Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (47)


Andra_

Recommended Posts

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Martta, imi pare foarte, foarte rau [V]. Nu stiu daca eu mi-as asuma un asemenea risc... Iti doresc sa iei cea mai buna decizie si sa ai putere multa sa treci prin aceasta incercare... [grup] Bychi, am vrut ieri sa iti scriu si am uitat, acum nu stiu daca mai apuci sa citesti: Sarbatori Fericite! (nu te superi ca nu scriu Hristos a inviat dar eu sunt ortodoxa [flo])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si noi.De cind avem vreme frumoasa nu-mi mai pot aduce copilul in casa.Cum se trezeste intreaba de masinuta ei si de Kaukel( leagan).Mai nou face colectii de pietre.Tot ce gaseste stringe si aduce in casa. Marta Dumnezeu sa te ajute sa poti lua decizia cea mai buna.Ma rog pentru voi! mihaela Cum se simte baietelul tau?Da roade tratamentul homeopat? Pentru cele care sarbatoresc aceste Pasti le doresc Paste Fericit! si Sarbatori cit mai Fericite Va pupam renata & vanessa http://community.webshots.com/user/bizau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Martta: E neplacut rau de tot ce s-a intimplat. Iti doresc sa fii curajoasa si sa iei cea mai buna decizie pentru tine si familia ta. Magdone: Am fost la cumparaturi. Pentru mine nu prea am gasit ce cautam. As fi vrut ceva haine mai de vreme calda dar se pare ca inca nu le-au scos la vinzare. Am luat un set pantalon si un fel de vesta-rochita mai scurta, care erau mai subtirele. Zic vesta ca e fara mineci. Pentru copii am luat doua bluze , o pereche de pantaloni un set cu pantalon, bluza si geaca, inca o geaca, doua caciulite. Mai nou ies aproape zilnic cu copiii afara. e cam greu la coborit si mai greu la urcat doua etaje pe jos, dar e minunat sa mai vedem si noi lumea, copiii de afara. Acum si Cristi maninca mai bine si doarme mai bine. A inceput si asta micu', Alin , sa manince mai bine cu lingurita, asa ca sint fericita. De vorbit cred ca or sa vorbeasca in acelasi timp. Cristi e un multulica, iar Alin e tare vorbaret. Azi dimineata i-a facut "tata-tai" cu minuta lui taicasau cind a plecat la servici. Ce mai am baieti mari, asa ca poate veni linistit si al treilea bebe. mi-e cam groaza de primele doua luni cind e supersolicitant si trebuie hranit bebe foarte des, dar o sa trec eu si prin asta si ce mindra o sa fiu cu trei copii. Azi m-a intrebat o batrinica daca sint gemeni copiii. Cristi era pe linga carut. iar Alin adormise si la cit de grasut e ... aproape e la fel ca si Cristi de mare. Va pupam Romana si baietii http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, de maine nu o sa mai am net pentru o perioada (sper sa fie vorba doar de cateva zile, dar nu sunt sigura). Martta,[flo]! Sigur Vlad te va ajuta sa te simti mai bine, oricare ar fi decizia ta. Romana, dupa ce citesc un mesaj de la tine, ma simt asa de bine. Imi insufli optimism si duiosie, in acelasi timp. Astazi am realizat cat de mult a crescut Maria. A trecut asa de repede timpul asta. Cand avea o saptamana, o tineam in brate, ma uitam la ea si vroiam sa inregistrez momentul pentru totdeauna. Simteam ca deja a crescut. De fapt imi era teama ca nu pot memora toate clipele petrecute impreuna. Si nu am putut, dar totul e in sufletul meu. Acum ma pregatesc pt. un alt bb mic pe care sa il fac mare. Am trecut prin atatea spaime cu el si am uitat sa ma bucur. O sa incerc sa recuperez timpul pierdut. Ceea ce i se intampla Martei, plus alte povesti triste, ma fac sa imi dau seama ca nu trebuie sa ratez nici un moment in care pot fi fericita. Va pupam Cornelia [gravi] (33 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marta,iti doresc sa iti arate Domnul calea pe care trebuie sa o iei. Stiu ca e greu, mai ales ca tu trebuie sa iei o decizie, insa sa stii ca Dumnezeu o sa fie alaturi de tine. Vladut o sa te ajute mult, sunt convinsa! In legatura cu tunsul la zero, sa stiti ca lui Tudor i-a crescut parul mult mai aspru dupa ce l-am tuns in vara la chelie. Nu credeam dar asa s-a intamplat. Noi suntem mai bine si vorbim intr-una. A trecut de la "Dika" cum ii zicea femeii care sta cu el, la "Mandica" (cum de fapt o cheama). Ea credea ca o sa-i zica pe nume abia cand o fi de scoala [:D]. In sfarsit i-am luat masuta cu scaunele (de la Mobexpert, sa triasca BIBI). Trebuie sa trec la studiat gradinite ca vreau sa-l dau de la toamna. Va tin la curent... Mie imi merge foarte bine cu cream de la Loreal. Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Romana - bravo ca iesiti afara! Cu vremea asta frumoasa era si pacat [;)] Cornelia - si eu realizez de multe ori abia dupa ce vad ce necazuri au altii, ce norocoasa sunt eu. Si atunci imi propun sa nu ma mai plang sau supar pentru maruntisuri... Renata - cand plecati in sejurul acela cu masaj? [:D] Crisa - vezi ca pentru toamna deja se fac inscrieri la gradi. Am inteles ca ar fi un regulament nou ca trebuie facute de acum, martie-aprilie... Amik - te-am citit cam dezamagita pe la subiectul cu soacrele, ce s-a intamplat? Ca voi va intelegeati atat de bine! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, cum spuneam si acolo...oricut de mult imi doresc eu sa le fiu ca o fiica, nu voi fi niciodata!sunt proasta ca ma afecteaza toate maruntisurile si vorbele negandite...de felul meu sunt excesiv de ingrijorata sa nu supar, sa nu deranjez...si de-asta tac si ascult si ma chinui singura! Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003) http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Romana - bravos, pai vezi cum se rezolva problemele daca ies copiii la aer?! Vorba aia, eu om in toata firea m-am plimbat ieri pe-afara vreo 2 ore (cam trag chiulul zilele-astea [:D]) si dupa aia imi picau ochii de somn... da-pai un pitic de 1-2 ani!... Vroiam sa va intreb, voi cum va mai jucati cu copii in casa? Ca se anunta iar week-end ploios, cu tot soarele frumos de azi, si ma pregatesc intens: ieri am luat din Cora un set de forme + plastilina, am "furat" idei si de la "atelierul piticilor", ma gindeam ca poate mai aveti si voi ceva sugestii pe aici sa ne mai facem de lucru cit inca parcul nu e top 1. Oricum constat ca in ultima vreme Luca se joaca mai mult si singur, cu gradina lui zoologica si masinutele, plimba animalele dintr-un loc in altul, face concurs de masinute, si-mi place ca mai uita de dvd-uri si de "mami" pup u, Andra [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mc_andra/album?.dir=/9f13&urlhint=actn,ren%3as,10%3af,0"]Luca Pitu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...