Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele... Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult la voi dar am fost f ocupata. Ce am mai facut saptamana aceasta pe la doctori am scris aici ca sa nu mai postez in enspe mii de locuri acelasi lucru. (cred ca va apare maine ca trebuie aprobat de moderatori- e cam mult scris...cine are rabdare)

Va pup, ca sunt f obosita.[pup]

 

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca sunt moarta de obosita (azi noapte nu am dormit, iar la emotiile de azi[bang]) trebuia sa ma mulg, ca parca aveam bolovani. Asa ca m-am muls si am mai citit pe aici.

Am constatat ca a aparut printre voi si prietena mea Paxela.id="red"> Daca v-ati uitat la pozele ei cred ca ati avut ocazia sa-i vedeti pe cei doi prieteni: baietii nostri!...[cheers]

Am vazut ca avem o viitoare mamica: felicitari Gabiid="red">!...[cheers]

Ma intorc sa citesc ca nu am terminat (nici mulsul nici cititul [:D])

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu [;)]!!!!! am cateva clipe libere si ma prezint la condicutza! salutari celor noi [cheers]!!!

azi ca deh, e 1 aprilie, mi-a expirat cheia la calculator si am o tzarica de timp pana o inlocuiesc. Duminica mergem la teatru Tzandarica la "Frumoasa si Bestia". Si ultimele 2 sambete am fost la teatru, dar la "Ion Creanga" am vazut Motanul Incaltat si Cenusareasa. Sandica era incantata. A urcat pe scena si a dat flori, a primit si pupici de la Zana cea Buna, care i-a zis ca e foarte dragutza. Nu va mai zic ca doar despre asta ne-a vorbit. Era in al noualea cer. W-e asta aveam de ales intre "Pinocchio" si "frumoasa si bestia". Si cum fi-mea e fun frumoasa si bestia, alegerea a fost rapida. Am facut si poze cum le pun dau zvon in tara. Pupici dragelor!

[pup]

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...