Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cary [flo2], ma subestimezi [;)] si ii dai prea mult credit Sandicai [greutati]. N-are rabdare inca sa faca coronitze, dar le poarta cu mare placere, asa ca ma sacrific [bang] si ma pun pe treaba de fiecare data [:D]. Noi avem cateva serii de fotografii la care lucram cu grija de fiecare data:

1. cu pepenele (cate un pepene in fiecare vara)

2. pe masa din bucatarie (pana nu demult unul din locurile favorite de a sta la taklale cu mami)

3. cu coronita de flori

 

mai aveti idei de serii de poze, ca ne apucam cat ai zice peste? [pup]

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este atat de scumpa...sa-i dai neaparat niste pupici mari,mari de tot si zgomotosi...vreau si eu o fetita cu codite si coronite !!!!!

Este nemaipomenita ideea cu seturile de poze...cred ca nu-i chiar asa tarziu sa incep sa o pun si eu in practica...

Cat despre teatru, ne cam batea si pe noi gandul sa mergem la Tandarica, ca de Creanga sigur e prea mic... ce zici, erau si prichindei...?

Deocamdata mergem, sapt viitoare cred, iar la circ , caci s-a schimbat spectacolul si sigur aici ii place la nebunie...!

 

Andreea si Vlad

Iubirea mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, am vazut si copilasi foarte mici. Unii erau cuminti, arei aveau chef de plimbarica [;)]. Daca e sa vorbim despre recomandarile celor de la Ion Creanga, care au spectacolele impartite dupa varsta..... pai au cam asa: pentru 4-6 ani: PINOCCHIO, CENUSAREASA, PERIPETIILE VRAJITOAREI MEG. Nu au nimic pentru copii mai mici de 4 ani.

Distractie placuta la circ [:o)]!

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis, Paxelaid="red">, multa sanatate pentru flacaii vostri!

 

Felis, iti doresc din suflet mult curaj si liniste in suflet. Nu stiu ce altceva as putea dori, caci nimic nu este mai cutremurator decat durerea unei mame. Poate faptul ca suntem toate alaturi de tine [grup] iti mai ia un gram din apasare.[flo]

 

Tickaid="red">, pupici pentru Sandica cea dulce. Mie Bucurestiul mi se pare un oras obositor, dar are si avantajele lui: noi nu prea am avem spectacole pentru copii la teatru, doar ceva teatru de papusi. Si sa stii ca si mie imi place Dory din Finding Nemo; sigur era Balanta [alcool][:D]

 

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TICKA MAESTRA in coronite!sa stii ca n-am uitat pozele cu pepenii,o sa fac si eu.

 

Andrea ziceai ca-ti plac fetitele cu,coronite,pai pune mana si fa UNA!

Si uite ca putin s-a indreptat vremea,ba chiar a iesit si soarele asa ca maine sigur punem de role!

 

W-E placut va doresc tuturor!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tikaid="red"> intradevar maestra la coronite dar de ce sa nu recunoastem daca nu aveai un model asa frumos degeaba le faceai

poza 2 e superrrrrrrrrr

o dulceata mica

 

fetelor daca vrem si noi modele pentru coronite sa ne punem pe facut[:D] sa nu vada sotul[:D] ce el vrea daca s-ar putea deja sa se fi nascut[:D]

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

http://community.webshots.com/user/paxela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...