Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (47)


Andra_

Recommended Posts

Cornelia: Stai sa vezi ce interesant va fi peste vreo 7-8 luni cind Stefan va deveni un bebelus dragut. EU acum am cazut in admiratie fata de Alin. Si cind ma gindesc ce speriatat am fost cind l-am vazut prima data. Mi se parea un copil rau. Dar a devenit un grasunel dulce, foarte activ si vorbaret. Mai are putin si cinta. Cristi era mai rezervat. El statea si privea tot ce se intimpla in jurul lui. Alin actioneaza. Azi s-a suit singur in patul nostru. Ma uimeste in fiecare zi cu realizarile lui. Hai ca vreau sa ies cu ei afara ca altfel simt ca-mi creste tensiunea, mai ales ca Cristi a aruncat pe mocheta iaurtul, iar acum rascoleste toate cartile ce le are la dispozitie si nu mai am pe unde sa calc. Afara copii! http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cgaby - intamplator am citit pe forum ca stai pe langa mine, eu stau 13 cu Petre Ispirescu si am fost aproape zilnic in Sebastian pana acum vre-o 2 saptamani cand am inceput serviciul. M-am tot uitat la pozele cu tine si cu Stefi si zau daca v-am vazut in parc. Eu stau cu bebeii: Mihnea, Teo , Tudor in principiu , dar ii mai cunosc si pe Bianca, Serban, Maria, Rares, etc - astia imi vin in minte acum. renisor - ce-ai mai facut cu cura mama-bebe ca nu ne-ai mai povestit nimic. Andra - vazut poze , misto. Irina e la regim , nu de alta dar era prea grasa [:D], de sambata a inceput sa faca scaun cam moale, acum s-a mai reglat, dar am zis sa o mai protejez cateva zile. Noi samabata plecam la o nunta in Poiana Brasov, fara Irina, ne intoarcem duminica. Irina o sa ramana cu soacra-mea si cu mama, sper sa fie bine. Soacra-mea tot numai in boroboate o tine, de abia astept sa vina 1 aprilie sa vina bona. Macar aia sper sa faca cum ii zic eu nu cum vrea ea. Pupici, Adi [url][/url]http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinuca03/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, trecem de la catel, la purcel.... [:D]. Mai ne jucam un pic cu lego, cu piticii si alba ca zapada, masinutele, ascultam cantecele, ne ascundem, aprindem luminile, ne uitam prin carticele (de la o vreme au mare cautare). I-am luat si carticele cu autocolante si ii place mult sa dezlipeasca pozele dupa ce io ma chinui sa le lipesc [bang]. Chiar azi am cumparat o carticica ca sa-l invat culorile. Oricum in weekend ne vedem ca nu mai poate copilul de dorul lui Luca. Anamaria, nu te uit cu marea. Ma interesez si iti zic. Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gio: LA MULTI ANI, SANATATE, NOROC, FERICIRE! Iti doresc sa te bucuri mult si bine de minunea din viata voastra: Taisia.[flo] Astazi este si ziua mea de nastere. Am intrat in al treilea deceniu de viata. Ma incearca oarece sentimente pe care nu le pot defini, dar sper sa treaca starea asta, pt ca deseara am promisa o cina doar cu sotul meu, intr-un loc surpriza.[cina2] Magda si bb Alex puisor http://community.webshots.com/user/edyalex http://photos.yahoo.com/magdacorlea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooooo, sarbatoare, sarbatoare. La multi ani fetelor, Gio si Magda![bis][berica] Sa aveti parte numai de fericire si multe bucurii din partea puiutilor vostrii! Am fost aseara la teatru, la "A douasprezecea noapte"..Excelenta piesa, Excelenta! ________________________ Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida! [url="http://community.webshots.com/user/carmenmaya"]Poze cu Maya[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heeei, la multi ani, berbecutelor [bis][cheers]. Tot ce va doriti de ziua voastra si priviti cu speranta si optimism inainte [:)]. Magda stai linistita ca in nici un caz nu iti arati varsta [:p] (care de altfel e "matusalemica" [hot]). Eu zic sa fii mandra de cate ai realizat pana acum!