mai ocupata cu Doru acolo[:D]) dar in schimb ai raspuns cu promptitudine pt lista. Vorbeati de plecat cu cupilu'. Noi am plecat deja de citeva ori la munte. Mai multe probleme ne facem noi ... imi aduc aminte cind am plecat la munte prima oara cu baiatul cel mare(avea aproape 2 luni) am facut bagaje aproape o zi intreaga iar masina nu va puteti imagina cum arata, daca deschideam porbagajul sareau toate afara. Bine, eu urasc sa fac bagaje , acum suntem experti dar tot nu-mi place sa le fac. Monica Robert si Razvan (10.09.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaa, m-am lamurit cu listuta! felicitari autoarei! Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. Cristina & Vlad[baietel] (23 septembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/crstnmntn/"]me, my family and MY SON[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, multa sanatate piticei si tie. Sa va faceti repede bine. Cat despre spital, si eu am avut o experienta neplacuta acolo si se mai spune ca este cel mai bun spital de copii din Buc. Oare asa sa fie? E cam grav. Aissa, glumind acum, eu credeam ca ii dai carne fetei nu doar o amangesti [:D]. ma gandeam ca ii dai mai mult, din cauza asta ti-am zis sa fii atenta. Ana, la 6 luni o sa vorbesc iar cu pediatra despre carne, dar ce sa zic, prefer sa ii dau putin dar sa ii dau decat sa ii dau mai mult intr-o zi si sa se constipe iar poi sa trebuiasca sa nu-i mai dau cateva zile. Mai vedem, pana atunci mai este. Noi am fost ieri afara 4 ore, in reprize de cate 2 ore. A fost foarte frumos. Pacat ca azi este mai innourat dar noi o sa iesim si azi. Maine daca este frumos, cred ca o sa fac un drum in IOR pe la 12-13. Daca e cineva amator, poate ne intalnim. [flo] Elena & [copil][url="http://community.webshots.com/user/ely_new"]Alexandra (25.09.2004)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai aparem si noi. Mihaela, insanatosire grabnica! Am trecut si noi prin prima. Joi incepuse Paula sa tuseasca si se infunda nasucul. Am fost la medic si ne-a dat antibiotice si ceva pentru imunitate. De fapt, tratentul pentru imunitate l-m facut si la inceputul iernii si consider ca datorita lui Paula nu a mai fost racita, cu toate ca si eu si sotul am fost raciti perioada asta de mai multe ori si avea de la cine lua. Din cauza mucozitatilor mi-a vomat in jet pt prima oara si nu va imaginati ce ne-am speriat. Asa ca te inteleg bine Mihaela si poate gasiti totusi un medic care sa aiba mai multe raspunsuri. Anne, nu stiu de ce imi tot aduc aminte cum te plingeai ca trebuie sa pleci la spital si sotul nu a reusit inca sa instaleze polita sau dulapul. Si uite ca scumpa de Giulia are deja 7 lunisoare, sa-ti traiasca si sa te bucure! Multa sanatate la toti bebelusii bolnaviori si la mamici! Andreea, [flo] pt listuta! Ce mai face Natalie? Avem si noi poze noi! Rodica si [am] [url="http://community.webshots.com/user/mamaelei"]PAULA[/url] (02.09.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca ati mai vorbit pe aici, cele care alaptati ce fel de vitamine luati. Poate imi spuneti si mie inca odata fiindca nu mi-am notat si tare am nevoie fiindca simt ca nu mai am putere deloc. Asi dormi toata ziua. L.Popa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ! Mcm curios ca nu ti a facut anestezie ... la mine nu a fost nici o problema... eventual putea sa ti faca o doza mai slaba . N am remarcat scaderea lactatie din cauza menstrei si nici bebelina nu mi a facut mofturi cum ca laptele si ar schimba gustul . Roandre sanatate Alexiei ! mari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roandre, imi pare rau de experienta avuta cu spitalul, dar bine ca Alexia e ok. Ellen, asa ma gandeam si eu ca mai mult e amagire [:D] decat carne in ce-i dau eu. Asa m-a pus mama si asa am facut, dar o sa maresc si eu treptat "doza". Fetelor, chiar va rog sa va accesati link-urile din lista. Eu lucrez la ea de aseara de cand mi-a trimis-o Andreea, pentru ca trebuia colorata si schimbate ghilimelele la link-uri. Si cum am stat cu pitica langa mine se poate sa mai fi bulibasit ceva prin ea. De aceea am scris ca e inca in lucru si astept reclamatii[neand]. Oricum eu inca o cosmetizez, dar m-ar ajuta daca observati si voi anomalii. Daca mai intarzii sa stiti ca e de vina conexiunea mea la net care de ieri e bolnavioara saraca.
Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004) [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto]cu printesa [ispita][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC MULT, ionella3003! chiar acum o trimit pe mail la maica-mea, la Piatra! Lucia eu iau Materna cu seleniu; si in afara de faptul ca (inca) imi mai cade parul nu am alte probleme din cauza alaptatului - Doamne ajuta in continuare! Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. Cristina & Vlad[baietel] (23 septembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/crstnmntn/"]me, my family and MY SON[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...