Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cornelia , noi stam oarecum binisor! Colicii nu mai au program stas! Ba vin seara , ba noaptea, ba dimineatza, depinde, dar parca au mai slabit in intesitate! Oricum m-am convins! NIMIC NU=I POTOLESTE DECAT TIMPUL! am incercat taote modalitatile posibile si nu cedau la nimic! Parca imi pare rau ca l-am indopat cu sticuletze de siropuri.. dar ma rog , poate i-au mai atenuat! Acum noaptea cand doarme se chirceste, geme , dar nu se trezeste, semn ca sunt suportabili! Desi am observat clar : cu cat scoate mai mult aer afaraa , cu atat e mai linistit!Si incercam ilschimb il dau de pe o parte pe alta si tot asa pna scoate cat mai mult! Oricum am constat cu sttupoare ca intr-o sear cand ii facea mama baie si tot il intorcea pe toate partile , desi mancase de doua ore si ceva a scos frate un ragait de nu stiam daca sigur e al copilului! E ala probabil de ajungea in intestine , ma mir cum a iesit totusi dupa atata timp probabil ca facea ravagii! Noi staam si dormim afara! Asa e mult mai bine! Azi dimineatza 2 ore , aacum dormim de vreo ora si sper sa intram in normal iar cu programul pt ca ieri am fost plecati si am schimbat locul si iar ne-am dat peste cap! Dar tr sa ne obisnuim! Pupicei tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor , iata ne-am intors si noi din vacanta cu o noua fata ! Mai intai bun venit noilor fete , bine v-am regasit pe toate , mi-a fost dor de voi . Singura problema pe care as vrea sa o spun sisa scap de ea e ca Mandy bea de o saptamna doar 75 ml. la o masa , cateodata 100 ml. side 7 ori in 24 de ore . Mi se pare putin , ce sa fac ca sa manance macar cate 100 ml ? Viktoria m-am uitat dupa tine aicisi nu ti-am gasit nici un mesaj , totul e bine ? Galaxy , multumesc si tu esti o scumpa , am avut ce citi pana sa-ti gasesc mesajele .Ati scris toate f. mult si eu am citit tot . Va pup ma duc sa desfac bagajele . Alina ,Wichard si Mandy Stephanie 8 saptamani[copil] http://home.wanadoo.nl/w.deroo/ [fetita][floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]salut ALINA MARIA si fetita mea mananca cred eu destul de putin,100,110,adoarme cu sticla in gura si nu pot in nici n chip sa o fac sa mai manance.si dupa aia la o ora,o ora jumate plange de foame.pupici de la eliy si [copil]yaely. ****
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici, va scrie un cavaler pacalit de...mamica lui. Azi mami m-a plimbat prin toata casa cu caruciorul si nu m-a luat deloc in brate. Chiar mi-a placut dar sa nu faceti ca ea, ca va ramane o mana libera si puteti face si altceva. bebe Alex [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monu, sau faci ca mine: prima parte a noptii - pana la masa de la ora 2-3 dorm cu fata. dupa ce adoarme fug in dormitor, langa sot, pana urla domnita iar, pe la 6. cateodata am noroc si se trezeste mai pe la 7-8. Dupa masa de dimineata mai tragem un pui de somn, eu, irina si doamna suzi cam in felul urmator: irina o scuipa pe suzi, eu i-o bag la loc in gura si-n cele din urma obosim amandoua si ne ia somnul inca vreo ora. deci nu lasa amanta in viata voastra, fa naveta:) Anda, mama Irinei http://community.webshots.com/user/andavutescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...