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Martta-imi pare sincer tare rau,multa putere sa iei decizia potrivita! Noi suntem bine,maine Miru pleaca pentru o saptamana la Sibiu(la parintii mei)urmand ca si noi sa mergem weekend-ul viitor. Si Paula face propozitii(azi a zis "baie cu tata"...vroia sa faca baie).Cel mai bine pronunta "papucii",cuv care il pronunta fara greseala. Mai nou repeta intruna ma(i)muta.....e asa de dulce.Pe Miru o iubeste la nebunie(si vice-versa) si cred ca o sa ne strige intruna"mima,mima"(asa ii zice la Miru) cand Miru o sa fie plecata. In rest,daca ii dai sa vb cu cineva la telefon,ii spune respectivului o gramada de lucruri(ma(i)muta,cutu,papuci,mama,mima,tata....si de-ale ei.....).II baie nu mi ii pace asa mult,plange cand o spal pe cap. Am o intrebare:Ai vostri bb-ei ajung la clanta? Ca Paula deja deschide usa fara probleme..... Romana-ce e bb din burtica?Eu am ramas mai in urma cu noutatile ..... La multi ani Gio si Magda!Multa sanatate,fericire si zile senine![floare3][floare3]floare3][floare3] Pupici si numai bine! maria,[mamica] de Paula [patut](1 an si jumatate) si Miruna [zana] (13 ani si jumatate)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutis Am scris ieri destul de mult insa s-a sters ca nu mergea reteaua... Eu sunt iar in iasi dar acum mai calma ca ieri... dupa ce am facut un drum cu Flaviu pana aci, (in masina mi-a si varsat, de unde am tras concluzia ca nu-i prieste totusi sa mearga cu masina); am venit special pt soacra s-o externez si s-o ducem la Dorna; ei, na ca ea s-a hotarat asa ca sa plece cu trenul si am murit de nervi pt ca am batut atata drum degeaba![bang][bang] In fine spunem si "La multi ani Magdei!" si sa nu te sperii de varsta ca dupa 35 e mai rau![alcool][alcool](glumesc, insa eu am cam inxceput sa uit si nu mai stiu de unde mi se trage asta, de la nastere, alaptat sau ...asa pusr si simplu de la "neuroni incetosati". LA multi ani Gio! Bychi si tie sa ai un Paste luminos si plin de iubire. Cand mai treci spre bacau ca ai facut doar promisiuni ??? Sunt tare suparata ca nu-i dau de capat la dermatita asta, si nu sunt multumnita nici de tratam clasic de medicina nici de cel homeopat; parca s-au inmultit bubitele; Azi s-a trezit la 5 si gata nu a mai vrut sa doarma de atata scarpinat. Imi este foarte mila de el!!!! NU mai stiu ce ziceam ieri ... acum sunt nedormita rau! Dana te rog din nou sa-mi spui cateva statiuni faine sau unde ai fost tu in Grecia si ti-a placut; noi am vrea sa mergem anul asta cam in mai si nu prea stiu ce sa aleg; poate stii o firma buna de turism...Parca asa retinusem ca tu esti cu Grecia sau ... Carmenutza? Martta imi pare rau de tot ce se petrece! Dumnezeu sa te ajute Cornelia, Romana cam in cate luni sunteti? pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gio si Magda, LA MULTI ANI!!!!! Sa ramaeti mereu rumoase cum sunteti acum!!!! [cheers][cheers] Vesti bune: 1. Nu am domnule nici un hipotiroidism. Sunt sanatoasa tun. Mi-a dat aia aiurea tratament de ajunsesem hipertiroidica. Aveti mare grija la ce doftori mergeti.... 2. Copilul nu are nici paraziti nici alte alea.... Vesti nasoale: 1. tata, care era singurul care ma putea ajuta, a avut o criza de inima si e in spital. trebuie sa aiba mare grija de acum incolo si sa nu mai faca efort... Romana, te tot citesc si ma minunez. Nu-mi dau seama cum ai atat rabdare. Esti o mamica deosebita... Multa sanatate!!!! sanatate la burtici!! Weekend placut Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...